Şimdi Ara

Sony Xperia XZ2 5.7'/18:9 Ekran/SD845/3180mAh [Ana konu] Dayanıklılık Testi Geldi !!! (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
230
Cevap
3
Favori
14.976
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • -XZ2 ve XZ2 Compact ile 4K film çekebilen telefonlar olacakmış sanırım.
    -Motion Eye kameralar ile 4K HDR ekranlar olacakmış.
    -960 FPs slow motion da yine bizlerle 1080P kayıt yapabiliyormuşuz.
    -Sd 845 Gldi.
    -Ve sonunda kablosuz şarjımız da var.
  • Ben beğendim açıkçası. S Force stereo hoparlör, 1080p 960fps video, dünyadaki ilk 4K HDR video çekebilen telefon, HDR ekran, arka kameranın düşük ışıkta DSLR kadar kaliteli olabilmesi, X-Reality sayesinde SDR'dan HDR'a kadar kaliteli görüntü verebilme vs.

Detaylı kamera örnekleri de çıksın bakalım nasılmış. Şu an benim tek sorunum XZ2'mi yoksa tanıtılacak 4K ekranlı olan mı?
  • F2.0 yapmıslar yıne s8 alırım daha ıyı :D bakalm dıger özellikleri nasıl 4 k vıdeo hıkaye kac kısı çekip ızlıyor.

Edıt: derınlım 8.1 mm demiş. Guzel bak bu ben cok kalın sanıyodum. Incelemesıde cıksın s8 ıle arasında karar vereceğim :)

F1.8 mıs ıı alınır bu tel fiyat iyise tamamdır :D

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi osmancan71 -- 26 Şubat 2018; 11:20:24 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 0MG90 kullanıcısına yanıt
    Sony Xperia XZ2 5.7"/18:9 Ekran/SD845/3180mAh [Ana konu] Dayanıklılık Testi Geldi !!!

Valla hocam büyük ihtimalle XZ2 ye 4K gelmeyecek gibi basın görseli olarak şu resmi paylaşıp da 4k screen yazmaktan üşenmezdi sony.

Kamera için çok iddalı konuştu ama denemeden birşey demek çok zor.

Açıklanan özellikler:
    -S Force stereo hoparlör,
    -1080p 960fps video,
    -Dünyadaki ilk 4K HDR video çekebilen telefon, HDR ekran,
    -Arka kameranın düşük ışıkta DSLR kadar kaliteli olabilmesi,
    -X-Reality sayesinde SDR'dan HDR'a kadar kaliteli görüntü verebilme,
    -Motion Eye kameralar
    -Sd 845

• quote:

Orijinalden alıntı: ouzqan

Sony Xperia XZ2 5.7"/18:9 Ekran/SD845/3180mAh [Ana konu] Dayanıklılık Testi Geldi !!!

Valla hocam büyük ihtimalle XZ2 ye 4K gelmeyecek gibi basın görseli olarak şu resmi paylaşıp da 4k screen yazmaktan üşenmezdi sony.

Açıklanan özellikler:
    -1080p 960fps video,
    -Motion Eye kameralar
    -Sd 845

XZ2 FullHD ekran zaten. Ben daha sonra tanıtılacak olan 4K ekranlı olanı diyorum.

• quote:

Açıklanan özellikler:
    -1080p 960fps video,
    -Motion Eye kameralar
    -Sd 845

Dostum ben izleyemedım yayını. Sımdı bazı yer 8.1 mm demıs kalınlığı gsm arena 11 mm demıs dıyaframa kimı 2 kımı 1.8 yazmış hangılerı doğru

• Bakalım hocam kusura bakma sabah sabah uyku sersemi ben xz2 için dedin sandım.
    Konunun ilk sayfasını güncelledim bir bakabilir misin eksik varsa tamamlayalım. Bu arada güzel cihaz oldu. Tasarımdan ödün verdiler ama içi dolu oldu.

@osmancan71 hocam konunun 1.mesajını güncelliyorum birazdan net öğrenirsin.
  • quote:

Orijinalden alıntı: osmancan71

quote:

Açıklanan özellikler:
    -1080p 960fps video,
    -Motion Eye kameralar
    -Sd 845

Dostum ben izleyemedım yayını. Sımdı bazı yer 8.1 mm demıs kalınlığı gsm arena 11 mm demıs dıyaframa kimı 2 kımı 1.8 yazmış hangılerı doğru

Tanıtımda o kadar detay vermediler. Sony Mobile kendi sitesinde özelliklerini yazınca daha detaylı belli olur.

Edit: Siteye özellikleri eklendi
    https://www.sonymobile.com/global-en/products/phones/xperia-xz2/specifications/
    https://www.sonymobile.com/global-en/products/phones/xperia-xz2-compact/specifications/

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi 0MG90 -- 26 Şubat 2018; 12:2:39 >

• 0MG90 kullanıcısına yanıt
    Sony İngiltere sitesi yayınladı hocam.
  • Resmi videolar. İnsan izledikçe ayrı bi hayran oluyor.

