Şimdi Ara

Sony Xperia Z & Xperia ZL { 1.5 GHz QC | 5'1080p HD | 13MP -HDR | 2GB RAM | Adreno 320 GPU- NFC ] (209. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
13.849
Cevap
72
Favori
599.145
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 207208209210211
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: **BlackTower**

Xperia z si 16gb olanlar bi bakar misiniz. Benim telefonda kağıt üstünde 16gb gözüküyor ama telefondanbaktığım zaman 11,73gb diyor benim cihazda bi sorun olabilir mi?

senin cihaz sorunlu 15,99 olmasi lazim
  • quote:

Orijinalden alıntı: slckalc

Bisey daha sormak istiyorum simdi internette mesela donanim haber.comda mesajlara bakiyorsunuz 10 dk nette dolastiktan sonra home tuşuna basip çıkış yapiyorsunuz ya 2 saniyelik gecikme oluyor mu ana ekranin gelmesi widgetlerin gec gelmesi gibi umarim anlatabilmisimdir
    Bu olay s3 de benim başıma cok geliyor ve cok rahatsız oluyorum sirf bu yuzden saticam s3 u stabil degil yani umarim z stabil bir sistemdir

nerdeyse o konuda iphone kadar stabil bence
  • quote:

Orijinalden alıntı: grolof

quote:

quote:

Orijinalden alıntı: LightningRaven

quote:

Xperia z si 16gb olanlar bi bakar misiniz. Benim telefonda kağıt üstünde 16gb gözüküyor ama telefondanbaktığım zaman 11,73gb diyor benim cihazda bi sorun olabilir mi?

Geriye kalan alanı sistem kullanıyor.

Ne bileyim nerdeyse 5gb gibi bi fark var yani yaklaşık %33 lük bi kayıp söz konusu.. Herkeste mi öyle?

Tüm android sistemlerde öyle.Galaxy serisinde 10 küsür kalıyor.

sağol gürol abi

• Sony centerlardan ses varmi ??

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • telefon için kulaklık arayan arkadaşlar az önce sipariş verdim orjinal nfc li sony SBH20

http://www.ebay.com/sch/i.html?_trksid=p2050601.m570.l1313&_nkw=Headset+SBH20&_sacat=0&_from=R40
  • Biraz alakasız olacak ama.
    Her ne kadar aşağı tarafta donanım haber mobil opera mini son sürümü için düzenlenmiştir desede ben mini operayı sevemedim bir türlü. Dolphinden giriyorum.
    Forumun mobil versiyonu için siz hangi tarayıcıları kullanıyorsunuz? Önerisi olan var mı? Ya da xz de en iyisi bu diyebileceğiniz bir tarayıcı.

• quote:

Orijinalden alıntı: tsalci

telefon için kulaklık arayan arkadaşlar az önce sipariş verdim orjinal nfc li sony SBH20

http://www.ebay.com/sch/i.html?_trksid=p2050601.m570.l1313&_nkw=Headset+SBH20&_sacat=0&_from=R40

ben de aynı üründen sipariş verdim.Aklımda smartwatch var alıp almama konusunda kararsızım.
  • quote:

Orijinalden alıntı: 06fthtky

quote:

telefon için kulaklık arayan arkadaşlar az önce sipariş verdim orjinal nfc li sony SBH20

ben de aynı üründen sipariş verdim.Aklımda smartwatch var alıp almama konusunda kararsızım.

bu hafta içi smartwacı koluma taktım ama beyenmedim komik durdu birazdaha bekleip apple ve googlenin ve lg nin saatlerine bakmak gerekiyor sony kaba duruyor..

• çocuksu duruyor gibime geldi ondan şüphe duydum
  • quote:

Orijinalden alıntı: 06fthtky

çocuksu duruyor gibime geldi ondan şüphe duydum

kesinlikle katılıyorum yetişkinler için çok komik duruyoe kolda en azından ben öyle hissediyorum o yüzden satın almadım birazdaha bekleyin sony de diger firmalar gibi yeni bir saat modeli ni tanıtıcaktır elbet
  • quote:

Orijinalden alıntı: Lojistikçi

Biraz alakasız olacak ama.
    Her ne kadar aşağı tarafta donanım haber mobil opera mini son sürümü için düzenlenmiştir desede ben mini operayı sevemedim bir türlü. Dolphinden giriyorum.
    Forumun mobil versiyonu için siz hangi tarayıcıları kullanıyorsunuz? Önerisi olan var mı? Ya da xz de en iyisi bu diyebileceğiniz bir tarayıcı.

