Şimdi Ara

Sony Xperia Z için Sıcak Fırsatlar (67. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.437
Cevap
21
Favori
104.228
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 6566676869
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: 0U2H4N

http://www.yenicarsim.com/sony-xperia-z-c6603-siyah/cep-telefonu/id/1981830/?utm_source=email&utm_medium=sony-xperia-z-c6603-siyah&utm_term=newsletter-1096-g&utm_content=eM&utm_campaign=urunListeleme
    Worldpuan ile 1400 TL. Dist garantili mi yoksa paralel ithalat mı bilen var mı acaba?

Puanı nasıl alıyoruz?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

Orijinalden alıntı: 0U2H4N

http://www.yenicarsim.com/sony-xperia-z-c6603-siyah/cep-telefonu/id/1981830/?utm_source=email&utm_medium=sony-xperia-z-c6603-siyah&utm_term=newsletter-1096-g&utm_content=eM&utm_campaign=urunListeleme
    Worldpuan ile 1400 TL. Dist garantili mi yoksa paralel ithalat mı bilen var mı acaba?

Ürün 2 yıl Güncel Dijital Teknoloji Ürünleri garantisi altındadır.

diye cevap aldım

• Arkadaşlar bizdeuygun.com'dan telefon alanınız var mı ?
    Nasıl bir sitedir ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: xdriver

Arkadaşlar bizdeuygun.com'dan telefon alanınız var mı ?
    Nasıl bir sitedir ?

S3 mini almıştım sorunsuz alışverişti

• quote:

Orijinalden alıntı: cetesiz

quote:

Orijinalden alıntı: xdriver

Arkadaşlar bizdeuygun.com'dan telefon alanınız var mı ?
    Nasıl bir sitedir ?

S3 mini almıştım sorunsuz alışverişti

Tamam dostum teşekkür ederim cevap için...
  • 1.699 sony tr garantili

-100 tl wp
    -2 tl avantajix
    20 tl coca cola

ile hepsiburada.com dan aldım.Umarım üzmez...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Demage -- 31 Temmuz 2013; 18:57:10 >
  • İyi günler. xperia z alamyı düşünüyorum.Sizce arabulvar güvenilir mi ? Dijital data servisi nnasıldır yardımlarınız için şimdiden teşekkür ederim.
    http://www.arabulvar.com/sony-xperia-z-beyaz/?pr=857506
  • Arkadaşlar dist. garantili xperia z takip ediyorum ben de uzun zamandır bu konuda bir hareketlilik yok karşılaşırsanız buraya yazarsanız sevinirim
  • quote:

Orijinalden alıntı: mrtcelebi1

İyi günler. xperia z alamyı düşünüyorum.Sizce arabulvar güvenilir mi ? Dijital data servisi nnasıldır yardımlarınız için şimdiden teşekkür ederim.
    http://www.arabulvar.com/sony-xperia-z-beyaz/?pr=857506

aslında avantajixte %2.50 para iadeside var gayet makul tabi dijital data nasıldır hangi servis ile anlaşmalı...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kartalaraz -- 5 Ağustos 2013; 22:47:12 >
  • Xperia Z alacak arkadaşlar, faturanızı belirteceğim şirket adına kestirirseniz o fatura için 100TL verebilirim. Bizim şirket Samsung dışnda alacağımız telefonların parasını karşılıyor. Ben da Samsung S4 almak istiyorum ama onun faturasını şirkete veremiyorum. Bu yüzden Samsung dışında bir telefonun şirket adına kesilmiş faturasına ihtiyacım var. Dediğim gibi ilgilenen arkadaşlar bana özelden ulaşabilirse faturaya karşılık 100TL verebilirim. Ben ve bir arkadaşım için iki adet fatura gerekli.
  • quote:

Orijinalden alıntı: rdemirci

Xperia Z alacak arkadaşlar, faturanızı belirteceğim şirket adına kestirirseniz o fatura için 100TL verebilirim. Bizim şirket Samsung dışnda alacağımız telefonların parasını karşılıyor. Ben da Samsung S4 almak istiyorum ama onun faturasını şirkete veremiyorum. Bu yüzden Samsung dışında bir telefonun şirket adına kesilmiş faturasına ihtiyacım var. Dediğim gibi ilgilenen arkadaşlar bana özelden ulaşabilirse faturaya karşılık 100TL verebilirim. Ben ve bir arkadaşım için iki adet fatura gerekli.

