Şimdi Ara

Sony Xperia Z için Sıcak Fırsatlar (46. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.437
Cevap
21
Favori
104.228
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 4445464748
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: mahmuz

kliksa'da cumartesi sepete eklemiştim, satın almayınca dün aradılar, telefonla siparişe %5 indirim verdiler...

1614TL ve 100TL bonus ile 1514'e geldi, aynı gün kargoya verdiler.

internetten kupon olarak tanımlasalar avantajix %3 daha düşecekti ama kabul ettiremedim...

bu arada buradan kazanılan bonuslar için geri alınmayacaktır diyor sitede, süre sınırı olmaması iyi oldu...

Kliksa %5 nerden bulabiliriz veya kliksaya mail atsak verirlermi hocam??

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: metintekin

mail atınca vermiyorlar, kullanıcı adınızla siteye giriş yaptıktan sonra sepete ekleyin orada kalsın, 1-2 gün içinde arıyorlar... ama sadece telefonla siparişte geçerli dedi, çok ısrar ettim internet hesabı için vermediler...
  • quote:

quote:

mail atınca vermiyorlar, kullanıcı adınızla siteye giriş yaptıktan sonra sepete ekleyin orada kalsın, 1-2 gün içinde arıyorlar... ama sadece telefonla siparişte geçerli dedi, çok ısrar ettim internet hesabı için vermediler...

Anladım hocam. Hemen o andamı siparisi gecme şartı var yoksa iki saat sonra arayın başka kart bulup alayım gibi biseyler desek nasıl olur

Bu uygulamayı ilk kez duydum. Deneme amaçlı selete bişey ekliyim bakalım nolucak

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

Anladım hocam. Hemen o andamı siparisi gecme şartı var yoksa iki saat sonra arayın başka kart bulup alayım gibi biseyler desek nasıl olur

Bu uygulamayı ilk kez duydum. Deneme amaçlı selete bişey ekliyim bakalım nolucak

Hemen sipariş vermeniz gerekmiyor, şu an müsait değilim, şu saat arayabilir misiniz derseniz yine arıyorlar.

her üründe olur mu bilmiyorum, xperia z'de oldu...
  • Arkadaşlar morhipodan alıpta siparişi eline ulaşan var mı yada siparişiniz ne durumda

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

kliksa'da cumartesi sepete eklemiştim, satın almayınca dün aradılar, telefonla siparişe %5 indirim verdiler...

1614TL ve 100TL bonus ile 1514'e geldi, aynı gün kargoya verdiler.

internetten kupon olarak tanımlasalar avantajix %3 daha düşecekti ama kabul ettiremedim...

bu arada buradan kazanılan bonuslar için geri alınmayacaktır diyor sitede, süre sınırı olmaması iyi oldu...

Paket ulaştı mı Size ? Pakette sıkıntı var mı ? Sony etiketi falan sorunsuz değil mi ? Güle güle kullanın
  • quote:

Orijinalden alıntı: Baracuda43

Teşekkürler. birde şunu sormak istiyorum: kvk bu ürünün distribütörlüğünü yapıyor mu?

Bilgim yok,http://www.sony.com.tr/section/bize-ulasin buradan sonye sorabilirsiniz...
  • quote:

Orijinalden alıntı: ceeport123

Paket ulaştı mı Size ? Pakette sıkıntı var mı ? Sony etiketi falan sorunsuz değil mi ? Güle güle kullanın

teşekkür ederim. henüz ulaşmadı, dün almıştım, kargo 2 gün sürüyor genelde...
  • 20 Mayıs' da verdiğim sipariş az önce ulaştı. Morhipo' nun yapıştırdığı 4 adet kontrol edilmiştir etiketlerini yırtarak kutuyu açıp baktım: Cihaz ve kutu içeriğinde herhangi bir olağandışılık yok. Fakat aleti şarj etmek için kutudan çıkan priz Amerikan standartlarında. Bu da demek oluyor ki aleti prizden şarj etmek için dönüştürücü almak veya Morhipo ile iletişime geçip nasıl telafi edileceğiyle ilgili bilgi istemek gerekecek. Priz yerine USB' den şarj edilebileceği için çok büyük bir sorun sayılmasa da hoş bir durum değil. Ayrıca içinden delta servis garanti belgesi çıktı.

Bahsettiğim priz şu video' nun 1dk 50. saniyesinden itibaren görülebilir.

