Şimdi Ara

Sony Xperia Z & Xperia ZL { 1.5 GHz QC | 5'1080p HD | 13MP -HDR | 2GB RAM | Adreno 320 GPU- NFC ] (200. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
13.849
Cevap
72
Favori
599.091
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 198199200201202
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Tabiki cihazın geliş tarihi yada başka konularda yazılacak,hatta zaman zaman şakalarda yapılıp sohbet edilecek.Buraşı askeri kışla değil,Ben eleştirenleri alaştiriyorum her neyse.

Bu arada bir kaç arkadaş stamina modda bildirim ışığı yanıyormu diye sormuştu.sonu 350 ilen biten yazılımda yanmıyordu ama 434 ile biten son güncellemeyi yükledikten sonra stamina modda da bildirim ışığı yanıyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: urcan111

arkadaşlar en son cıkan güncellemeyi yapan varmı benim telefona daha güncelleme gelmedi almanya medya mark cıkıslı cıhazım

Pccompanion yada wifi ile banada gelmedi ama ben flashtool ile güncelledim.Şu anda 3-4 ülkeye geldi.İstersen xda dan indirip güncelleyebilirsin yada bekliyebilirsin.
  • Bu bildirim ışığı muhabbeti tüm xperialarda sorun sanırım. Ben Xperia Mini Pro'yu aldığım android 2.3 ile düzenli olarak çalışan ışık android 4.0 ile bazı zamanlar yanmaya başladı. Ben genelde masada kullanıyorum telefonu ve mail ve mesaj geldiğinde gözüm bildirim ışığında oluyor. Umarım Gürol Abi'nin dediği gibi yeni sürüm ile bildirim ışığı düzelmiştir.

Bir de Türkiye'ye gelecek cihazların sürümü kaç olacak o da var tabi. Telefonlar geç geldiği için güncelleme yapılmış olma ihtimalleri var mıdır yoksa en kötü ihtimalle biz güncelleriz zaten sanırım.
  • quote:

Orijinalden alıntı: grolof

quote:

Orijinalden alıntı: urcan111

arkadaşlar en son cıkan güncellemeyi yapan varmı benim telefona daha güncelleme gelmedi almanya medya mark cıkıslı cıhazım

Pccompanion yada wifi ile banada gelmedi ama ben flashtool ile güncelledim.Şu anda 3-4 ülkeye geldi.İstersen xda dan indirip güncelleyebilirsin yada bekliyebilirsin.

anladım biraz daha bekliyelim olmazsa bende sizin yaptıgınız gibi güncelemeye calısırım güncellemeden sonra fark edilir bi degişiklikoldumu cıhazınızda ?
  • quote:

Tabiki cihazın geliş tarihi yada başka konularda yazılacak,hatta zaman zaman şakalarda yapılıp sohbet edilecek.Buraşı askeri kışla değil,Ben eleştirenleri alaştiriyorum her neyse.

Bu arada bir kaç arkadaş stamina modda bildirim ışığı yanıyormu diye sormuştu.sonu 350 ilen biten yazılımda yanmıyordu ama 434 ile biten son güncellemeyi yükledikten sonra stamina modda da bildirim ışığı yanıyor.

haber yaptılar bir de sadece kapanma sorunuyla ilgili diye güncelleme. bende yüklememiştim o sorun giderildiyse kernelde güncellenmiştir. akşam yüklerim hocam sağol bilgi için, şarj durumunda bir değişme oldu mu peki?
  • Güncellemeden sonra kilit ekranından kamera moduna geçtikten sonra yaşanan sorunlar giderilmiş.
  • İkinize birden cevap vereyim.
    Sanırım kapanma riski için birde farkettiğim tek şey stamina modda bildirim ışığı.Başka bir şey farkedemedim.Şarzda olsa bile çok teferruatlı karşılaştırma yapmaliki belli olsun ama ilk aldığım gün ile şimdi arasında bayağı fark oldu.Ben zaman zaman günde 2 defa şarza takıyorum,bittiği için değilde performansı daha çabuk artsın diye.
  • quote:

Orijinalden alıntı: gokhangumus

Güncellemeden sonra kilit ekranından kamera moduna geçtikten sonra yaşanan sorunlar giderilmiş.

