Şimdi Ara

Sony Xperia™ XZ1 (Sony Mobile) - ANAKONU

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir (2 Mobil) - 1 Masaüstü2 Mobil
5 sn
8.871
Cevap
76
Favori
400.031
Tıklama
Tüm Forumlar >> Mobil Cihazlar >> Android Telefonlar >> Sony >> Sony Xperia™ XZ1 (Sony Mobile) - ANAKONU
Giriş
  • Arkadaşlar merhaba. Telefonumda çağrı bekletme özelliğini açamıyorum. Turkcell üzerinden *43# yi tuşladım ve telefonda ki ek ayarlardan çağrı bekletme özelliğini de açtım ama özellik hala çalışmıyor. Böyle bir sorun yaşayan var mıdır? Varsa yardımcı olursanız sevinirim.

Orijinalden alıntı: Euroleagueefes

Arkadaşlar merhaba. Telefonumda çağrı bekletme özelliğini açamıyorum. Turkcell üzerinden *43# yi tuşladım ve telefonda ki ek ayarlardan çağrı bekletme özelliğini de açtım ama özellik hala çalışmıyor. Böyle bir sorun yaşayan var mıdır? Varsa yardımcı olursanız sevinirim.
    Turkcell müşteri hizmetlerini arayıp o özelliği aktive ettirmen gerekiyor olabilir.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |

A2(K850i) deposu

http://www.4shared.com/account/dir/7406271/5c827bf8/sharing.html
  • Yüzbaşı
    570 Mesaj
    Arkadaşlar Xperia-XZ1 için güzel powerbank önerirmisiniz fiyatı önemli değil bataryayı bozmasın şarj cihazıyla aynı çıkış değerlerine sahip olsun

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Yüzbaşı
    949 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: alexander vasilievich

Arkadaşlar Xperia-XZ1 için güzel powerbank önerirmisiniz fiyatı önemli değil bataryayı bozmasın şarj cihazıyla aynı çıkış değerlerine sahip olsun
    Fiyatı önemli değil ve bir kerelik alayım uzun süre kullanayım derseniz romossun ürünlerini tavsiyr ederim hocam. Çok uzun zamandır romoss sense 6+ kullanıyorum. 20000 mah lik bir powerbank(kamplar için kullanıyorum). Xz1 i yaklaşık 7 kez şarj edebiliyor. Yıllardır kapasitesi azalmadı. Hala 6 7 kez şarj ediyor. Bendeki model biraz büyük. Type-c, micro usb, lightning, bir adet usb 2.0 ve bir adet usb 3.0 girişi bulunuyor. Günü kurtarayım yeter derseniz o kadar büyük bişeye gerek yok. Ancak markadan çok memnunum. Daha küçük kapasiteli olan modellerine bakabilirsiniz.

Teşekkür ederim hocam ürünün linkini atarmısınız?

|
    |
    LEAME kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Yüzbaşı
    949 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: alexander vasilievich

Teşekkür ederim hocam ürünün linkini atarmısınız?
    Hocam ben bu powerbanki katardan almıştım. O yüzden belirli bir link veremiyorum. Ama romoss sense6+ yazarsanız google a çıkacaktır

|
    |
    Çok severek kullandığım xz1'e veda etme kararı aldım. Halen inanılmaz hızlı ve şarjı güzel gitse de , hiç bir program oyun kasma ısınma yapmasa da bitmek bilmeyen kronik ekran lekeleri , karşı tarafa gitmeyen sesim , bir düşmede kameranın çalışmaması gibi problemler beni red mi9 pro almaya yönlendirdi. Umarım pişman olmam , çünkü cihaz muazzam ama ses gitmeyince artık dayanamaadım.. Üzüldüm be :(
    |
    |
    arkadaşlar merhaba xz1 kullanıyorum cihazda twrp ve robot kurulu telefonun konuşma sesi çok az geliyor karşı tarafın sesini çok az duyuyorum konuşma sesini yükseltmek için zip dosyası var mı bilgili arkadaşlar cevaplarsa çok sevinirim bu arada temizleme falan yapıldı müzik dinlerken ses baya iyi ama konuşurken çok az ses geliyor karşı taraftan.

Orijinalden alıntı: ceyhun2007

arkadaşlar merhaba xz1 kullanıyorum cihazda twrp ve robot kurulu telefonun konuşma sesi çok az geliyor karşı tarafın sesini çok az duyuyorum konuşma sesini yükseltmek için zip dosyası var mı bilgili arkadaşlar cevaplarsa çok sevinirim bu arada temizleme falan yapıldı müzik dinlerken ses baya iyi ama konuşurken çok az ses geliyor karşı taraftan.
    Yüklediğin romdan kaynaklı olduğunu nerden biliyorsun hocam belki de donanım kaynaklıdır? Ses tam olarak ne zaman kısık gelmeye başladı? Hoparlör ile ahize aynı donanımı kullanmıyor olabilir.

|
    |

A2(K850i) deposu

• Binbaşı
    1736 Mesaj
    Vay be alalı 2.5 sene olmuş.Pili öldü onun harici hala memnunum.Bozulana kadar devam

Selamlar, üzerinden epey geçmiş ama benim telefonum için de şu an aynı durum sözkonusu. Ne anlama geliyormuş?
    |
    |
    CorelDraw04 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    Bildirim çubuğunda sürekli bu var. Bildirimi silemiyorsunuz. Sadece ayarlardan albüm uygulamasını durdurunca gidiyor. Bundan kalıcı olarak kurtulmanın bir yolu var mı? Güncelleme yapmak istemiyorum.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

Orijinalden alıntı: Katalikitci

Bildirim çubuğunda sürekli bu var. Bildirimi silemiyorsunuz. Sadece ayarlardan albüm uygulamasını durdurunca gidiyor. Bundan kalıcı olarak kurtulmanın bir yolu var mı? Güncelleme yapmak istemiyorum.

bildirim ayarlarından albüm uygulamasının iznini kapatın

• Yüzbaşı
    484 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: RavenoLL

bildirim ayarlarından albüm uygulamasının iznini kapatın

Alıntıları Göster
    Kapattım, arka planda çalışmaya devam etti.

