Şimdi Ara

Sony Xperia Z için Sıcak Fırsatlar (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
1.436
Cevap
21
Favori
104.228
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: cybershock

Şırnak Cizre'deyim, yurtdışı kayıtsız olarak 1200 liraya alabiliyorum, pazarlık yapmadım daha ama evrak getirmiyorlar sanırım garantisiz olacaktır malum.

Evrakta gelse garantisiz oluyor . yurt dısından alınıp fatura olup 1sene garantisi olan cihazlarinda anakart vs garanti kapsamında olmadıgı için bir işe yaramıyor. yurt dısı yukardaki arkadasda satiyor 1300 e önemli bir fiyat degil yani iş garantili+ ucuz olmasi
  • http://www.morfare.com/asp/product/6107/Sony-Xperia-Z-Cep-Telefonu

sony mağazası sorun çıkarmaz..

Fiyatı : 1.567,00 ¨ + KDV
    Kdv dahil : 1.849,06 ¨
    Havale ile : 1.830,57 ¨
  • bence ay sonra bu cihaz puansız 1500-1600 seviyelerine düşer
  • quote:

Orijinalden alıntı: istcool

http://www.morfare.com/asp/product/6107/Sony-Xperia-Z-Cep-Telefonu

sony mağazası sorun çıkarmaz..

Fiyatı : 1.567,00 ¨ + KDV
    Kdv dahil : 1.849,06 ¨
    Havale ile : 1.830,57 ¨

Teknosadada aynı fiyat teknosa varken başka yerden alınmaz ayfiyata. ben birazdan alıyorum
  • quote:

Orijinalden alıntı: qwerty38

bence ay sonra bu cihaz puansız 1500-1600 seviyelerine düşer

Hiçbir cihaz cıktıktan 1 ay sonra 300 400 tl düşmedi. Note 2 hala 400 tl düşmedi yili gecti. İmkansız yazdıgın fiyat. (ben 1800den alıcam onun icn yazmıyorum umarım duser 1ay sonra daha uyguna alırsınız :)
  • İP5 ile xperia Z arasındayım bakalım
  • quote:

Orijinalden alıntı: mert1905x

quote:

Hiçbir cihaz cıktıktan 1 ay sonra 300 400 tl düşmedi. Note 2 hala 400 tl düşmedi yili gecti. İmkansız yazdıgın fiyat. (ben 1800den alıcam onun icn yazmıyorum umarım duser 1ay sonra daha uyguna alırsınız :)

Hocam şuan en uygun yeniçarşımda ilk mesajla link var orayıda dikkate alın derim

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: kzenon

quote:

Orijinalden alıntı: mert1905x

quote:

Hocam şuan en uygun yeniçarşımda ilk mesajla link var orayıda dikkate alın derim

Yazdıklarım resmi garantiler için gecerli resmiden kastım paralel ürün olmayan. yeni çarsimdaki ürünler icin degil yanlıs anlasılmasın:) yeni çarsim gibi yerlerden 150 200 tl az verip ne oldugu belirsiz garanti servisleri ile ugrasmak yerine teknosadan alıp kafam rahat olsun :)

• Merhabalar

Ürünün Türkiye Resmi ithalatçısı Netcell dir arkadaşlar, bunun dışındaki cihazlara itibar etmeyin derim

Sonra arıza vs durumunda servis sıkıntısı yaşarsınız

Ürün Bizdeki güncel fiyatı 1844,90TL ve kargo bedavadır, lütfen konuya eklemenizi rica ederim
    NETCELL GARANTİLİ VE SİYAH,BEYAZ,MOR renk seçenekleri stoklara gelmiştir.
    Sony Xperia Z Cep Telefonu - Netcell Distribütör Garantili
    http://www.reyonburada.com/urun/sony-xperia-z-cep-telefonu-netcell-distributor-garantili.aspx

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi reyonburada -- 6 Nisan 2013; 17:22:06 >

•  Sony Xperia Z için Sıcak Fırsatlar

TEKNOSA dan adlım arkadaslar world karta vade farksız 5taksit var bonusa 12 bölüyor axesede 12 farksız bölüm var. 100 150 tl az verip garantisi ne oldugu belli olmayan yerlerden almayın umarım iyi fırsatlar yakalarsınız daha uyguna alırsınız
  • sanırım y.dışına yönelecem gibi ben de ve sırf dock lu bakacam gibi duruyor.

saçma sapan yerlerden garantisi olacağına hiç olmasın daha iyi, hoş garanti veren iyi biyer neresi var ki, zaten root, rom fln derken garanti elden gidiyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: reyonburada

Merhabalar

Ürünün Türkiye Resmi ithalatçısı Netcell dir arkadaşlar, bunun dışındaki cihazlara itibar etmeyin derim

Sonra arıza vs durumunda servis sıkıntısı yaşarsınız

Ürün Bizdeki güncel fiyatı 1844,90TL ve kargo bedavadır, lütfen konuya eklemenizi rica ederim
    NETCELL GARANTİLİ VE SİYAH,BEYAZ,MOR renk seçenekleri stoklara gelmiştir.
    Sony Xperia Z Cep Telefonu - Netcell Distribütör Garantili
    http://www.reyonburada.com/urun/sony-xperia-z-cep-telefonu-netcell-distributor-garantili.aspx

xperia sp ne zaman gelecek ve fiyatı ne olur?

• http://www.gondolbasi.com/urun/sony-xperia-z.aspx?ref=akakce&v=1.35.5

1720 TL ve resmi distibütör ürünüdür yazıyor.Yinede netcell garantilimi diye sormak lazım
  • quote:

Orijinalden alıntı: @uiKSilveR

http://www.gondolbasi.com/urun/sony-xperia-z.aspx?ref=akakce&v=1.35.5

1720 TL ve resmi distibütör ürünüdür yazıyor.Yinede netcell garantilimi diye sormak lazım

Hocam avrupa cihazlarinada resmi dist yaziyorlar artık :D cunku adam resmi olarak satiyor zaten ne garantisi olursa olsun resmi dist yazıyorlar ona aldanmamak lazım birde bu peşin fiyati taksit yaptilarmi ayni paraya geliyor vatan teknosa varkan 40tl daha ucuza gelcek diye almak iş degil derim.

• TAKIP
  • Takip, ulkemizde htc one ve s4 satışı başlayınca xperia z nin fiyatı biraz düşer , o zaman alırım

• Ne kadar güzel telefon olsada bu ürünün piyasası çabuk düşer..

• Arkadaşlar. World puan reklamlarının hepsi müşteriyi kandırmaya yönelik. Sakın sakın puan verecekler diye alışveriş yapmayın. Benim de başıma geldi. Bu insanlar resmen müşterileri reklamlarla kandırıyorlar. siz siz olasınız World puana aldanmayın.
  • bende hepsisony denusb güç kaynağı hediyeli olarak 1850 e aldım. Fiyat düşecektir bence de ama bunun nedeni ürünün kalitesizliği değil. Piyasada çok tutulacak ve firmalara bu ürünü ucuz satarak reklamlarını yapacaklardır. Puan ıvır zıvır taş çatlasın 1650 e düşer. (5-6 ay içinde)
  • şuanda zaten hepsiburadada puan ve çekle 1700tl bence haziran başında bu cihaz puan ve çeklerle 1400 tleye alınabilecek
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.