Şimdi Ara

Sony Xperia™ XZ1 (Sony Mobile) - ANAKONU

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
8.950
Cevap
71
Favori
416.015
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri
  • Son Yorum 2 hafta
  • Cevaplayan Üyeler 565
  • Konu Sahibinin Yazdıkları 620
  • Ortalama Mesaj Aralığı 3 saat 44 dakika
  • Son 1 Saatteki Mesajlar 1
  • Haberdar Edildiklerim (Alıntılar) 476
  • Favoriye Eklediklerim 80
  • Konuya En Çok Yazanlar
  • BRC_KHAN (620 mesaj) tolyo (368 mesaj) fotbes (358 mesaj) Mansurcan46 (326 mesaj) DreamRiver (298 mesaj)
  • Konuya Yazanların Platform Dağılımı
  • Masaüstü (3175 mesaj) Mobil (4636 mesaj) Tablet (111 mesaj) Mini (251 mesaj) Uygulama (949 mesaj)
  • @
13 oy
Öne Çıkar
Tüm Forumlar >> Mobil Cihazlar >> Android Telefonlar >> Sony >> Sony Xperia™ XZ1 (Sony Mobile) - ANAKONU
Giriş
    2350 Mesaj
    Selamlar tekrardan. Bir haftadır problem yaşıyorum telefon ile. Şarja takıyorum, telefon şarj oluyor bir süre, tuş kilidini basıp telefonu açmaya çalıştığımda açılmıyor, hatta şarj kablosunu çeksem bile şarj ışıyı yanmaya devam ediyor. Ancak ses tuşu ile reset atıp geri açabiliyorym telefonu.,takılıyor. Çoğu zaman aşırı ısınmış oluyor. Bu sorun ile karşılaşan, sebebini bilen var mı acaba? Telefon sadece şarjda iken yaşıyorum.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
  • Yüzbaşı
    987 Mesaj
    Telefonumun satışını yapacağım için bataryasını sıfır batarya ile değiştirdim. Yakın zamanda satın alan veya satan var mı? Sıfır bataryalı şekilde satacağım. Fiyat olarak sarı sitede 1500 civarında bulunuyor. Telefoncular genelde almıyor. Net fiyat bilgisi olan var mı?

• Uzman Mobil
    5614 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: LEAME

Telefonumun satışını yapacağım için bataryasını sıfır batarya ile değiştirdim. Yakın zamanda satın alan veya satan var mı? Sıfır bataryalı şekilde satacağım. Fiyat olarak sarı sitede 1500 civarında bulunuyor. Telefoncular genelde almıyor. Net fiyat bilgisi olan var mı?

Hocam kimse net bir fiyat veremez malum sarı sitedeki fiyatlara yakın olur satacağınız fiyat. Cihaz temiz ve sorunsuzsa 1700-1800 e kadar gideri var bence.

• Yüzbaşı
    987 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: tolyo

Hocam kimse net bir fiyat veremez malum sarı sitedeki fiyatlara yakın olur satacağınız fiyat. Cihaz temiz ve sorunsuzsa 1700-1800 e kadar gideri var bence.

Alıntıları Göster

Cihaz kozmetik olarak bir köşe haricinde kusursuz. O köşeye de özellikle ince ince bakmazsanız belli bile olmuyor. Belki son zamanlarda alan ya da satan vardır diye buraya da sorayım dedim. iPhone 5s ile beraber 2 telefonu birden 2000 e satmayı düşünüyorum çünkü. 1700-1800 düşündüğümden yüksek bile kalıyor hatta. Malum telefoncular 400 500 lira teklif ediyo  

|
    |

• Yüzbaşı
    987 Mesaj

Evet arkadaşlar xz1 için hazırladığım rom ve root rehberinden, burada yaşadığım onlarca tartışmadan sonra an itibariyle telefonumu satmaya karar verdim....

İlan linkini sarı site dahil olmak üzere birçok yerde paylaştım. Forumda da bir ilan oluşturdum. Eğer ilgilenen varsa https://forum.donanimhaber.com/sony-xperia-xz1-iphone-5s-2-telefon-birden--148124070#148124070 bu linkten, konudan ya da pm üzerinden ulaşabilir.

|
    |
  • Yarbay
    2531 Mesaj
    Arkadaşlar merhaba 1500'e bir tane XZ1 Almayı düşünüyorum,aldığım gibi bataryayı orjinal ile değiştirme şansım var mıdır,kaç saat ekran süresi alıyorsunuz?
    2700 Yeterli oluyor mu günlük kullanım için?

• Uzman Mobil
    5614 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: Silenforce

Arkadaşlar merhaba 1500'e bir tane XZ1 Almayı düşünüyorum,aldığım gibi bataryayı orjinal ile değiştirme şansım var mıdır,kaç saat ekran süresi alıyorsunuz?
    2700 Yeterli oluyor mu günlük kullanım için?

Sorulalı baya olmuş ama cevap vereyim, batarya çok yıpranmamışsa normal kullanımla yeterli oluyor genelde. Tabi oyun gibi uzun süreli kamera çekimi gibi şeyler bataryayı hızlı düşürür o zaman iş değişir. Yeni batarya taktıracak olursan büyük ihtimalle tatmin eder.

|
    |
  • Yüzbaşı
    362 Mesaj
    Ekranından vs dolayı telefonu satmayı düşünen var mı? Anakartı lazım da bana. Satmayı düşünen olursa dm den ulaşabilir

|
    |
  • Yüzbaşı
    372 Mesaj

xz1 cihazımı satıyorum temiz cihaz garantisi yok ve bootloader kilidi açık. Alacak olanın istediği romu yükleyip veririm. Titreşimle ilgisi bir sorunu var sadece o da çok ciddi birşey değil su geçirmezlik özelliği bozulmasın diye yaptırmamıştım. Arada bir çalışmıyor, çalışmayınca parmakla tıklayınca hafiften çalışıyor büyük ihtimal ufak bir temassızlık oluyor arada. Su geçirmezlik bozulsun fark etmez diyen yaptırır zaten düşük bir fiyata.

|
    |
  • Çavuş
    69 Mesaj

Konu uzun zamandir pasif ama yine de tavsiye almak istedigim bir konu var. Yaklasik uc senedir telefonu kullaniyorum, haliyle batarya performansi oldukca dustu, servis menusune girdigim zaman da bataryanin degismesi gerektigi belli oluyor zaten. Kafamda yetkili servise gonderip parasiyla degistirmek var fakat KVK'nin yorumlari acayip gozumu korkuttu. Buna ek olarak telefonun sag alt kosesinde hafif bir hasar var ve bu yuzden kasayi da dahil edip yuksek para istemelerinden de cekiniyorum. Internette orijinal bataryalar satiliyor, elimde alet edevat da var ama bataryayi degistirme videosunu izledim youtube'dan gozume zor gozuktu. Sizce bataryayi internetten alip guvendigim bir telefoncuya iscilik vererek mi yaptirayim yoksa tum olumsuz yorumlara ragmen teknik servise mi gondereyim?

|
    |
Reklamlar
Radyo Dinle
vp satın al;valorant vp satın al;Valorant VP Fiyat
Instagram takipçi satın al
Webtures SEO;SEO Nedir?
Europatrans evden eve nakliyat '' 444 69 95''
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR6
0,615
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.