Evet bende denedim giderilmiş.O hakikaten önemli bir hata idi.Hatta incelemelerde bile eleştiri konusu olmuştu bir videoda.
    Bilmediğimiz başka iyileştirmelerde olabilir ama bunları belirtselerdi daha güzel olurdu.
  • quote:

quote:

Güncellemeden sonra kilit ekranından kamera moduna geçtikten sonra yaşanan sorunlar giderilmiş.

Evet bende denedim giderilmiş.O hakikaten önemli bir hata idi.Hatta incelemelerde bile eleştiri konusu olmuştu bir videoda.
    Bilmediğimiz başka iyileştirmelerde olabilir ama bunları belirtselerdi daha güzel olurdu.

Türkiyeye gelicek olan modeli kesin sharp panelmi ?
  • Yeni çıkan bir telefonda minör sorunların olması gayet doğal; önemli olan firmanın bu problemleri kısa sürede güncellemeler ile kapatması. Görüyoruz ki bildirim ışığı ve hızlı geçiş modu ile kameradaki kapanma sorunu çözülmüş. Muhtemelen yaza kadar bir kaç güncelleme ile fark edilen/edilecek diğer sorunlar da çözülecektir.

Tahminim Sony amiral gemisi ve bu segmentteki ilk telefonu için detaylı çalışacaktır. Zira bu modelin başarısı 2013'ün sonunda veya 2014 başında çıkaracağı yeni amiral gemisi için önemli derecede bir referans teşkil edecektir. Özellikle Apple ve Samsung ile rekabet için buna önem vermek zorundalar.
  • quote:

Orijinalden alıntı: LightningRaven

quote:

quote:

bende bu sorunun cevabını bekliyorum
  • quote:

Orijinalden alıntı: MadRobbie

quote:

Orijinalden alıntı: superegoid

quote:

quote:

Orijinalden alıntı: aresmar

quote:

xz türkiyeye şu zaman gelecek
    sony den şu beyle konuştum fiyatı bu olacak mesajlarını görmekten artık gına geldi.

şu telefonun teknik özelliklerini eksiklerini, root ayarlarını display settinglerini v.s. gibi teknik konuları konuşabilecegimiz bir yer yok.

Ben telefonu bir alayım açarım merak etme. İmzamdaki desire z teknik rehberine bakarsan bu işle ne kadar meraklı olduğumu anlarsın :)

Daha telefon satışa çıkmadı sonra sabırsızız dediğimde laf yiyorum

Ben hazırım teknik analizler yapıp ince konuları tartışmaya

Almak isteyen 100 kişinin henüz sadece 3 ünün alabildiği, milletin asker yolu gözler gibi beklediği bir telefon hakkında, ne idüğü belirsiz yerlerden telefonu bulup "root moot, boatloader, settings, mettings" diye yazılmasına kıl oluyorum ben de..

Adeta, aç insanların yanına gidip "demin yediğimiz kebap çok güzeldi ama tuzu azdı, keşke kadayıfın üstünde kaymak olsaydı" gibikkonuşmaya benziyor.

Müsaade edin de insanlar almak istedikleri bekledikleri telefona bi kavuşsun, ne zaman ne şekilde geleceğini, son duyumları buradan paylaşsın.

3 kişi telefonu bi şekilde ele geçirmiş, burda nispet yapar gibi en derin teknik analizleri yazıp duruyorlar. Ben de bunlardan çok sıkılıyorum.

söyledikleriniz çok alakasız neydiği belirsiz diye birşey yok
    2 model var c6602 ve c6603 yani avrupa ve ortadoğu versiyonu.

