Şimdi Ara

Sony Xperia Z için Sıcak Fırsatlar (39. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.437
Cevap
21
Favori
104.225
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 3738394041
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • neyse daha fazla tartışmayacağım sen mediamarkt'dan al buradakiler dolandırıcı zaten bu kadar telefon alan kişi de dolandırıldı da utançlarından yalan söylüyorlar.
  • quote:

Orijinalden alıntı: ceeport123

quote:

Orijinalden alıntı: DelaB0ss

quote:

Orijinalden alıntı: deneme1

quote:

Orijinalden alıntı: DelaB0ss

takipteyim bir kaçgündür bir sorum olucak. telefonun bir üst modeli çıkıcakmış buda z nin fiyatını baya düşürür diye tahmin ediyorum beklesemmi acaba bir tarih varmı

xperia mini çıkacak xz mi ne öyle birşey

zr fln bir sürü model duyurdular ama

Modeller burada
    http://www.sonymobile.com/tr/products/phones/

En üst modeli hala Z olarak kalacak bu sene :)

-----------

http://www.ereyon.com.tr/Store/ProductDetails.aspx?productID=10217194
    Netcell ve Sony Eurasia Garantili
    Tek çekim 1714 + kargo imiş...

Yukarıdaki linkte yer alan ürün için garanti bilgisi sordum...

Cevap:
    İlgilendiğiniz ürün Netcell veya Sony Eurasia garantilidir. Ürünün o an ki stok durumuna göre değişmektedir. Sitedeki bilgi düzeltilmiştir. Bir önceki mesajı dikkate almamanızı rica ederiz.

• quote:

Orijinalden alıntı: daramdrum

quote:

Orijinalden alıntı: layneth
    ...

10TL ye 15% indirim çeki satın alıp 1366TL' ye siparişi geçtim. Haber verdiğiniz için teşekkürler. 3 Haziran' da da 30TL hipopara yüklemesi olacak e daha n'olsun :)

Aslında daha önce siparişi verenlerin kargolarının gelmesini beklemek daha doğru olabilirdi. Malum kampanyanın bitmesine 4+ gün var, ayın 23'ünde bizim kargoların teslim edileceğini söylüyorlar; stokların da bitmeyeceğinden bi'durum değerlendirmesi yapılabilirdi.

Lakin bi'sıkıntı olacağını sanmıyorum, sitede sorunlu alışverişi olan pek kimse yok.

Bugün sabırsızlıkla msj attım, "kargoları ne zaman göndereceksiniz" diye; hala cevap yok.

• arkadaşlar xperia s kullanıyorum. bugün veya yarın z alacağım. ancak şunu düşünüyorum takasa verirsem benim telefonumu ne kadara sayarlar? takas yerine direct elimdeki telefonu satıp bu linklerden birinden alsam daha mı avantajlı olurum?
  • hepsiburada.com'da 1.699 TL + Bonusa 100 TL Puan..

Sony Xperia Z için Sıcak Fırsatlar Sony Xperia Z için Sıcak Fırsatlar

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi M__R__T -- 20 Mayıs 2013; 17:13:10 >

• bende %15 çekle siparişi verdim 1 haziranı bekliyorum.
  • http://urun.gittigidiyor.com/cep-telefonu-pda/sony-xperia-z-cep-telefonu-beyaz-83117893 100 lira da maxipuan var yalnız garantisinin ne olduğunu sormadım
  • arkadaslar bende %15 lik çek var xperia z almayı dusunuorum ama sepette hem xperia z,hem note 2 vaken 2 sinede %15 lik indirim uyguluyor. bır bılgınız varmı sepettekı butun urunlere uyguluyormu bu kampanyayı yoksa hangisini onaylarsakmı? morhıpoyu aradım teldekı kadının ındırımden bıle haberıyok oda sasırdı :) bıdene ıstersen dedı ıyı bır fırsat dedi cok yardımcı oldu saolsun :)
  • arkadaşlar bu %15 lik çekleri nerden temin ettiniz?
  • quote:

Orijinalden alıntı: ser_jan

arkadaslar bende %15 lik çek var xperia z almayı dusunuorum ama sepette hem xperia z,hem note 2 vaken 2 sinede %15 lik indirim uyguluyor. bır bılgınız varmı sepettekı butun urunlere uyguluyormu bu kampanyayı yoksa hangisini onaylarsakmı? morhıpoyu aradım teldekı kadının ındırımden bıle haberıyok oda sasırdı :) bıdene ıstersen dedı ıyı bır fırsat dedi cok yardımcı oldu saolsun :)

Hocam indirimi sepetin toplamından yapıyor istersen 5 tane xz 5 tane note 2 ekle %15 indirimle alırsın. Yani urun degil sepetin toplamından düşüyor.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

...
    Bugün sabırsızlıkla msj attım, "kargoları ne zaman göndereceksiniz" diye; hala cevap yok.

Cevap geldi; anlaşılan beklediğim gibi geciktirmeden işi hakkıyla yapacaklar.

"Merhaba xyz, Siparişinize ait ürünün firmadan aldığımız bilgi neticesinde yarın depomuza ulaşması beklenmektedir . Ürününüz depomuza ulaştığında ivedilikle adresinize çıkışı sağlanacaktır. Yeniden bilgi almak istediğinizde bizimle irtibata geçmenizi rica ederiz . Saygılarımızla Morhipo Takımı xyz"
  • arkadaşlar bu morhipoda xz stoklarla mı sınırlı yoksa süre bitene kadar talepleri toplayıp öyle mi tedarik ediyorlar acaba bi bilgisi olan var mı

• quote:

Orijinalden alıntı: ardaalisahin

arkadaşlar bu morhipoda xz stoklarla mı sınırlı yoksa süre bitene kadar talepleri toplayıp öyle mi tedarik ediyorlar acaba bi bilgisi olan var mı

Talebe göre tedarik ediyorlar.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Bomanti

quote:

Orijinalden alıntı: ardaalisahin

arkadaşlar bu morhipoda xz stoklarla mı sınırlı yoksa süre bitene kadar talepleri toplayıp öyle mi tedarik ediyorlar acaba bi bilgisi olan var mı

Talebe göre tedarik ediyorlar.

teşekkürler süre sonuna kadar sipariş edebiliriz o halde iyi

• quote:

quote:

Morhipo TeknoFırsatlar gelmiştir; %15 çeki kapan saldırsın

http://www.morhipo.com/kampanya/liste/15928/tekno-firsatlar#stt=&pg=0&ps=21&os=0&prv=

http://www.morhipo.com/kampanya/liste/15928/tekno-firsatlar#stt=&pg=0&ps=21&os=0&prv=

10TL ye 15% indirim çeki satın alıp 1366TL' ye siparişi geçtim. Haber verdiğiniz için teşekkürler. 3 Haziran' da da 30TL hipopara yüklemesi olacak e daha n'olsun :)

10TL'te %15 çeki nasıl satın aldınız acaba?

• Piyasayi yükseltmeyin, pazarlik yapin, ben 3 Tl'ye almıştım.

• quote:

Orijinalden alıntı: erikponti

quote:

quote:

...

Çek Satış & Takas bölümü (morhipo, daybuyday vs) nde 5 - 10TL arası cep tel. de geçerli olmak üzere 15% indirimli hediye çeki tanımlı hesap satan arkadaşlardan temin edebilirsiniz. Örneğin: tugi7, kislakci, dirican_rm, sadakte005, eminekcby, ...

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: erikponti

quote:

quote:

...

Çek Satış & Takas bölümü (morhipo, daybuyday vs) nde 5 - 10TL arası cep tel. de geçerli olmak üzere 15% indirimli hediye çeki tanımlı hesap satan arkadaşlardan temin edebilirsiniz. Örneğin: tugi7, kislakci, dirican_rm, sadakte005, eminekcby, ...

Teşekkür ederim!

• %15 cek indirimli fiyatlari birisi paylasabilirmi arkadaslar uyeligim yok mobilim

• 
Sayfa: önceki 3738394041
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.