Şimdi Ara

Sony Xperia Z & Xperia ZL { 1.5 GHz QC | 5'1080p HD | 13MP -HDR | 2GB RAM | Adreno 320 GPU- NFC ] (474. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
13.849
Cevap
72
Favori
599.138
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 472473474475476
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: yunuss.10

quote:

Orijinalden alıntı: tayfunay

quote:

https://www.dropbox.com/sc/vct7hmaxnn4ndgf/bHmfz4HK79

burda hepsi çıkar inşallah

Fotoğrafları S4'den yükledim başka imkanım yok şu an biraz karisiklar indirip exiflerine bakabilirsiniz

Bazı fotolarda imei numaran gözüküyor, güvenlik açısından ya kaldır yada sil bence.

Hocam hangi fotoğraflarda nerde gözüküyor tam olarak net okunuyor mu ?

okunuyor 142611

• quote:

Orijinalden alıntı: aresmar

@grolof hocam kusura bakma, fotoları koydum artık çünkü çoğalmaya başladılar gereksiz büyümeye başladı olay bir kişinin çamur atması yetmedi başkalarıda balıklama atladı arkasından.

Neyse dersimi ben aldım, darısı hepimizin başına diyorum.

Bi şey bildiklerini zannedip hiç bir şey bilmeyen kişiler yüzünden oluşan bir durum böyle kişiler her yerde var takma kafana
  • quote:

Fotoğrafları S4'den yükledim başka imkanım yok şu an biraz karisiklar indirip exiflerine bakabilirsiniz

Ellerine sağkık. Super Amoledin aşırı parlaklığı dışında ciddi farklar göremedim, gerçi telefondan inceledim ama. Yataydan çektiklerinizde xperia bayağı şık duruyor samsung a göre. Genel olarak sidik yarıştırılacak telefonlar değil. Volvo alan adamın Audi ye kaf atması gibi olur. :)

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: geceleriişgören

quote:

Cihaza güncelleme yapmadım şu an yapamam da.

güncellemeden sonra kamerada bayağı fark varda ondan demiştim eline saglık

Cihaz benim sattığım eski cihaz arkadaşıma satmistim o da satmaya karar verdi bi karşılaştırma yapmak istedim

hocam sony nin docku satıyor musun?orjinal dock mu o?
  • şu sayfaya girip telefon hakkında iki kelime okuyup birşey öğrenelim diye giriyoruz bir sürü gereksiz laf. sidik yarıştırma. kendi malını övüp diğerini kötüleme yarışını anlamak mümkün değil. memnunsan s4den güle güle kullan xz kötü diye girip buraya yazmak hangi akla hizmet?
  • Ses soluk kesildi.
  • Allahını seven şarj yerini kapatmayan kılıf önersin
  • quote:

Orijinalden alıntı: eminemre

quote:

Ellerine sağkık. Super Amoledin aşırı parlaklığı dışında ciddi farklar göremedim, gerçi telefondan inceledim ama. Yataydan çektiklerinizde xperia bayağı şık duruyor samsung a göre. Genel olarak sidik yarıştırılacak telefonlar değil. Volvo alan adamın Audi ye kaf atması gibi olur. :)

O aşırı parlak Amoled ekran resmen gözlerimi alıyor benim. İncemele sırasında bile rahatsız etti, kaldıki ben akşamları yatmadan önce telefondan karanlık oda da oyun oynayan, video izleyen biriyim. O gibi durumları düşünemiyorum bile. Renklerin yapaylığını saymıyorum zaten. Tip olarakta Z nin çok daha premium bir havası var

• quote:

Orijinalden alıntı: Perforan

Allahını seven şarj yerini kapatmayan kılıf önersin

Moshi kılıf hiçbir yeri kapatmıyor tüm giriş yerleri açık ;) dock için diyorsan kılıfla birlikte girmiyor zaten çıkarıyorsun mecburen.
  • quote:

quote:

