Şimdi Ara

KONU SİLİNSİN!..

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
66
Cevap
0
Favori
2.216
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi BRC_KHAN -- 9 Kasım 2018; 1:53:25 >

• xz ve xzs konularını birleştirseniz daha iyi olmaz mi? Hatta xz konusunu buraya taşıyalim?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Apple i bu zırt pırt telefon çıkarmama konusunda tebrik ediyorum. Nedir bu kardeşim adam 2800 lira saydı XZ aldı. XZs çıkarıyorsun. 3GB ram yeterli diyorsun buna 4GB koyuyorsun. Kameram su eksen bu eksen diyorsun kamerayı yeniliyorsun. Sonra bu telefonlarin fiyatı niye böyle çabuk düşüyor diyorlar. Neyse...

Konunuz hayırlı olsun hocam.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi DODANLI -- 27 Şubat 2017; 19:19:9 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • @DODANLI Sağolun hocam öncelikle. Ben de dahil pek çok Sony kullanıcısının atarlanacağı bir model olacak XZs, ha kötü bir telefon olduğu için değil lakin çıkış tarihi çok abest olduğu için...

@Mr. Kvnç Pek birleştirilecek bir konu değil sonuçta S7-S7 Edge gibi aynı donanıma sahip farklı variantlar değiller... Ayriyetten şuan çok baştan sağma yaptım meşgul olduğum için, düzenleyecem 2 güne tam anlamı ile ;)

• Bu cihaz sanki Türkiye'ye gelmeyecek gibi.
  • Sony Tr sitesinde cihazın adı sanı yok. Tr'ye gelmeyecek belli ki, kameradaki sıkıntılar giderildiyse almayı planlıyordum, yazık oldu.
  • Konu doğmadan öldü maalesef. Cihaz TR 'ye gelmeyecek. X performance gibi es geçildi.

• çok cıkarsın fıyat dussun bızde alabılelım..

hepsi apple gıbı olsa o fıyatlar düşmez
  • Arizona Dream kullanıcısına yanıt
    Yalan yok şimdi ben de düşünebilirdim almayı bir ihtimalle...
  • Sonrakinden devam ederiz hocam biz de, zaten kasa hazır, fazla değişikliğe gerek yok
  • quote:

Orijinalden alıntı: BRC_KHAN

Sonrakinden devam ederiz hocam biz de, zaten kasa hazır, fazla değişikliğe gerek yok

Rezillik başka bir şey değil. Adamlar ölü telefon tanıtıyor.

• Cihaz premium modeli ile beraber nisan sonu, mayıs başı gibi ülkemizde çıkacak..

• Byone kullanıcısına yanıt
    Yok artık. Kaynak? XZs gelmeyecek deniyordu inşallah gelir çok beğendim ben cihazı

XZs Türkiye'ye gelmeyecek. Gelseydi Sony Mobile'ın Tr sayfasında duyrulurdu...
    Türkiyeye gelmeyeceği kesin. Yalan haber yapmayalim.

• Arkadaşlar amacım polemik yaratmak değil!

Ben webden yada teknoloji sitelerinin yaptığı haberlerden bahsetmiyorum,

Ben yetkili ağızdan araştırıp öğrendim, son durum ne olur ne olmaz bilemem! . Premium serisi ile beraber geleceği söylendi..

Xz modelini almayı planlıyordum fakat bilgi gelince XZs modelini beklemeye karar verdim.

Umarım değişiklik olmaz ve söylediği gibi gelir cihaz.

Not: şirket içi bilgi olduğu için kaynak belirtemiyorum maalesef

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Byone -- 26 Mart 2017; 18:1:25 >
  • SONY XZ Premium çok hoşuma gitti ama batarya konusunda sıkıntı yaşanabilir diye beklemek lazım çünkü ekran 4k HDR bataryayı çabuk bitirebilir, cihazı alan kullanıcıları görmek gerek, XZs bu modelde işlemci düşük kırpılmış bir model Premiuma göre UFS de yok galiba bu modelde işlemci XZ ile aynı SONY'i severim inşallah XZ Premium sorunsuz olurda alırız
  • XZs Kutu açılış resimleri
    KONU SİLİNSİN!..KONU SİLİNSİN!..KONU SİLİNSİN!..KONU SİLİNSİN!..KONU SİLİNSİN!..KONU SİLİNSİN!..KONU SİLİNSİN!..KONU SİLİNSİN!..KONU SİLİNSİN!..KONU SİLİNSİN!..KONU SİLİNSİN!..KONU SİLİNSİN!..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ouzqan -- 27 Mart 2017; 19:24:56 >

• ouzqan kullanıcısına yanıt
    Yan yana koyup kıyasladıkları cihaz XZ ise XZ'nin öyle bir mavisi mi varmış diye şok oldum resmen :))

Yalnız harbi harbi albenisi varmış cihazın lakin bu da plastik kasa ve metal arka kapakla gelecekmiş gibi duruyor :( onun dışında hakkaten alasım geldi şimdi ne yalan söyleyeyim
  • BRC_KHAN kullanıcısına yanıt
    Orman mavisi denilen renk olması lazım. XZ s de ki mavi daha kötü daha genç bir nesle hitap ediyor. İstesekte alamayacağız hocam Türkiye'ye resmi yollardan gelmeyecek bir ihtimal paralel ithalat veya pasaport kayıtlı bulabiliriz.
  • 
Sayfa: 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.