Şimdi Ara

Sony Xperia™ XZ1 (Sony Mobile) - ANAKONU (140. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
8.628
Cevap
66
Favori
437.325
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
13 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 138139140141142
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    160 yok 120 var.
  • telefonu 1 haftadır kullanıyorum. şu satır çizgilerine taktım kafayı. son 6-7 sayfa incelediğimde ne demek istediğinizi anladım. aldım elime telefonu inceledim sanki biraz var gibi gibi ama bir tek ana ekran kendi temasında belli oluyor gibi diğer sayfaları açtığımda beyaz renkte siyah rennkte gözükmüyor. yabancı forumlara baktığımda da bu çizgi hatalarının mavi telefonlarda olduğundan bahsediliyor, siyah modellerde daha az yada yok olarak geçmekte. bu çizgi olayını olup olmadığını nasıl test edebilirim. bide ana ekran temasında yatay kalın bir gölgelenme var ekranın üste yakın olan kısmında kararma gibi
  • quote:

Orijinalden alıntı: lordthrall

telefonu 1 haftadır kullanıyorum. şu satır çizgilerine taktım kafayı. son 6-7 sayfa incelediğimde ne demek istediğinizi anladım. aldım elime telefonu inceledim sanki biraz var gibi gibi ama bir tek ana ekran kendi temasında belli oluyor gibi diğer sayfaları açtığımda beyaz renkte siyah rennkte gözükmüyor. yabancı forumlara baktığımda da bu çizgi hatalarının mavi telefonlarda olduğundan bahsediliyor, siyah modellerde daha az yada yok olarak geçmekte. bu çizgi olayını olup olmadığını nasıl test edebilirim. bide ana ekran temasında yatay kalın bir gölgelenme var ekranın üste yakın olan kısmında kararma gibi

Konunun ilk mesajındaki ekran testini uygulayın full parlaklıkta. Orada gözükmüyorsa sıkıntı yoktur.

Ekranın kendi gri ve mavi temalarının yapısı öyle bende ilk aldığımda öyle sanmıştım.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• selamlar,

anasayfaya baktım ama istediğim ekran koruyucu yok.

ben jelatin (yumuşakve ince) ekran koruyucu arıyorum var mı bildiğiniz nerden alabilirim?
  • quote:

Orijinalden alıntı: RavenoLL

quote:

telefonu 1 haftadır kullanıyorum. şu satır çizgilerine taktım kafayı. son 6-7 sayfa incelediğimde ne demek istediğinizi anladım. aldım elime telefonu inceledim sanki biraz var gibi gibi ama bir tek ana ekran kendi temasında belli oluyor gibi diğer sayfaları açtığımda beyaz renkte siyah rennkte gözükmüyor. yabancı forumlara baktığımda da bu çizgi hatalarının mavi telefonlarda olduğundan bahsediliyor, siyah modellerde daha az yada yok olarak geçmekte. bu çizgi olayını olup olmadığını nasıl test edebilirim. bide ana ekran temasında yatay kalın bir gölgelenme var ekranın üste yakın olan kısmında kararma gibi

Konunun ilk mesajındaki ekran testini uygulayın full parlaklıkta. Orada gözükmüyorsa sıkıntı yoktur.

Ekranın kendi gri ve mavi temalarının yapısı öyle bende ilk aldığımda öyle sanmıştım.

ekran testinde hatayı göremessiniz siyah ve beyaz yerlerdede göremessiniz olay ekranı kullandıkça meydan agelmekte cihazı uyandırın gri duvar kağıdını veya acık mavi düz renkli duvar kağıdını seç ekranı 2 sol yap uygulamaların olmadığı kısma gel cihazın ortasından sol üst çapraza sayfa değişmicek sekilde kapmağını sürt ard arda sürttükçe çizgiler ve lekeler beliricektir bir cok arkadasın anlamadığı olay sudur siyah beyaz renkli veya arka planda kendi resmini koyarsanız göremessiniz cihazın kendi duvar kağıtlarında deneyin sol üst çapraza doğru ard arda parmağını sürt dememin sebebi ekran başka sayfa açılmasın diye normal sayfa geçişi yapar gibi sürt harita metot defterine dönücek ekranın

• Beyler pazartesi veya salı günü servise vermeyi düşünüyorum ekran sorunu için daha önceki tecrübeli arkadaşlar cevap verirse sevinirim vatan bilgisayardan aldım ve evim Beyoğlu tarafında hangi servise götürmek daha iyi olur veya vatan bilgisayara götürsem onlar kvk veya teleservise gönderim yapıyorlar mi yanında kutusunu Vs vermemiz gerekiyor mu?