3 kişi ele geçirmiş demek ne demek ? bağlantıları var ve bu işte meraklılar alıyorlar ne var bunda onların yazdıkları sayesinde yön buluyor bir çok kullanıcı..

ben bu telefonu 23 şubatta aldım sonra sattım şimdi yeniden alacagım, aldıgımda yaptıgım incelemeleri yazdım. ve bir çok kişi özelden mesaj gönderdi cepten de tanımadıgım bir çok kişi ulaştı telefonu anlattım.

böyle düşünmeyin telefonu alanlar meraklılar ve bu işin hastası kişiler türkiyeden almak yada yurt dışından edinmegi problem olarak görmeyin.

zaten nerden aldıgının bir önemi yok sonucta kırıldımı ekran senden para isteyecekler diger hususlarda ise sorun kolay kolay cıkmaz zati yazılımlarla sorunlar gideriliyor ben xperia z beyaz 602 modeli var sorun yok kapanma yok ama güncelleme banada gelmedi hala
  • quote:

Orijinalden alıntı: Hobo.

@onsos1100 Teşekkürler.

Telefonu darbelere karşı korumak için bunları gözüme kestirdim fakat hangisini seçeceğime bir türlü karar veremedim. Genellikle telefonu cebimde taşıyorum. Sizler de görüşlerinizi bildirirseniz sevinirim.

Koruma 1

Koruma 2

Koruma 3

Koruma 4

Koruma 5

5. secenekte dikkat edin

This case is made of eco-friendly PU leather. NOT GENUINE LEATHER.

deri değildir plastikdir. Uyanıklık yapıp bildirmemiş. son kısımda yazmış. aynı fiyata ebay da deri olanını bulabilirsiniz.
  • @speregoid
    Sana katilmiyorum. Belki yazdiklarina telefonun verecegi tepkiyi onemseyen ve sonucu bekleyen insanlar da olabilir. Ve sorun cikarsa belki telefondan vazgececektir. Ingilizce bilmeyen bu forumda cok insan var ve bu sebepten telefonla ilgili sorunlari takip edemiyorlardir. Vs. vs. uzar gider. Senin kisisel olarak canini sıkıyor olabilir fakat birçok insan da bu bilgilerden faydalanıyor.
    Ben kendi adima yardimci olamadim belki ama aciklamalarini esirgeyemen arkadaslara bende tesekkur ederim, bilmedigim seylerin de farkina vardim.
    Son olarak anti shatter uzerinde cizikler olusuyor. On tarafta da arka taraftada isiga tutuldugunda beliriyor. Su ana kadar hosuma gitmeyen tek sey bu telefon ile alakali.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • beyler golda gelmiş 2100 fiyatı var yuh diyorum :D
    http://www.gold.com.tr/U214728/Sony-Xperia-Z-Siyah-Cep-Telefonu#
  • quote:

Orijinalden alıntı: wpp_00

beyler golda gelmiş 2100 fiyatı var yuh diyorum :D

Bide indirimli fiyatmış.
  • Arkadaşlar bu güne kadar hep siyah ve beyaz renkleri hakkında yorumlar yapılmış hepsi burada comdan bende ön sipariş vermek üzereyim burada mor seçenegide var bu rengi kullanan varmı siyah kadar parmak izi bırakıyormu kullanıcı arkadaşların yorumunu bekliyorum.birde h.b.com daki cihazlar distribütör garantisindemi
    Saygılar sevgiler
  • quote:

Orijinalden alıntı: darkblack_çnr

quote:

Orijinalden alıntı: wpp_00

beyler golda gelmiş 2100 fiyatı var yuh diyorum :D

Bide indirimli fiyatmış.

Gold iPhone da olduğu gibi bunda da KAZIK fiyat politikasını konuşturuyor !

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: LightningRaven

quote:

quote:

Ben yurt dışından aldım ve sharp çıktı ama türkiyeye gelecek olanı bilemiyorum.Ne desem yalan olur.
  • telefon bu

Sony Xperia Z & Xperia ZL { 1.5 GHz QC | 5'1080p HD | 13MP -HDR | 2GB RAM | Adreno 320 GPU- NFC ]
  • 
Sayfa: önceki 198199200201202
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.