Moshi kılıf hiçbir yeri kapatmıyor tüm giriş yerleri açık ;) dock için diyorsan kılıfla birlikte girmiyor zaten çıkarıyorsun mecburen.

abi şarj için kılıfa tak çıkar tak çıkar kenarları aşınacak buna nasıl çözüm buldunuz mesela yumuşak kılıf öneriniz var mı?
  • ...
     Sony Xperia Z & Xperia ZL { 1.5 GHz QC | 5'1080p HD | 13MP -HDR | 2GB RAM | Adreno 320 GPU- NFC ] Sony Xperia Z & Xperia ZL { 1.5 GHz QC | 5'1080p HD | 13MP -HDR | 2GB RAM | Adreno 320 GPU- NFC ]

• quote:

quote:

quote:

abi şarj için kılıfa tak çıkar tak çıkar kenarları aşınacak buna nasıl çözüm buldunuz mesela yumuşak kılıf öneriniz var mı?

Şuan çözüm bulamadım mecburen çıkarıyorum, ahh çinliler ahh bunu nasıl düşünüp ona göre de bir tasarım yapmamışlarki :))

edit. ama bendeki bu kılıf çok sert bir malzemeden yapılmamış dikkatli olunduktan sonra pek bir sorun olacağını zannetmiyorum, yalnız dock ünitesine takarken belli bir sürtünme mutlaka oluyor esas sorun orda bence.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi tayfunay -- 20 Mayıs 2013; 16:50:53 >

• quote:

Orijinalden alıntı: ertaç09

Yok yine olmadı..Benim gözden kaçırdıpım bir ayar mı var acaba çünkü pc comp. da update service te tlf nu tanıyor fakat ses kısma tuşu ile beraber yaptığımda bir tepki vermiyor..

Bilemiyorum artık ben ses kısma tuyuna basılı tutarak her taktığımda sıkıntısız tanıyor ama pc companion da ses kısma tuşu kullanmıyorum kendi haline bırakıyom o hallediyor

• Dock orjinal piyasası ne bilmiyorum ama satabilirim.
    ekran olarak iki cihaz da bence çok iyi ama S4 göze daha hoş geliyor.Arkadasim da bu yuzden satiyor S4 alacak.

• quote:

Dock orjinal piyasası ne bilmiyorum ama satabilirim.
    ekran olarak iki cihaz da bence çok iyi ama S4 göze daha hoş geliyor.Arkadasim da bu yuzden satiyor S4 alacak.

S4 biçimsiz bence zaten yumuşak hatlı telefon sevmiyorum.. dock ne kadar dersin
  • quote:

quote:

quote:

quote:

Madem bu forumda seviye bu hallere düşmüş, insanların dürüstlüğü kanıtlanmadıkça herkes hilakar düzenbaz sayılır hale gelmiş, madem ki yapılan her iyiliğin mutlaka cezası olurmuş lafı gerçekmiş.

Buyursun o şüphelenen, güvenemiyorum diyen herkes. Alın içinde bir de ekstra foto var biraz önce öğle yemeği dönüşü çektim o da ucuna süs olsun!

http://s3.dosya.tc/server5/3XEwKn/xperiaz-fotolar.zip.html

O adamlar acaba şimdi biraz azıcık utanarak özür dileyecek delikanlılığa sahipler mi?

Ruhu hasta insanlar ne yazıkki burda dürüstçe yardım eden insanların da ruhunu bozuyor.

Bunu da gördüm ya artık gam yemem.

Hocam buna da kulp bulacaklarını şimdiden söyleyeyim ben size, çünkü baktım "photo viewer" yazıyor diyecekler, ama ben şunu biliyorum benimde daha önceki sürümle çektiğim foto vardı ona baktım ondada aynısı "photo viewer" yazıyor bazısında yazmıyor ve ben bu konu açılınca şimdi dikkat ettim hiçbir şekilde de ellemedim kendimi biliyorum, bu demek oluyor ki sizin dediklerinizde doğru bu kadar basit, bu dakkikadan sonra kim gelirse gelsin istediği teknik bilgiyi versin artık hiç yemem, yiyenlere de yazık ayrıca afiyet olsun ....

