Şimdi Ara

Sony Xperia XZ2 serisi batarya konusunda çok başarılı (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
31
Cevap
0
Favori
964
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş
    Yaw öyle de yine de insan eskisine göre daha iyisini bekliyor.
  • 4 yıl önceki amiral gemileride aynı süreleri veriyor???

Neyse bişey demiyorum.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 3.5 mm jack girişi kaldırılmış. Şimdi bu telefonu alan adam kulaklık jackını nereye sokacak telefonu şarj olurken. Ya ne saçma işlerler uğraşıyorlar. Sırf bu sebepten bu telefonu almam.

• Ben ettim siz etmeyin Sony'den uzak durun. Ailemizde 3 kişi Sony xperia z5 aldık 1 tanede z5 premium aldık hiçbiri beş para etmez.1 sene geçtikten sonra çok yavaşlıyor şarjı erken bitiyor. Kulaklık problemi çıkıyor premium da ekranda ölü piksel oluşuyor. Heleki müşteri hizmetleri tam rezalet

• Alın bir Oneplus 5T keyfini sürün. Note 8 in ekranı kırdım daha uygun ama hızlı bir şey alayım dedim. 4 aydır elimde. Note8 den hızlı , daha iyi bir pil ömrü var. 2 günde bir şarj yapıyorum. YouTube üzerinden bir karşılaştırma videosu var. Hem şarj olma hem daha bitirme süreleri hemde canlı canlı. Mate10 pro lider. İkinci Oneplus 5t. Ki aralarında çok az süre farkı var. Mate 10 pro 4000 mah sanırım bataryası. Ona rağmen bu fark düşünün. 2500 lira sıfırı. Tr garantili hemde. 4 5 bin lira vermeyin şunlara. Mi5 MI6 op5 op5t alın.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi spirituals -- 23 Mart 2018; 23:00:56 >
  • ??

• iphoneların o bataryayı 0-100 şarjı da efsaneymiş.

• şsony xperia z3 compact kullandım daha önce z3 fena değildi . z3 e güvenerek gittim XZ aldım fakat işletim sistemi berbat . kamerası için almıştım ama pişmanım borcu bitsin telefonun satacağım . eskiden çok övdüğüm sony beni yarı yolda bıraktı. geçen gittim baktım fiyatı hala 2600 lira sony XZ nin 1600 liradan fazla etmez .. sony pişmanlıktır..

• Sony eski günlerinden çok uzak.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 24.08.2015 trarihinde
    SONY XPERİA Z2 CEP TELEFONU Satın aldım. Bu güne kadar hiç sorunsuz ve şarj problemi yaşamadan kullandım. Halen kullanmaktayım. 08.06.2018
    Yaklaşık 15 gündür şarjında sorun başladı. Hafif bir ısınma ile birlikte.
    İnternete girmediğim günlerde 1,5 gün girdiğim günlerde 8 ila 12 saate düşmekte.
    Sony servisi ile görüştüm ve yedekleme ardından sıfırlama yapacağım bakalım fark edecek mi?

• 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.