Not: Bu arada Delta Servis' i temsilen yetkili kişiye forum üzerinden ulaşabiliyoruz arkadaşlar bilginize. Kullanıcı adı: "Delta Servis".

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi daramdrum -- 28 Mayıs 2013; 14:53:46 >

• Hocam icinden cam koruma filmidemi cikıyor ben mi yanlış gördüm

bu arada cevirici çıkmaması gerçekten çok saçma

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ultrAslan-BH -- 28 Mayıs 2013; 14:49:15 >
  • gecen yıl cevirıcı mıgrosta 2 tl idı

• Morhipo ürünü amerikaya mı satıyor ki bize uygun şarj aleti çıkmadı saçma bir durum, hayırlı olsun.
  • Madem çevirici yok Morhipo'yu bi'daha arayip sicak sicak kavga edeyim bugün kargo gelince, bağimlilik yaptı

• quote:

Orijinalden alıntı: ultrAslan-BH

Hocam icinden cam koruma filmidemi cikıyor ben mi yanlış gördüm

Film, kulaklık, USB şarj kablosu vs herşey çıktı. Dock da çıksaydı çok sevindirici olurdu ama olmuş olsaydı zaten satış ilanında belirtilirdi.

Sony Xperia Z için Sıcak Fırsatlar

Sonuç olarak uygun fiyata (1360TL + 30TL hipopara) memnun kaldığım bir alışveriş oldu diyebilirim. Konuyu paylaşan (layneth) ve fikir bildiren herkese teşekkürler.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi daramdrum -- 28 Mayıs 2013; 15:09:06 >

• quote:

Orijinalden alıntı: layneth

Madem çevirici yok Morhipo'yu bi'daha arayip sicak sicak kavga edeyim bugün kargo gelince, bağimlilik yaptı

Hocam sizin telefonda geldi sanırım
    bir sıkıntı yok degil mi

• quote:

Orijinalden alıntı: daramdrum

quote:

Orijinalden alıntı: ultrAslan-BH

Hocam icinden cam koruma filmidemi cikıyor ben mi yanlış gördüm

Film, kulaklık, USB şarj kablosu vs herşey çıktı. Dock da çıksaydı çok sevindirici olurdu ama olmuş olsaydı zaten satış ilanında belirtilirdi.

Sony Xperia Z için Sıcak Fırsatlar

Sonuç olarak uygun fiyata (1360TL + 30TL hipopara) memnun kaldığım bir alışveriş oldu diyebilirim. Konuyu paylaşan (layneth) ve fikir bildiren herkese teşekkürler.

Beklemedeyim hocam darısı başıma artık :)

• Morhipodan aldığım telefonum bugün geldi, bende de aynı durum şarj aleti amerikan usulü şarj çıktı, çok önemli değil 2-3 liraya dönüştürme aparatı satıyorlar. imei ve garanti durumunu sorguladım sorun görünmüyor. 1278 TL civarına mal oldu diyebilirim. %15 indirimle 1365 + 50 TL axess puan + 30 TL morhipo hediye çeki + gecikmeden dolayı 7 lira kargo ücreti iadesi. Cihazın su testini de yaptım herhangi bir problem yok :)
  • Migrosta 1649 tl +12 taksit. Paralelmi resmimi bilmem.
  • Bugün beni de kliksadan aradılar, söyleyen arkadaşa teşekkürler,
    bonusum olmadığı için 1614'e geldi. ancak parafa kampanyası var 18 taksite bölünüyor.

ve ben de teyit ettim sony eurasia garantili telefon...

bakalım kargoyu dört gözle bekliyorum.
  • Kliksa'dan gelen ürün normal şarj aleti çıkıyor, sony bandları kapalı ve kutu arkasında sony eurasia paz a.ş. ithalatçı olarak belirtilmiş ve trt bandrolü var.
    Kutudan telefon + kulaklık + usb + şarj cihazı (normal) + nfc için zımbırtılar + garanti belgesi + diğer dokümanlar çıkıyor. Ekran koruyucu film çıkmıyor :) (bazı kutularda çıkabilir)
    Arkadaşımın aldığı kutu içeriği böyle...

Bu kadar üst düzey denilebilecek bir telefona o kutu hiç yakışmamış. Apple bu işi iyi yapıyor samsung da onu taklit etmeye başladı artık :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ceeport123 -- 28 Mayıs 2013; 18:43:04 >
  • 
Sayfa: önceki 4445464748
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.