Şimdi Ara

Sony Xperia Z & Xperia ZL { 1.5 GHz QC | 5'1080p HD | 13MP -HDR | 2GB RAM | Adreno 320 GPU- NFC ] (213. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
13.849
Cevap
72
Favori
599.140
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 211212213214215
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • cihaz boştayken genelde kaç mb ram boşta oluyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi sharpie -- 29 Mart 2013; 17:37:21 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: sharpie

cihaz boştayken genelde kaçb ram boşta oluyor.

bende 1,2 gb gibi.
  • quote:

Orijinalden alıntı: numberten_ank

Arkadaşlar telefonun dami'si bugün geldi mağazaya :)))))

ürünlerde sony depoya inmiş. nisanın başında sony'nin sayımı olduğu için
    öbür hafta sonu yetiştireceklerini duydum
    bilginize.....

Şansa bak sayım yapacak başka gün ay bulamadılarmı bekleye bekleye ağaç oldukbilgi için teşekkürler
  • quote:

Orijinalden alıntı: tayfunay

quote:

cihaz boştayken genelde kaçb ram boşta oluyor.

bende 1,2 gb gibi.

Dostum rica etsem karşıdan gelen görüşme sesini değerlendirirmisin benim için önemli bir ayrıntı işitme problemimden dolayı teşekkürler
  • quote:

bilginize.....

Sayım çabuk bitsin diye yardımcı olacak 100 gönüllü rahat buluruz buradan

• @web101
    Öncelikle geçmiş olsun , şimdi nasıl desemki bana göre gayet net hatta ben bazen az kısıyorum sesini ama tabi senin için nasıl olur bilemiyorum :S Ama şunu söyleyebilirim çok net ses herhangi bir parazit vs. yok şiddet olarakta dediğim gibi çok bir problemin yoksa sıkıntı olacağını sanmıyorum ..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi tayfunay -- 29 Mart 2013; 18:39:33 >
  • Xperia Sola, Xperia S gibi modellerde olan float teknolijisi parmagainizi yaklastirdiginizda web sayfasinda linkleri secme imkani Xperia Z de de var mi?

• quote:

Orijinalden alıntı: MadRobbie

500 Euro Almanyadan sıfır kutusunda docklu siyah renk faturalı c6603 modeli alıyorum 8-12 nisan tarihlerinde elimde olacak.

hocam 550 den bana getir sana 50 euro kar?
  • Arkadaslar sony xperia z'de bildirim ışığı var mı ?
    Varsa bi foto cekip gösterme şansınız olabilir mi ben nette hic bi yerde bildirim ışığı göremedim

• http://www.sonymobile.com/gb/products/phones/xperia-z/

arkadaşlar google sony fr yazdım bu siteye girdim yani Fransada 519 euro mu şimdi ?

pardon fiyat bu çıkıyor

http://www.sonymobile.com/fr/products/phones/xperia-z/

globalde ki fiyat hangi ülkelerde geçerli acaba

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi bilodemir -- 29 Mart 2013; 18:37:51 >

• quote:

Orijinalden alıntı: slckalc

Arkadaslar sony xperia z'de bildirim ışığı var mı ?
    Varsa bi foto cekip gösterme şansınız olabilir mi ben nette hic bi yerde bildirim ışığı göremedim

evet var, video nun sonuna doğru

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi tayfunay -- 29 Mart 2013; 18:46:29 >

• quote:

cihaz boştayken genelde kaç mb ram boşta oluyor.

1,1 ile 1,2 arası değişiyor.Note 2 de çok daha az kalıyordu.
  • quote:

Orijinalden alıntı: grolof

quote:

Gurol Abi bu telefonu elime aldigimda aldigim icin tesekkur edecegim insanlardan birisin :)

• quote:

Orijinalden alıntı: slckalc

Arkadaslar sony xperia z'de bildirim ışığı var mı ?

İlk zamanlar stamina mod açık iken bildirim ışığı çalışmıyordu,daha sonra hangi ülkenin yazılımını yüklediğimi bilmiyorum açık ikende çalışıyordu şu anda stamina mod açık iken çalışmıyor kapatınca hemen yanmaya başlıyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: web101

quote:

bilginize.....

