Şimdi Ara

Sony Xperia XZ2 5.7'/18:9 Ekran/SD845/3180mAh [Ana konu] Dayanıklılık Testi Geldi !!! (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
230
Cevap
3
Favori
14.976
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Son tasarım güzel. Fakat arka kamera yeri felaket.

Az tasarım değişti,içi yenilendi diye kimse yüksek meblağlar bayılmaz umarım.

Kardeşim Z2 gibi tasarımı al. Tamamen çerçevesiz ya da %95 kasa ekran oranı tuttur. Sanal tuşları olsun gerekirse.

Kulaklık girişini çıkaranın Allâh belasını versin zaten. Aptal saptal işler.

Z2 den beri kaç yıl oldu hâlâ 3200 mah üstü batarya koymuyorsun Sony.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Beyler maalesef telefon %90 bu yumurta tipindeki HTC Nokia karışımı evleaks bile yayınladı ise bunun tanıtılması kesin. Compact versiyon yine efsane olacak o batarya ile birde ilk 5 inç ile 18:9 FHD+ (2160 x 1080) olması çok cezbedici oluyor. Valla isveç piyasasından baktım. Şuan ki XZ1 fiyatı ile çıkacak diyorlar eğer öyle olursa bizim ülke de biraz üstüne vergi flaan koysa 2700 bandından girebilir. Black, Silver, Green, and Pink renklerinde gelecek deniyor. Gümüş rengi bu kasada daha cezbedici durabilir ancak parak izi kaçınılmaz olacak o kesin.

Sony umarım bu sefer reklamı iyi yapar yoksa işi çok çok zor olacak. Hele omnibalance gibi premium histen sonra iş çok çok zor.

Sony Xperia XZ2 5.7"/18:9 Ekran/SD845/3180mAh [Ana konu] Dayanıklılık Testi Geldi !!!

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ouzqan -- 23 Şubat 2018; 23:52:21 >

• 3. cihaz 4K ekranlı olan olabilir mi acaba?

Sony Xperia XZ2 5.7"/18:9 Ekran/SD845/3180mAh [Ana konu] Dayanıklılık Testi Geldi !!!

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi 0MG90 -- 24 Şubat 2018; 10:13:52 >

• Sony aptallık etmeyip, XZ2 Compact'ı ülkemize getirir umarım.
  • baktıkca beğenmeye başladım

SONY XPERIA XZ2 WITH WIRELESS CHARGer

• http://winfuture.mobi/galerie/18176

Her renk, neredeyse her açıdan xz2 compact.

• quote:

Orijinalden alıntı: Johan Elmander

http://winfuture.mobi/galerie/18176

Her renk, neredeyse her açıdan xz2 compact.

Z3 Compact'tan sonra yeni efsane bu olabilir.
  • xz2

xz2 c

• quote:

Orijinalden alıntı: ouzqan

Beyler maalesef telefon %90 bu yumurta tipindeki HTC Nokia karışımı evleaks bile yayınladı ise bunun tanıtılması kesin. Compact versiyon yine efsane olacak o batarya ile birde ilk 5 inç ile 18:9 FHD+ (2160 x 1080) olması çok cezbedici oluyor. Valla isveç piyasasından baktım. Şuan ki XZ1 fiyatı ile çıkacak diyorlar eğer öyle olursa bizim ülke de biraz üstüne vergi flaan koysa 2700 bandından girebilir. Black, Silver, Green, and Pink renklerinde gelecek deniyor. Gümüş rengi bu kasada daha cezbedici durabilir ancak parak izi kaçınılmaz olacak o kesin.

Sony umarım bu sefer reklamı iyi yapar yoksa işi çok çok zor olacak. Hele omnibalance gibi premium histen sonra iş çok çok zor.

valla dostum epeydir ben bekliyodum bu telefonu ama hiç sevmedim. ne parmak izi ne çift kamera nede o arka kısmın ovalliği. boşa bekledik haberini takip ettik okadar. inş 3. telefon söylentisi doğru olurda bunlardan farklı eski tasarımı ile gelir. herkes oval samsung tasarımını sevmiyo sonuçta. logo dışında hiç bi tarafını sevmedim :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi osmancan71 -- 24 Şubat 2018; 19:16:37 >

• Pro veya Premium modeli gelcek 4K OLED olarak varsayım doğru.

İnşallah Premium modelin tasarımı böyle olmaz Z5 P ve XZ P nin +%80 lik ekran oranlı telefonu nu bekliyorum telefona baktıkça Nokia aklıma geliyor hayır Nokia'nın tasarımı harbiden şık ve zarif lakin Sony yazınca bi tipsiz geldi gözüme.

• ouzqan kullanıcısına yanıt
    Haklısın kardeşim, evleaks yayınladıysa bencede bu tasarımda telefonları göreceğiz, yabancı bir sitede sony supriz yapacak falan diyor ama ben ihtimal vermiyorum.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Resim atan arkadaşlar için teşekkürler bugün bakamadım haberlere ama sürpriz denilen cihazda orta sınıfı olacak büyük ihtimalle.

