Şimdi Ara

Sony Xperia Z için Sıcak Fırsatlar (44. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
1.437
Cevap
21
Favori
104.228
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 4243444546
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Sikayetvar'a yazdim sitelerine yazacagim, bi kac defa gün icerisinde temsilcileri ile görüştüm ama özür harici bi'ilerleme yok

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaşlar yeniçarsım.com da kasko hediyeli dist. garantili 1569-100tlbonus=1469tl ye geliyor sizce iyi bir fiyatmı

• quote:

Orijinalden alıntı: layneth

Sikayetvar'a yazdim sitelerine yazacagim, bi kac defa gün icerisinde temsilcileri ile görüştüm ama özür harici bi'ilerleme yok

şimdi görüştüm mh ile. bu akşam veya yarın sistemdeki sorun giderilecekmiş. peki bu arada ürün sevkiyatı var mı diye sorduğumda görevli bu süre zarfında ürünleri gönderemiyoruz dedi . ama şöyle garip bir durum var. arkadaşım benden 2 gün sonra bir sipariş verdi ve ürünler bugün teslim edildi. çözemedim olayı..
  • quote:

Orijinalden alıntı: ultrAslan-BH

Arkadaşlar yeniçarsım.com da kasko hediyeli dist. garantili 1569-100tlbonus=1469tl ye geliyor sizce iyi bir fiyatmı

siz sordunuz mu.. o dediğiniz ürünü baktım cunku distribitör garantılı ıyı fıyat oldukca
  • quote:

Orijinalden alıntı: kingkobra

quote:

Arkadaşlar yeniçarsım.com da kasko hediyeli dist. garantili 1569-100tlbonus=1469tl ye geliyor sizce iyi bir fiyatmı

siz sordunuz mu.. o dediğiniz ürünü baktım cunku distribitör garantılı ıyı fıyat oldukca

paralel ıthalat yazıyor cunku garantı durumunda
  • quote:

Bu nasıl ?

Sony Xperia Z Beyaz Cep Telefonu
    http://www.incehesap.com/sony-xperia-z-beyaz-fiyati-22766/
    24 Ay İthalatçı firması tarafından garantili

KDV Dahil Fiyatı : 1.537,54 TL
    Eft ile Fiyatı : 1.476,04 TL
    Kredi Kartı Peşin : 1.476,04 TL

Kargo ücretsiz, süper hızlı gönderi imiş

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ceeport123 -- 24 Mayıs 2013; 17:50:26 >

• morhipoda altyapı çalışması bitmiş arkadaşlar biraz önce aradılar yarın net belli olacak ne durumda ürün
  • 10 gün sonra alıcam..belki fiyatlar az daha düşer yada umarım morhipo kampanyayı yeniler..
    Bu arada distribütör ürünü almak isteyenler...suan kliksa da 1699 tl vede 100 tl bonus + yaklasık 28 tl avantajix indirimiyle 1572 gibi bir fiyata DİSTRİBÜTÖR garantili alınabiliyor.. bonusa 12 taksit var..
  • Arkadaşlar hiç açılmamış / sıfır kutusunda Delta Servis garantili xperia z beyaz elimde mevcut, adınıza faturalı 1.450 TL'dir.

İlgilenen arkadaşlara duyrulur.
  • quote:

Orijinalden alıntı: kingkobra

quote:

Hocam evet paralel ithalat ama kasko hediyeli diye belki uygun olabilir dedim

• Morhipo ile görüştüm. Gelen ürünlerin barkodlarında sıkıntı olması sebebiyle ürünlerin firmaya iade edildiğini yeni ürünlerin gelmesini beklediklerini belirttiler. Pazartesi, Salıya kadar bekleyeceğiz, ürünlerin gelmemesi durumunda size dönüş yapacağız dediler. Sistem güncelleştirme bahanesi bitti, şimdi bu başladı sanırım.
  • bende kargoya teslim edilecek yazıyor
  • Dün gece gelen mail.

• quote:

Orijinalden alıntı: qpqpqp

Morhipo ile görüştüm. Gelen ürünlerin barkodlarında sıkıntı olması sebebiyle ürünlerin firmaya iade edildiğini yeni ürünlerin gelmesini beklediklerini belirttiler. Pazartesi, Salıya kadar bekleyeceğiz, ürünlerin gelmemesi durumunda size dönüş yapacağız dediler. Sistem güncelleştirme bahanesi bitti, şimdi bu başladı sanırım.

hocam aynı cevabı bende aldım kafamda soru işaretleri oluştu 100 lira ucuz alacaz diye sakata gelmeyelimde barkod dediği kayıtlar ile sıkıntı çıkmış olmasında
  • arkadaşlar bu telefonu türkiye garnantili en ucuz nereden alabilirim? bir yardımcı olur musunuz?
  • Galiba sona yaklaşıyoruz :)

• Morhipo dan Z bekleyen arkadaşlar paketlerini alınca bir paylaşın bakalım, paket jelatinli mi, paket kapaklarındaki sony bandında sorun var mı (yırtık, açılmış v.s.) ???
    Alanlara hayırlı olsun...
  • Yine bi'saatlik telefon görüşmeleri yaptık, ama bu sefer tamam gibi. Yaklaşık bi'saat önce sipariş kargoya verildi:

Yaşanılan aksaklıklar için ayrıca tekrar arayacaklarmış, tekrar görüşeceğiz sipariş tesliminde.

Can sıkıcı pek çok durum ve sorular sorunlar oluşmuştu ama temasın hiç kopmaması açıkça beni memnun etti. Belki ellerinde olmayan sebeplerden ve cidden ulaşamadıklarından MH yeterli bilgi verememişti ama daha sonra üst temsilcilerinin verdikleri yanıtlar ve sonuca ulaşmada gösterdikleri samimiyet benim için tatmin ediciydi.

Umarım üründen de memnun kalıp siparişin ve alışverişin güzel taraflarını hatırlarım.

Bekleyen arkadaşlar umarım bi'an önce ürünlerine kavuşur. Kararsız arkadaşlar için de piyasadaki şu anda en iyi fiyatın indirim çekiyle beraber Morhipo'da olduğunun altını çizerim. Bi'kaç gündür yaşadıklarımıza benzer sıkıntıların tekrar edilmeyeceğine, durumdan ders çıkarılıp tecrübe edildiğine inanıyorum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi layneth -- 25 Mayıs 2013; 13:46:16 >

• Bende biraz önce morhipodan sipariş verdim. Haziran 4 te teslim edilecek yazıyor sorun çıkmaz inşallah.
  • quote:

Orijinalden alıntı: MODALVERBEN

arkadaşlar bu telefonu türkiye garnantili en ucuz nereden alabilirim? bir yardımcı olur musunuz?

türkiye garantili kastınız distribütörse yukarıda bıkac msj once yazdım..kliksada gereklı kart ve avantajıxle 1572 distribütör garantili..çok aradım bundan daha uygun distribütör garantili yok.. paralel dede en uygun tabıkı ındırım cekıyle morhipo dan 1365 TL ye alınan XZ

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kingkobra -- 25 Mayıs 2013; 20:04:05 >
  • 
Sayfa: önceki 4243444546
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.