• eğer önde parmak izi tuşu olsaydı kesinlikle huawei p10 ve p10 plus'a aşırı benzeyecekti
  • Elinde Z2, Z3, Z3+ veya Z5 olanların XZ2 alması için bir sebep yok. Tasarımda ufak değişiklik var. Kamerada ois teknolojisi yok. Sizi bilmem ama benim için Sony bitti. Koskoca firmasın, kamera konusunda birikimin var ama çıkardığın telefonlar rakiplerinin epey gerisinde.

Elimdeki Z3 bozulunca Apple tarafına geçmek zorunda kalacağım. Maalesef Android tarafında bence düzgün bir firma kalmadı. Samsung'u saymıyorum, bedavaya telefon verseler kullanmam.

• kendi adıma hayal kırıklığına uğradım. 2 yalancı yenilik dışında kamera dahi değişmemiş.yine f2,0 .hadi her şeyi geç parmak okuma arkadaymış yok orta imiş bunlara alışılır. ön taraf tam bir fiyasko. sen z2 gibi bir cihaz tasarlamış markasın nasıl olur da üst tarafı alttan farklı yaparsın ya...
    üst taraf z3 xz1 gibi alt taraf z2 z5 gibi olmaz ya gerçekten olmaz. bundan çok satış beklemesin. sonrun çerçeve değil onu geçtik zaten. yazık etti .

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi se_runtome -- 26 Şubat 2018; 12:44:15 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Nikolai Rostov

Elinde Z2, Z3, Z3+ veya Z5 olanların XZ2 alması için bir sebep yok. Tasarımda ufak değişiklik var. Kamerada ois teknolojisi yok. Sizi bilmem ama benim için Sony bitti. Koskoca firmasın, kamera konusunda birikimin var ama çıkardığın telefonlar rakiplerinin epey gerisinde.

Elimdeki Z3 bozulunca Apple tarafına geçmek zorunda kalacağım. Maalesef Android tarafında bence düzgün bir firma kalmadı. Samsung'u saymıyorum, bedavaya telefon verseler kullanmam.

Evet epey bir gerisinde

• quote:

Bakalım hocam kusura bakma sabah sabah uyku sersemi ben xz2 için dedin sandım.
    Konunun ilk sayfasını güncelledim bir bakabilir misin eksik varsa tamamlayalım. Bu arada güzel cihaz oldu. Tasarımdan ödün verdiler ama içi dolu oldu.

@osmancan71 hocam konunun 1.mesajını güncelliyorum birazdan net öğrenirsin.

Valla son 3 telım sony ama ben sevemedım. Alıyosak bız ztn tasarımını sevdiğimızdendı. Tasarım gitmiş kalınlasmıs 11mm. ekran ınc 5.7 bana gore bıraz fazla olacaksada s8 gibi olsa daha ıyıydı. Fıyatı yuksek olur s8 den. Ben 2 aydan fazladır takıp edıyodum beklentım 5.5 ınc civarı eskı tasarım anlayısında ufam degısıklıkle çevceve daraltılmasıydı. Yani az bı çerceve kısıp 5.2-5.5 inç arası olsa on numara olurdu :)

• Çift kamera ve diafram değeri 1.7 falan olsaydı keşke. Tasarım yönünden farklı olmuş, ben beğendim. Kamerası umarım note 8 seviyesine çıkar.
  • 'Duyularınıza dokunacak şekilde tasarlandı' sloganıyla XZ2, Sony Türkiye sayfasındaki yerini aldı. Ancak XZ2 Compact için bir gelişme yok umarım o cihaz da Türkiye'ye gelir.
  • quote:

'Duyularınıza dokunacak şekilde tasarlandı' sloganıyla XZ2, Sony Türkiye sayfasındaki yerini aldı. Ancak XZ2 Compact için bir gelişme yok umarım o cihaz da Türkiye'ye gelir.

Onu bırısı daha yazmış. Xz1 e baktım sıtede oda yok. Incelemesı cıksın baklm telefonun bıde telefonculara gelsın elde durusuna bakalm bı :) fiyat hakkında acıklama olmadı değil mı?

• osmancan71 kullanıcısına yanıt
    Hocam 2008 den beri böyle Sony eğer siteye koymadı ise gelmesi çok nadir oluyor. 1 veya 2 cihaz geldi onun dışında hiçbir cihaz eğer sitede yoksa gelmedi. İncelemeleri mümkün olduğunca yayınlayacağım burada.

Telefoncular dan almamanız konusunda uyarıyorum. Sony' nin son zamanlarında çoğu telefonun da ekranlar da bir sıkıntı oluyor. Mutlaka ithalat yoluyla gelmiş modellere bakın.

Fiyat için hiçbir şey demediler ancak 1 ay içinde satış olacağı söyleniyor. Ama önceden sızdırılan bilgilerde şu anki XZ1 fiyatında olabilir deniliyordu.
  • 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.