Bu iPhone 5 için geçerliyse ben katılabilirim.Fakat ileride bana ne gibi bir sıkıntı çıkarabilir? Bunu merak ediyorum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Swedish House Mafia

quote:

Orijinalden alıntı: rdemirci

Xperia Z alacak arkadaşlar, faturanızı belirteceğim şirket adına kestirirseniz o fatura için 100TL verebilirim. Bizim şirket Samsung dışnda alacağımız telefonların parasını karşılıyor. Ben da Samsung S4 almak istiyorum ama onun faturasını şirkete veremiyorum. Bu yüzden Samsung dışında bir telefonun şirket adına kesilmiş faturasına ihtiyacım var. Dediğim gibi ilgilenen arkadaşlar bana özelden ulaşabilirse faturaya karşılık 100TL verebilirim. Ben ve bir arkadaşım için iki adet fatura gerekli.

Bu iPhone 5 için geçerliyse ben katılabilirim.Fakat ileride bana ne gibi bir sıkıntı çıkarabilir? Bunu merak ediyorum.

Olası bir para iadesi dışında sorun çıkarmaz gibi.

Firmlar genelde iadeyi fatura kimin adına ise ona yapıyor. Bir arkadaşım fatura sahibini bulamadığı için bu yüzden iade alamamıştı.

• SPaCeLoRD kullanıcısına yanıt
    teknosa'da sorun olmuyor.teknogarantisi varken bozuldu annemin telefonu, fatura da onun adınaydı ama ben aldım hediye çekini.
  • Xperia Z olması şart değil, Samsung dışında her telefon olabilir yalnız fiyatının 600$'dan fazla olması gerekli (şirket max o kadarını karşılıyor). Spacelord'un dediği gibi para iadesi alma gibi bir durumunuz olursa iadenin nereye yapılacağı belki karışıklık yaratabilir ama zaten faturada alanın hesap bilgileri falan olmayacağı için kendi hesabınızı vererek iadeyi sağlayabilirsiniz diye düşünüyorum. Bunun dışında zaten iletişim bilgilerimi vereceğim, öyle bir durumla karşılaşırsanız içiniz rahat olsun. Zaten telefonu siz alacaksınız, bana sadece şirket adına kesilmiş faturanın iki kopyasından biri lazım.
  • Garanti konusunda zaten bir sıkıntı yok, faturanın kimin adına olduğu önemli değil.
  • xdriver X kullanıcısına yanıt
    berbat bişey sakın düşme ben iki tane xperıa j aldım bi tane de ace aldım berbat 15 günde geliyor ayrıca garantisi de sıkıntılı kullanıcı hatası deyip gönderiyorlar sakın düşme derim
  • quote:

Orijinalden alıntı: gedik.31

berbat bişey sakın düşme ben iki tane xperıa j aldım bi tane de ace aldım berbat 15 günde geliyor ayrıca garantisi de sıkıntılı kullanıcı hatası deyip gönderiyorlar sakın düşme derim

Kardeşim uyarın için teşekkürler ama telefonu alalı 1 hafta oldu neredeyse.2 gün içinde elime ulaştı cihaz.Resmi Sony garantisinde zaten ürün.
  • xdriver X kullanıcısına yanıt
    hayırlı olsun kardeşim ben malayua dan istedim iki sinde de 15 gün bekledim stoklarda yok bilmem ne bi sürü mazeret...
  • quote:

Orijinalden alıntı: gedik.31

hayırlı olsun kardeşim ben malayua dan istedim iki sinde de 15 gün bekledim stoklarda yok bilmem ne bi sürü mazeret...

Saol kardeşim.
    Stok sorunu çoğu mağazada olabiliyor.Almadan önce özellikle sormuştum.
  • 1427 liraya sıfır,2 yıl telefon 1 yıl tüm aksesuarlar Sony Eurasia garantili aldım sizce iyi fiyat mı?

• 
Sayfa: önceki 6566676869
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.