Şimdi Ara

Sony Xperia XZ2'yi inceledik: Yeni tasarım, yeni özellikler

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
62
Cevap
0
Favori
2.123
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Sony yeni amiral gemi akıllı telefon modeli Xperia XZ2'yi tanıttı. Yeni tasarım, HDR kamera ve HDR ekran ile birlikte dinamik titreşim sistemi ve kablosuz şarj gibi özellikleri bünyesinde barındıran telefonu yerinde inceledik ve izlenimlerimizi bu videoda paylaştık. 

• Ne güzel bir tasarım dili vardı... Şu feminist, ergen, yumuşak tayfa yüzünden teknolojide bile erkek dili tutunamıyor.

Harbi harbi erkek telefonu üretiyordu Sony. Elime aldığımda cebime koyduğumda bir telefon taşıdığımı hissediyordum, çöp değil. Soğuk, metal, ağır, keskin... Heyy gidi hey.

Bak yine testosteron seviyem arttı.
    3.5mm evrensel kulaklık girişi elbette kıymetli.
    Yanında kulaklık mı yok, gir bir mağazadan 20-30 liraya kulaklık al, idare edecek şekilde kullan.

Telefon için Tip-C kulaklık alsan, iPhone'da kullanamazsın, bilgisayarda kullanmazsın, başka telefonda kullanmazsın.
    Var olan kulaklıkları ek masraf & kalabalık yapmadan kullanmak varken 3.5mm kulaklık girişinin kaldırılması, lüzumsuz yere tüketime yönlendiren bir hamledir.
    Sen "boş boş konuşmayı" benim kuzene bir anlat s8 aldı 3. ayında ekran yanması sorunuyla servise verdi ekranı değiştiler bu kez daha kısa sürede 2 ay geçmeden ekranda izler kalmaya başladı iade istedi ha inanmıyorsan sana değişim evrakını attırayım.

Keza abim lenovo s90 kullanıyor amoled ekran üstte koskoca bir bildirim çubuğu izi var. Onuda ekleyim gözün bayram etsin.

Bunlarda seni kesmediyse herhangi bir tekno markete git Samsung samoled ekranlı son teknoloji harikası cihazların acınası hallerine bak hemen hepside ekran yanığı içersinde!

KİMSEYE YALAN BORCUM YOK!!

O firmadan nemalananlara benzemem!!!
  • Ağırlık 198 Gram Kalınlık 11.1 mm o kalınlıkda ois yok 3.5 mm kulaklık yok galiba cihazı yetiştirememişler deneme ürününü üretime sokmuşlar sabun gibi bişey olmuş bu :D

• 4K 60 fps video çekebiliyor mu arkadaşlar?

• Sony diğer üreticiler ile para karşılığı cihaz satmamak için anlaşma imzalamış. İnsanın aklına başka bir şey gelmiyor. Telefon tasarımları her gün geriye gidiyor. Yandan bakınca kalıp sabun o nasıl bir kalınlıktır. O kalınlığa rağmen 7'den 70'e herkesin hayran olduğu yanda parmak izi okuyuculu güç tuşu yok kaldırılmış. Çerçevesiz denmiş ama bu çerçevesiz ise Galaxy s8 nedir.

• şu gösterdikleri çift kamera sisteminide çekeydiniz, pronun haziranda 4k oled ekran ve gösterdikleri kamerayla cikacagi soyleniyor.

• harakiri

• Erdi sony triluminos ekranlar için "bir samsung seviyesinde değil" derken neyi kastediyorsun? Yani salt çözünürlükten bahsediyorsan eyvallah. Ancak panel kaliltesi ve özellikle doğru renkleri uzun süre gösterebilme becerisi anlamında super amoled 2011 den beri yerinde sayıyor. samoled paneller ilk yılın sonunda mavi üretiminde yetersiz kalıp adeta sararıyor. Kalite bazında ise "kronik" ekran yanığı sorunları tüm güncel cihazlarında gözardı edilemeyecek boyutta!
  • sony'ye iyi bi tasarımcı şart oğlu şart

telefonlar bi gösteriş aracı haline geldiği için ya marka satıyor yada tasarım.gerisi biraz teferruat
  • olmamış koskoca sony nasıl kamera konusunda bu kadar geri kalıyor, işlemci hariç tüm özellikleri vasat, 3 liradan satışa sokulup 2500-2600 e ancak satar

• tamamen kişisel bir görüş ama ilk defa sony den bu kadar çirkin bir telefon gördüm. çok kalitesiz duruyor.

• Nerde eski Arc S, Xperia S ler :(

• quote:

Orijinalden alıntı: Sunstorms

Erdi sony triluminos ekranlar için "bir samsung seviyesinde değil" derken neyi kastediyorsun? Yani salt çözünürlükten bahsediyorsan eyvallah. Ancak panel kaliltesi ve özellikle doğru renkleri uzun süre gösterebilme becerisi anlamında super amoled 2011 den beri yerinde sayıyor. samoled paneller ilk yılın sonunda mavi üretiminde yetersiz kalıp adeta sararıyor. Kalite bazında ise "kronik" ekran yanığı sorunları tüm güncel cihazlarında gözardı edilemeyecek boyutta!

Merhaba,

AMOLED ekranların 2011'den beri yerinde saydığını söylüyorsunuz ya diyecek bir söz bulamıyorum.

Biraz araştırın derim.

Tşk.
  • bu arada asus 5z ile harika bir ips ekran ortaya çıkarmış.
  • quote:

Orijinalden alıntı: zotacing

3.5mm giriş olmayan bir android cihaz çöptür. Telefondan anlamayanlar alır sadece.

Ne alaka, tip c den kulaklık bağlantısı saglanabiliyor.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 3,5 mm jack in kaldırılmaya çalışılması tüketim ekonomisi ile alakalı kanımca.bazı şeyleri ya eskitiyorlar yada standart değiştirip işlemez hale sokuyorlar.net
  • kulaklık girişi olmayan telefonu kim ne yapsın

• Sony telefonlar iyi hoş da 2. elde çok zarar ettiriyor.

• fx57 kullanıcısına yanıt
    Piksel dizilimleri dışında ne fark var? Üretim süreci halen aynı. Mavi piksellerin ömrünü tüketme süreci halen aynı! Fuar ve kongrelere gidemesekte teknolojiyi en az sizin kadar yakından takip ediyorum emin olabilirsiniz.

Başarılar.

• fx57 kullanıcısına yanıt
    Erdi Bey iyi akşamlar.

Tek merak ettiğim bir şey var. Şimdi cihaz kenarları 6 mm orta noktası 11.1 cm.

Cihaz çok mu kalın duruyor? Saygılar.

• Android için siyah tema gelmeli artık kişisel olarak bembeyaz bir ayalar menüsü görmek istemiyorum.

• 
Sayfa: 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.