• Burayada bırakayım , xz1 ile manuel modda prof ellerde çekilmiş fotoğraflar.

Sony Xperia™ XZ1 (Sony Mobile) - ANAKONUSony Xperia™ XZ1 (Sony Mobile) - ANAKONUSony Xperia™ XZ1 (Sony Mobile) - ANAKONUSony Xperia™ XZ1 (Sony Mobile) - ANAKONU

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi pukiman -- 23 Şubat 2018; 1:4:13 >

• quote:

oluşturulan 3d modelleri hangi programlarda açabilir ve tarattırabiliriz ?

Ben shadow kullanıyorum

• pukiman kullanıcısına yanıt
    Fotoğrafçıyı tanıyorum. En üstteki fotoğrafta sonradan müdahale, düzenleme mevcut fikrimce..
    Çünkü ters ışığa karşı o mekan duvarları o kadar parlak çıkamaz.

Diğer fotoğraflar ise telefondan çıktığı haliyle, doğrudur.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi fotbes -- 23 Şubat 2018; 12:54:29 >
  • Bir zamanlar pek canlı olan buralar ekran sorunları sonrası dutluga donmus

• quote:

Orijinalden alıntı: Thales44

Bir zamanlar pek canlı olan buralar ekran sorunları sonrası dutluga donmus

Benim bile konuya bakasım kaçtı artık..

Telefonumda gri temadaki çok hafif belirti dışında hiçbir sorun yok ama telefona karşı o eski şevkim de yok artık..

Umarım bu psikoloji geçer zamanla...

• pukiman kullanıcısına yanıt
    hocam fotoğraflara bayıldım gerçekten iyi fakat manuel modda fazla bi elle ayarlıyabileceğin bi ayar görememedim. kontras iso macro gibi bilindik şeyler var. farklı bi yazılımmı mevcut nedir olay anlatırmısın
  • fotbes kullanıcısına yanıt
    Bende dağıldı o fobi. Şu anda çizgi mizgi umrumda değil. Zaten çizgi filan da yok

• DreamRiver kullanıcısına yanıt
    Bende de yok ona kalırsa..
    Gri temada bahsettiğim çok hafif belli belirsiz (sadece orta kısımda) hayalet çizgiler, temanın kendisinde büyük ihtimalle..
    Çünkü başka durumlarda görmüyorum.

Ama buradaki negatif hava biraz şevkimi kaçırdı.
    Zamanla geçer diye umuyorum.
  • fotbes kullanıcısına yanıt
    Geçer geçer

• quote:

Orijinalden alıntı: fotbes

Bende de yok ona kalırsa..
    Gri temada bahsettiğim çok hafif belli belirsiz (sadece orta kısımda) hayalet çizgiler, temanın kendisinde büyük ihtimalle..
    Çünkü başka durumlarda görmüyorum.

Ama buradaki negatif hava biraz şevkimi kaçırdı.
    Zamanla geçer diye umuyorum.

Hocam takmayın böyle lafları

Yok ekrana bastır salla, ters, çevir

Bu ne yahu

Bu kadar obsesif olmaya gerek yok

Benim ekranda gözle görülür vs hiç bir sorun yok çokta memnunum telefondan nokta

He sıkıntı olursada servis düşünsün gerisini ben niye stres yapayım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi RavenoLL -- 23 Şubat 2018; 21:47:15 >

• RavenoLL R kullanıcısına yanıt
    Millet stresli çünkü kimse bu illet teknik servislerle günlerce boğuşmak istemiyor hocam. Kimsenin de benim gibi tuzu kuru değil, yedekte cihazım var çok şükür onu kullanıyorum. Günlük hayatımızın ayrılmaz parçası haline gelen telefonları başına bir iş geldiğinde güvencemizin olmasını istiyoruz fakat böyle bir güvence yeteri kadar sağlanmadığından herkes kelle koltukta kullanır oldu bu cihazı.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi BRC_KHAN -- 23 Şubat 2018; 23:12:59 >
  • Merhabalar telefonu yeni aldımda bugun wifi kendi kendine kesildi bağlanamadım bir türlü pcden baktım genel bir sorun varmıs böyle sizdede oldumu hiç
  • ulumanittu kullanıcısına yanıt
    Cihaz modem uyumsuzluğundan ötürü olmuş olabilir, ya da yazılımsal bir problemden ötürü de kaynaklanıyor olabilir. 2 haftaya en geç bir güncelleme gelecektir, o vakit problem halan devam ediyorsa sorun modemdedir büyük ihtimalle.
  • 
Sayfa: önceki 138139140141142
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.