One browser

• quote:

Orijinalden alıntı: eminemre

quote:

Orijinalden alıntı: SF01

bugün medi mrkt ,turkcelle ve teknosaya sordum onlar telefon 1 ay sonra gelecek dedi

Ön sipariş verenlerin Nisan başı alacağını düşünürsek, normal satışın nisan sonu olması gayet makul.

Xperia Z ile Go Launcher kullanan var mı, performansı ve harcadığı pil hakkında yorumlarınızı rica ediyorum.

bu go launcher için bende kullandım ama pek memnun kalmadım yandex shell bence daha iyi ama o da kendi kendine çok veri tuketiyordu bende sildim

• quote:

Orijinalden alıntı: web101

quote:

Orijinalden alıntı: Lojistikçi

Biraz alakasız olacak ama.

One browser

denicem dostum sağol
  • ya arkadaslar birsey sormak istiyorum kulalnanlar cevap verebilirse cok sevinirim xperia z cok mu isiniyor en basit seykerde bile
    bu hafta alicam telefonu lutfen cevap veri
    saygilar
  • quote:

kardeş sana birşey soracam ebaydan bize kılıf getirme şansın varmı parasını ödesekhttp://www.ebay.com/itm/SPIGEN-SGP-Ultra-Capsule-Case-Screen-protector-film-and-Case-for-Sony-Xperia-Z-/390567093564?pt=PDA_Accessories&var=&hash=item5aef9ce53c bu tarz

• quote:

Orijinalden alıntı: serhat1987

ya arkadaslar birsey sormak istiyorum kulalnanlar cevap verebilirse cok sevinirim xperia z cok mu isiniyor en basit seykerde bile
    saygilar

ısınma görmedim ben sadece kılıf bulmakda zorluk cekiyorum kıredi kartı olmadıgı icin..
  • Merhba arkadaşlar ben almayi dusunuyorum da htc one ile xperia z arasindayim hangisini almaliyim ?

Htc one test etme sansim oldu gercekten iyi cihaz ama xperia z de cok ilgi cekici karizmatik duruyor

Yurtdisindan getirtmek istiyorum kullanmadigim aranti icin para odemek istemiyorum yurtdisindan alan arkadaslar nasil aldini kac paraya geldi nasil getirtebilirim yardimci olurmusunuz ?

• quote:

Orijinalden alıntı: spencermila

quote:

kardeş sana birşey soracam ebaydan bize kılıf getirme şansın varmı parasını ödesekhttp://www.ebay.com/itm/SPIGEN-SGP-Ultra-Capsule-Case-Screen-protector-film-and-Case-for-Sony-Xperia-Z-/390567093564?pt=PDA_Accessories&var=&hash=item5aef9ce53c bu tarz

Malesef arkadaşım getirttiremem ama siz neden ebaydan alışveriş yapmıyorsunuz çok güvenlidir..
    öncelikle paypaş hesabı alıyorsunuz alım satımları paypal üzerinden gerçekleştiriyorsunuz .. ama kişilerin ya ürünüm gelmez ise o zaman parası ne olucak gibi tereddütleri var hiç tereddüt yaşamayın baktınız 1 ay oldu ürün gelmedi satıcıya ürünüm gelmedi deyin mesaj çekin paypal veya ebay üzerinden gelecek cevap önemli deyil akabinde çalıştığınız bankanın kredi kartları merkezine fax gönderiyorsunuz şu tarihli extremde ebaydan yapmış olduğum ve parasını paypal ile ödediğim ürün tarafıma teslim edilmedi diyorsunuz paranız prosüdür 180 diyor ama ben her defasında 10 ile 15 gün içinde geri aldım ... hic terddüt etmeyin cep telefonu haricinde ne getirirseniz getirin problem olmaz birde 100 dolar sınırını aşmayın

• quote:

Orijinalden alıntı: serhat1987

ya arkadaslar birsey sormak istiyorum kulalnanlar cevap verebilirse cok sevinirim xperia z cok mu isiniyor en basit seykerde bile
    saygilar

Arkadaşım bu cihaz su soğutmalı çalışıyor ısındığında suya sok sorun kalmaz hem temizlenir hem soğur : sakın kızma ama bu doğru ciha zsu gecirmiyor :)

• sanırım cam yüzey için bir koruma unsuru söz konusu değil telefonda böylesine güzel bir telefona üstelik %99 u cam olan bir telefona gorilla glass gibi yada benzeri bir koruma düşünülmemesi üzücü olmuş ekran çizilme testlerinde içim gitti canım cihazlar mahvoldu

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi cemus -- 29 Mart 2013; 9:44:02 >
  • 
Sayfa: önceki 207208209210211
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.