Şimdi Ara

Sony Xperia XZ2 5.7'/18:9 Ekran/SD845/3180mAh [Ana konu] Dayanıklılık Testi Geldi !!! (9. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
230
Cevap
3
Favori
14.976
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 7891011
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • XZ2 ne zaman gelecek diye mail attım gelen cevaba bakın

Sayın M... M....

Sony Xperia Müşteri Hizmetleri ile iletişime geçtiğiniz için teşekkür ederiz.

Sorununuzla ilgili olarak, sizi bilgilendirmek isteriz ki; Sony Xperia™ XZ2 model telefonları için Sony Mobile Communications'ın Türkiye satış planlaması hakkında bir bilgi bulunmamaktadır.Lütfen bu bilginin değişikliğe uğrayabileceğini göz önünde bulundurunuz. Konu ile ilgili en son gelişmeleri takip edebilmeniz için sizehttp://blogs.sonymobile.com adresini ziyaret etmenizi veya @SonyMobileNews twitter hesabımızı takip etmenizi öneririz.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Hocam bende yazılımı çıkacak mı diye bekliyorum. Daha Türkiye yazılımı çıkmadı büyük ihtimalle bize Nisan sonlarında gelecek gibi gözüküyor

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • ouzqan kullanıcısına yanıt
    Hocam bu yazılım dediğiniz olay nedir? TR yazılımı olayını anlayamadım, siteden mi takip ediyorsunuz? Bende mail atmıştım ama aynı cevabı vermişlerdi.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • TnesQuare kullanıcısına yanıt
    Türkiye romu hocam.

• ouzqan kullanıcısına yanıt
    ya kardeş cevap çok saçma değil mi?
    kocaman bir dünya firmasın bilgi bulunmamaktadır ne demek!
    xa2 de
    xz2 de
    bilgi yok
    ülke rom numarası yok
    çok saçma.
  • Xa2 gelmeyecek artık o kesin hocam ülke romları düşeli çok oldu bir sürü güncelleme de yedi. Xz 2 de takibimde gelince ben yazacağım.

• xz2 gelmesin zaten xz1de 700 euro idi 3000 liradan getirdiler sert düştü fiyatı sonra. XZ2'de 800 euro dan çıkmış 800 euro nedir la? direk tl ye çevirince 4000 lira yapıyor, sony türkiye nin neredeyse zararına 3000 liradan satması lazımki alan çıksın. Ki 3000 lirada ois olmayan f2.0 kameralı 11 mm kalınlıktaki telefonu kim alır? S8 var yahu o fiyata artık. O yüzden sony türkiye xz2 yi getirmeyebilir, sony böyle telefonlar çıkardıkça mobil bölümü zarar etmeye devam eder. XZ2 premium söylentileri var belki o iyi olurda onu getirir sony türkiye.
  • Xz2 nin Türkiye'de satilmayacagi düşüncesindeyim bende..

• depresy0n D kullanıcısına yanıt
    aynen katılıyorum. normal de çoktan ülke rom kodu çıkası gerekirdi.çıkacak diğer ülke romları var.

Sony Xperia XZ2 5.7"/18:9 Ekran/SD845/3180mAh [Ana konu] Dayanıklılık Testi Geldi !!!
  • Telefon çıkışına 3 gün var Sony TR'den tek bir açıklama yok

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: TnesQuare

Telefon çıkışına 3 gün var Sony TR'den tek bir açıklama yok

sanırım gelmeyecek. ben günlük kontrol ediyorum. yurt dışı 06.04.2018 satışa çıkacak tr yazılımı yok.
    sitesinde çok yakında yazıyor .
  • TnesQuare kullanıcısına yanıt
    xz2 800 euro, s9 850 euro iken xz2 nin tr fiyatı 4000 lira olur 4000 liradan alan çıkacağını düşünüyor musun? Ön kamerası 5 mp f2.2 yahu bu telefonun, s9 da 8 mp f1.7 var. 180 mah bataryası büyük xz2 nin ama kalınlık 11mm :) Sony TR bu telefonu getirirse zarar eder.
  • On kamerayı bilmemde arka kamera güzel fotoğraf çekiyor, incelemelerde gördüm yalnizca detaylar cok hoşuma gitti.

• Hâlâ Türkiye romu çıkmadı. Mayısa sarkacak gibi görünüyor.
  • bu ucubeyi beklemiyorsunuz herhalde??!!

tr de satılmasın zaten sizlere iyilik olur sonyden.
  • conrado kullanıcısına yanıt
    xa2 ve xa2 ultra güzel olmuş xz2 den daha güzeller, xa2 xz2 den 1 cm ufak ama bataryası 3300 :). 350-400 dolardan çıktılar diye biliyorum 2000 liradan getirirse orta segmentte zirveye oturacak telefonlar. Sadece çerçeveleri biraz kalın

xa2 ultrada 23 mp f2.0 arka kamera, 16 mp f2.0 oisli + 8 mp 2 adet ön kamera, 6 inç 1080p ips lcd ekran ve 3580 batarya. Snapdragon 630 olduğundan telefon orta seviye ama koy snapdragon 835 al sana amiral gemi :)
  • Beyler sony Xperia xz 2 compact türkiye ye gelecek mi bilgisi olan var mı.

• korayakkus K kullanıcısına yanıt
    XZ2 gelecek xz2 compact gelmeyecek.
  • macheda10 M kullanıcısına yanıt
    Teşekkürler dostum. Hiç beklemeyeyim o zaman.

• Youtube üzerinde gördüğüm kadarıyla yazılım konusundan batmış sony o gece çekimleri ney öyle abi eski z5 daha iyi çekiyordu kompak model gelememesi ayrı saçmalık

örnek kanal : supersafTV vs.

• 
Sayfa: önceki 7891011
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.