Çünkü XA2 dışında XA2 ultra ve L2 çoğu ülkeye dağıtılmadı. Bundan sebep olacak ki sürpriz denilen cihaz SD660 sahip bir cihaz olabilir.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ouzqan -- 24 Şubat 2018; 20:24:11 >
  • Ana konu mu yapacan başkan burayı?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi BRC_KHAN -- 24 Şubat 2018; 20:52:51 >
  • BRC_KHAN kullanıcısına yanıt
    Büyük ihtimalle hocam çıkacak cihazlara göre hareket ederim özellikle de XZ2 için compact veya 3. süpriz cihaz da gelirse onlara konuyu biri açar açmazsa yine ben açarım.

Z5 premium da artık sıkmaya başladı geçiş yapacağım bir cihaza benziyor.

Bu arada XZ2 Compact ile 2013 yılında çıkan Xperia Sp nin arka tarafı bir birine çok benziyor umarım huyları birbirine benzemez.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ouzqan -- 24 Şubat 2018; 21:7:16 >

Anladım hocam hayırlısı olsun şimdiden. Konumu devredecek birilerini arıyorum da siz de bu işlerle ilgilisiniz?
  • BRC_KHAN kullanıcısına yanıt
    Hocam o konuyu gördüm de XZ1 kullanmadığım için yardımcı olamam arkadaşlara bence kullananlardan birine devretmek daha mantıklı olur.
  • quote:

Resim atan arkadaşlar için teşekkürler bugün bakamadım haberlere ama sürpriz denilen cihazda orta sınıfı olacak büyük ihtimalle.

Çünkü XA2 dışında XA2 ultra ve L2 çoğu ülkeye dağıtılmadı. Bundan sebep olacak ki sürpriz denilen cihaz SD660 sahip bir cihaz olabilir.

11mm kalınlık var telefonda :D kılıf taksak bide cebe sığmaz bunlar. son 3 modeldir sony kullandım. başka markaya geçecez artık bu kalınlıkla çıkarsa cihazlar. z5 te kasmalar wifi kopması felan çok sık olmaya başladı. normalde ifayıda beklemeyi düşünüyodum.şu cihazı beklerim belki tabi tr ye gelirse
    https://www.youtube.com/watch?time_continue=56&v=5njgVqiGXNw

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi osmancan71 -- 24 Şubat 2018; 22:2:6 >

• osmancan71 kullanıcısına yanıt
    Valla hocam bende Xperia mini pro sk17 modeli de vardı. O cebe sığdı ise bunlarda sığar diye düşünüyorum. Sadece cepte bir kutu taşır gibi görüntü oluşturabilir. Birde maalesef şöyle bir sıkıntımız var. Ya batarya az olacak ya da kalın olacak eskilerden beri pil üreticisi olan sony bile daha incesini yapamıyorsa vardır bir bildiği.

Gerçi Xperia Sp de 10 mm idi. Onda pek rahatsız olmuyordum bunda da eğer donanımda kırpma olmaz ise XZ2 compact olanını alabiliriz.
  • quote:

Valla hocam bende Xperia mini pro sk17 modeli de vardı. O cebe sığdı ise bunlarda sığar diye düşünüyorum. Sadece cepte bir kutu taşır gibi görüntü oluşturabilir. Birde maalesef şöyle bir sıkıntımız var. Ya batarya az olacak ya da kalın olacak eskilerden beri pil üreticisi olan sony bile daha incesini yapamıyorsa vardır bir bildiği.

Gerçi Xperia Sp de 10 mm idi. Onda pek rahatsız olmuyordum bunda da eğer donanımda kırpma olmaz ise XZ2 compact olanını alabiliriz.

bataryadan kırpsa daha iyi olurdu aslında. 3k batarla olup 8mm felan yapsa mesela. zaten 3180 ilede 2. güne giremicez. 2900 ile bir gün çıkıyoken sd845 li telefonda çok daha rahat çıkar. çift kamerada olmuyacak galiba hadi onu pixel 2xl den sonra mazur görürüz :) keramet çift kamerada değilmiş diye. parmak izide çok önemli değil bana ama hem 5.8" kadar büyük hemde kalın bi telefon tasarlamaları kötü oldu. şimdiye kadarki görüntülerin nerdeyse hiçbirinede benzemiyor inş yalan çıkar görsel :D 5.5" bekliyodum ben telefonu. baklm asus felanda tanıtım yapcak inş onlar güzel bişiler çıkarır. Samsung huawei eline düşersek 5k dan az para almazlar :D

iki gündür sövüyom sony'e ve sony kullanmayıp kullanmıyacak olup eleştirenlere :D ne hale getirttiler telefonu. kalınlaştı parmak izi yeri değişti tasarım diğer firmalara benzemeye başladı...

xz2c de kalınlığı tolere edersinde diğerlerinde pantolon az bişeyde dar ise kötü oluyor hem kalın hem büyük. kışın hiç bi zaman pantolon cebinde taşımıyorum rahatsız ediyo diye. sırf o yüzdende belli bi boyutun üzerine çıkmıyorum telefon alırken.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi osmancan71 -- 24 Şubat 2018; 22:19:23 >

Bekleyelim görelim bakalım

• 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.