Şansa bak sayım yapacak başka gün ay bulamadılarmı bekleye bekleye ağaç oldukbilgi için teşekkürler

SONY'nin (Japonların) Nisan ayında yılbaşısıdır. Bu sebepten ötürü :(((((( inanın bende sizin gibi sabırsızlıkla bekliyorum.
    Beni geçin abim bile bi iphone'cu olarak benden XZ istiyor

• quote:

yında yılbaşısıdır. Bu sebepten ötürü :(((((( inanın bende sizin gibi sabırsızlıkla bekliyorum.
    Beni geçin abim bile bi iphone'cu olarak benden XZ i

merhaba bu cihaza xperia z ve xperia tablete Windows phone 8 yükleyebilirmiyiz deneyen varmı
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: web101

quote:

bilginize.....

SONY'nin (Japonların) Nisan ayında yılbaşısıdır. Bu sebepten ötürü :(((((( inanın bende sizin gibi sabırsızlıkla bekliyorum.
    Beni geçin abim bile bi iphone'cu olarak benden XZ istiyor

Abin hakli:) bende yillardir iphone kullanirim 2gun once ip5 mi sattim sony centera xz gelmesini bekliyorum:)

• Şu resimde köşede ezik/yıpranmış gibi bir yer var.
    Orada kullanılan malzeme çerçeveyi oluşturuyor.O malzemenin kalitesi , sağlamlığı nasıl acaba?
    Ufak tefek darbelerde eziklik oluşabilir bir yapıda mı? Sanırım cam elyaf poliamid dedikleri malzeme orada kullanılan malzeme.
    Bugün sony center da demo ürün vardı en azından boyut olarak fikir sahibi oldum fakat gerçek ürünün malzemesini ve eldeki tutuş hissini merak ediyorum.İncelediğim demo beyaz renkti ve sanırım beyazdan vazgeçtim.Xperia S beyaz kullanıyorum ama Xperia Z nin beyazı sarmadı beni.Cam kaplama telefonuda sanırım siyah daha iyi gösterecektir.

• quote:

Orijinalden alıntı: eminemre

quote:

Orijinalden alıntı: grolof

quote:

Gurol Abi bu telefonu elime aldigimda aldigim icin tesekkur edecegim insanlardan birisin :)

Düşüncelerin için ben teşekkür ederim.Bildiğim kadarıyla paylaşmaktan zevk alıyorum:Bende bilmediklerimi arkadaşlardan öğreniyorum.Burda bulunma sebebimiz birbirimize yardımcı olmak ve yeni dostlar edinmek.
    İnşallah en kısa zamanda sahip olur ve bizim aldığımız keyfi sizde fazlasıyla alırsınız.Hakikaten zaman zaman aynı telefonlara geri dönmemi de hesaba katarsak 2,5 senede enaz 25 tane telefon değiştirmişimdir yada abartı olmasın 15 diyelim ama bunların içinde 3 tane xperia arc 2 tane xperia s 3 defa galaxy s2 diye sayarsak enaz 20 vardır
    Diyeceğim şimdiye kadar en çok zevk aldığım ve en az kusurlu telefon budur diyebilirim.Bazı arkadaşları benim kadar memnun etmeyebilir çünkü ihtiyaçlar değişiyor.

Eski arkadaşları ziyaret için note 2 kısmında sorduklarında durumu yazınca bir arkadaş note 2 nin s.pen i yani kalemi yeter dediler ama bende 1 defa kullanmadığım için bana bir artısı yokdu dedim.Bazıları için çok önemli.
    Bu arada bu telefonunda not alma bölümü var,ister kalem alır onunla kullanırsınız isterseniz parmakla kullanabiliyorsunuz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi grolof -- 29 Mart 2013; 19:55:20 >

• quote:

Orijinalden alıntı: tsalci

quote:

yında yılbaşısıdır. Bu sebepten ötürü :(((((( inanın bende sizin gibi sabırsızlıkla bekliyorum.
    Beni geçin abim bile bi iphone'cu olarak benden XZ i

merhaba bu cihaza xperia z ve xperia tablete Windows phone 8 yükleyebilirmiyiz deneyen varmı

Bu kadar para verip de macera aramaya cesaret edecek kimse yoktur diye düşünüyorum.Hem niye deneyelimki,o sistemi kullanmak isteseydik Nokia veya htc alırdık.
  • 
Sayfa: önceki 211212213214215
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.