Benimkilerin bazılarında (dik fotolar) neden öyle yazdığını daha önce başkasının fotosunda söyledim, yan çevirince windowsda bakarken değiştiriyor o satırı windows foto göstericisi.
    Son çektiğim ekstra resimde yan çevirmeden attım laf eden olursa diye özellikle.
    Bunlara orjinal foto değil diyen olursa da Allah'a havale ediyorum.

Bu saatten sonra artık kapak olmuş hocam hepsine gerisi önemli değil, neyse biz tekrar konumuza dönelim bu işte burada bitmiştir, renkler belli olmuştur.

Konuyu uzatma gibi bir niyetim yok ama noldu şimdi? Çoğumuz o ilk fotoyu görünce pcye bile indirmeden vay be dedik ama bazıları hemen üşüştüler. Adama yalancı dediler, sahtekar dediler, aldatıyor dediler ki bunların arasında ergen kafalıların dışında buradan faydalanan laleler de var. Aresmar onca yardımının karşılığını buradakilerin nankörlüğüyle aldı. O dillerini yutan, ellerine felç inen utanmazların da yaptıkları trollük yanlarına kar kaldı... Ceza da gelmez zaten, niye gelsin, işleri güçleri reyting.

Keşke paylaşmasaydı ama ona da hak veriyorum yine iyi sabretti.

Yok arkadaş, bizim memlekette hiçbir iyilik karşılıksız kalmaz işte böyle.

O laf atıp, sonra kuyruklarını kıstıra kıstıra bu satırları okuyanlara soruyorum:
    ŞİMDİ HİÇ UTANMADAN ADAMIZ DİYE DOLAŞIYORSUNUZ DEĞİL Mİ?
    YAKIŞIR!

• Xperia Z'yi satıp S4 almak ...

Kusura bakmayın ama bence çok saçma ...

Son güncelleme yapan arkadaşlardan şarj konusunda bir gelişme var mı ? Ve ya eski şarj sürelerini yakalamanın bir yolunu bulan ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: hadesperado
    Konuyu uzatma gibi bir niyetim yok ama noldu şimdi?

Ne oldu biliyomusun aslında bana ders oldu.

Forumda kimseyi ayırmadan herkesi eşit kabul edip gösterdiğim iyi niyetin yanlış olduğunu anladım.

Bundan sonra nasıl davranacağımı biliyorum en azından.
  • Arkadaş geldi demin iş yerime. S3'ü varmış.
    Aha Xperia Z ver bi bakıyım dedi. Kaptı masadan.
    Baktı biraz. Büyük dedi bi önce.
    Azcık gezindi menülerde vs.
    Güzel be alıyım bundan ben dedi gitti.
    Böle adamlara bayılıyorum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi aresmar -- 20 Mayıs 2013; 17:40:16 >
  • quote:

quote:

quote:

quote:

Şuan çözüm bulamadım mecburen çıkarıyorum, ahh çinliler ahh bunu nasıl düşünüp ona göre de bir tasarım yapmamışlarki :))

edit. ama bendeki bu kılıf çok sert bir malzemeden yapılmamış dikkatli olunduktan sonra pek bir sorun olacağını zannetmiyorum, yalnız dock ünitesine takarken belli bir sürtünme mutlaka oluyor esas sorun orda bence.

@tayfunay selam. Bende de aynı kılıf var hatırlarsan. Kenardaki köşeleri (uç kısımlar) sivri olduğundan mıdır nedir 4 tarafta da hafif aşınmalar var, alttaki malzemenin rengi görünüyor hafif. Sende de var mı?

• 
Sayfa: önceki 472473474475476
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.