Güncellemeleri kaldırınca düzeldi

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |

Benim de 2.5 yılı geçti, pili bir günü zor geçiriyor ve ekran kenarında hafif sararma var ama performans taş gibi!
    Ama değişiklik olsun diye Iphone SE aldım geçen gün, Xperia XZ1 reis dolaptaki yerini aldı, yedek olarak duruyor... Keşke SONY Türkiye'den çıkmasaydı, yine tercih edebilirdim....

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi denizci34-85 -- 17 Temmuz 2020; 13:12:53 >
    |
    |
    RavenoLL kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Orijinalden alıntı: denizci34-85

Benim de 2.5 yılı geçti, pili bir günü zor geçiriyor ve ekran kenarında hafif sararma var ama performans taş gibi!
    Ama değişiklik olsun diye Iphone SE aldım geçen gün, Xperia XZ1 reis dolaptaki yerini aldı, yedek olarak duruyor... Keşke SONY Türkiye'den çıkmasaydı, yine tercih edebilirdim....
    Sırf şu pil yüzünden mi 10 lite gibi cihazlara bakmaya başladım. 4000 mah ve üzeri bataryası olanlara.

Evden çalışmaya başladım. Haliyle telefonu çok daha fazla kullanıyorum. Telefonu defalarca şarj ediyorum artık. Günlük normal kullanımda akşamı çıkarıyor ama evdeyken işler çok farklı. Telefon sürekli şarja bağlı yaşıyor.

Ama diğer yandan şu an bu fiyatlara anca orta alt segment telefonlara bakabiliyoruz. Snapdragon 835 i bırakıp snapdragon 700 serisine dönmeye de gönlüm el vermiyor. Gerçekten çok ikilemde bırakan bir durum pil konusu

• Uzman Mobil
    5551 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: LEAME

Sırf şu pil yüzünden mi 10 lite gibi cihazlara bakmaya başladım. 4000 mah ve üzeri bataryası olanlara.

Evden çalışmaya başladım. Haliyle telefonu çok daha fazla kullanıyorum. Telefonu defalarca şarj ediyorum artık. Günlük normal kullanımda akşamı çıkarıyor ama evdeyken işler çok farklı. Telefon sürekli şarja bağlı yaşıyor.

Ama diğer yandan şu an bu fiyatlara anca orta alt segment telefonlara bakabiliyoruz. Snapdragon 835 i bırakıp snapdragon 700 serisine dönmeye de gönlüm el vermiyor. Gerçekten çok ikilemde bırakan bir durum pil konusu

Alıntıları Göster
    Cihazda başka bir sorun yoksa bence yeni pil ile devam edin hocam. Gerekirse biraz fazla verip serviste taktırın bataryayı.

A2(K850i) deposu

• Yüzbaşı
    949 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: tolyo

Cihazda başka bir sorun yoksa bence yeni pil ile devam edin hocam. Gerekirse biraz fazla verip serviste taktırın bataryayı.

Alıntıları Göster
    Bu gidişle öyle olacak sanırım hocam. Çünkü indirime girdi denilen telefonların fiyatı bile dudak uçuklatıyor. Telefon yani ne olabilir ki diyorsun. Fiyata bakınca biraz garip hissediyorsun sonra.

Ha pil haricinde çok memnunum ama. İphone 5s ten geçmiştim. İlk başlarda ios dünyasını aramadım diyemem ancak şu an 200 e yakın uygulama, 7000 den fazla fotoğraf ve video var. Neredeyse hiç sorun yaşamıyorum uzun zamandır. Konudaki ekran sararması, ahize sesi, wifi gibi hiçbir sorun yok çok şükür. Sony için Android platformunun iosi diye boşuna dememişler hakikaten

• Uzman Mobil
    5551 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: LEAME

Bu gidişle öyle olacak sanırım hocam. Çünkü indirime girdi denilen telefonların fiyatı bile dudak uçuklatıyor. Telefon yani ne olabilir ki diyorsun. Fiyata bakınca biraz garip hissediyorsun sonra.

Ha pil haricinde çok memnunum ama. İphone 5s ten geçmiştim. İlk başlarda ios dünyasını aramadım diyemem ancak şu an 200 e yakın uygulama, 7000 den fazla fotoğraf ve video var. Neredeyse hiç sorun yaşamıyorum uzun zamandır. Konudaki ekran sararması, ahize sesi, wifi gibi hiçbir sorun yok çok şükür. Sony için Android platformunun iosi diye boşuna dememişler hakikaten

Alıntıları Göster
    Aynen hocam Sony başka düzgün kullanınca yıllarca kullanırsın. XZ1 in yeni çıkan cihazlara göre geride kaldığı tek taraf kamerası bence. Sırf bu yüzden V30+ kullanıyorum XZ1 yedekte 😄

|
    |

A2(K850i) deposu

• Yüzbaşı
    570 Mesaj
    Arkadaşlar xiaomi mi powerbank 3 pro almayı düşünüyorum ama çıkış gücü 45 watt. Xperia-XZ1 in ise 18 watt sorun olurmu sizce?

|
    |
Reklamlar
Canlı Tv izle
Media Sözlük
Lastik Avcısı
bankalar.org
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR4
0,594
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.