Şimdi Ara

Sony Xperia XZ4’ün 21:9 en boy oranına sahip ekran panelinden yeni görüntüler (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
32
Cevap
0
Favori
1.333
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş

Orijinalden alıntı: shadowmexo

Zamanında LG Chocolate BL40 modeli vardı. Ben bu tarz ince telefonları seviyorum. Özellikle multi tasking için ve ekran bölme gibi işlerde çok kullanışlı oluyorlar iş hayatında. Ayrıca takım elbise, ceket gibi giysilerin de iç ceplerine çok yakışıyorlar. Ben sadece tasarım ve kullanılabilirlik olarak kendi öznel yorumumu sunuyorum. Aksi halde bu Sony cihazlar zaten Türkiye'ye gelmeyecek. Hiç ümide gerek yok.
    vay be sen yazınca hatırladım şu tlf.nu tam 10 sene evvel adamlar 21:9 ekran deneyimlemişler, demek ki zamanı değilmiş..
  • adamlar Türkiye pazarından çekildi. adam akıllı telefon çıkarmaya başladılar. ulan ne değişik firmasınız be. madem çekildiniz bari paralel ithalatın önünü açsaydınız. yazık koskoca firma kimin elinde kimler yönetiyor. ürünlerinizi zerre satmak gibi bir derdiniz varsa (ki sanmıyorum batırmak için uğraşıyosunuz sanki) paralel ithalat olarak da olsa orta sınıf xa3, xa3 ultra modellerini ülkemize getirirsiniz. bir markanın popülerliğini sağlayan en önemli sektör telefon sektörüdür. siz bu sektörden çıkarsanız emin olun tv işini de diğer işleri de batırırsınız. Şu sony'nin marka haklarını aklıselim bir çinli firma alsa inanın ülkemizde birkaç yıl içinde tv de de mobilde de en çok satan ilk 4 marka arasına girerdi.

• Adamlar sonunda güzel bir telefon yaptı piyasada birçok kisinin zirve telefonu halen tasarım olarak note 8 denilebilir bu telefon da nispeten ona benziyor o yüzden centik vb saçmalıklara girmeyip sade ve çerçevesi ince telefon yapmaları gayet güzel olmuş ancak atı alan Üsküdar'ı geçti

• Aaaa bu şey değilmi ya evdeki tv kumandası ??????

• Fanboy musunuz kardeşim yorumlara bak zürafa gibi telefonu öve öve bitirememişler ekranın tepesine ulaşmak için 3. Bi el gerekecek saçma Bi tasarım yapmışlar gelmiş güzel diyonuz Sony artık ne kadar dandik telefon yapıyorsa bu bile güzel gelmiş millete. Telefonda da heryerde de en mantıklı oran 16:9 çünkü tüm videoların filmlerin formatı bu. Çentikli tasarımlar için 18-19 cıvarına çıkılması da normal ama 21 ne ya

• O panele bakalım nasıl bir fotoğraf çerçevesi ekleyecekler.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Gayet iyi görünüyor. Günümüz sinema filmlerinin de formatı ayrıca 21:9. Belki de ilerde tamamen 16:9 yerini alabilir.

• Tasarım departmanı çalışmaya başladı herhalde.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Nereye gidiyor bu oranlar saçma değerler almaya başladı

• Ekran hgayet iyi görünüyor, bir arkadaşın dediği gibi en/boy oranı elde tutmayı kolaylaştıracak şekilde düzenlemişler. Kullanıcıya kulak tıkama meselesini ise anlamak güç, özünde telefon üretiyorlar nasıl bir faklılık bekliyorsunuzda dünya üzerinde üretilen bilmeme kaç bininci bu telefon sizi tatmin etmedi?.

Özetle Sonycileri sevindirecek bir model olacaktır, diğerleri beğenmesede olur.
  • Ulan samsungun note 9 ile benzer tasarım da ve benzer uzunlukta. Samsung yapınca vavvvv, sony yapınca kumanda kürek vs. Birisi de fanboymusunuz yazmış. Adamlar sonunda tasarımı yapmış ha bu kasaya 16:9 koysalar daha iyi olurmuş ama buda olmuş. Keşke bunun aynısının 5" compact modelini yapsalar....

• 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.