Şimdi Ara

Sony Xperia™ XZ1 (Sony Mobile) - ANAKONU (421. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
8.628
Cevap
66
Favori
437.325
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
13 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 419420421422423
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Mahkeme süresi konusu şöyle. Hedef süre var artık. Yani dosyaların niteliğine göre belirli bir süre veriliyor ve o süre içerisinde dava sonuçlanmazsa o mahkeme hakimi düşük not alıyor ve ileriki mesleki hayatında zorluklarla karşılaşma durumuna geliyor.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • DreamRiver kullanıcısına yanıt
    Bir an önce sonuçlanırsa lehine bende bu t lefondam kurtulurum insallah

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • thor86 T kullanıcısına yanıt
    Umarım öyle olur. Ben telefondan memnunum bir sıkıntı çıkarmadı 2 senesi bitti

• Bu cihazı pek kullanan kalmadı galiba başlıkta yeller esiyor ya hu :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi tolyo -- 14 Mart 2020; 17:23:35 >
  • tolyo kullanıcısına yanıt
    Ekranda sararma var ama kullanmaya devam (2017 Aralık'tan beri) :)
  • tolyo kullanıcısına yanıt
    Bu telefon fiyatları ile, daha uzuuun süre kullanacağız elimizdekileri. Bozulana kadar.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Günal

Bu telefon fiyatları ile, daha uzuuun süre kullanacağız elimizdekileri. Bozulana kadar.
    Aynen hocam bende xz1 i yedekte bekletiyorum şu an V30+ kullanıyorum :)

• Hiç telefonunun bataryasını yüksek kapasiteli denilen bataryalarla değiştiren oldu mu?

Önceki iphone 5s imde 1550 mah civarında bi batarya vardı. 2000 mah bir batarya taktığımda gerçekten bir iki tık daha uzun süre gittiğini gördüm.

Şimdi *#*#7378423#*#* kısmında test yaptığımda telefonumun batarya sağlığının 220 000 e kadar düştüğünü gördüm. İlk aldığımda 279000 idi bu değer. Zaten şarjımın daha az gittiğini de hissetmeye başlamış, o yüzden yeniden servis menüsüne girmiştim.

Yüksek kapasiteli bir batarya takarsam android telefonlarda da verim alır mıyım onu merak ediyorum açıkçası.

• quote:

Orijinalden alıntı: LEAME

Hiç telefonunun bataryasını yüksek kapasiteli denilen bataryalarla değiştiren oldu mu?

Önceki iphone 5s imde 1550 mah civarında bi batarya vardı. 2000 mah bir batarya taktığımda gerçekten bir iki tık daha uzun süre gittiğini gördüm.

Şimdi *#*#7378423#*#* kısmında test yaptığımda telefonumun batarya sağlığının 220 000 e kadar düştüğünü gördüm. İlk aldığımda 279000 idi bu değer. Zaten şarjımın daha az gittiğini de hissetmeye başlamış, o yüzden yeniden servis menüsüne girmiştim.

Yüksek kapasiteli bir batarya takarsam android telefonlarda da verim alır mıyım onu merak ediyorum açıkçası.
    Bulabilirsen orjinalden şaşma derim.

• Bende de ekran sararması var. İki yılı devirmek üzereyiz.
    Ekran renk gamutu ayarlarından profesyonel modda kullanınca sanki daha az göze batıyor sararma.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi flypow3r -- 30 Mart 2020; 14:44:25 >
  • Sony ürünlerinde artık eski kalite kalmadı
  • Cihazımı çok seviyorum , şuan güncel cihazların eline veriyor donanım ve hız olarak. Ama kronik sorunları beni yıldırdı artık. Ufak bir yere düştü sehpadan ve kamerası açılmıyor. Daha önce de olmuştu , telefoncuya verdim 100 lira ya yaptı ama yine aynı olması deli etti. Kendim düzeltebilir miyim ? Uygulama geçmişi silme, verileri ön belleği temizleme , resetleme hepsini yaptım ve sorun sanırım cihaz içi.
  • quote:

Orijinalden alıntı: pukiman

Cihazımı çok seviyorum , şuan güncel cihazların eline veriyor donanım ve hız olarak. Ama kronik sorunları beni yıldırdı artık. Ufak bir yere düştü sehpadan ve kamerası açılmıyor. Daha önce de olmuştu , telefoncuya verdim 100 lira ya yaptı ama yine aynı olması deli etti. Kendim düzeltebilir miyim ? Uygulama geçmişi silme, verileri ön belleği temizleme , resetleme hepsini yaptım ve sorun sanırım cihaz içi.
    Hocam cihazı düşürme sonrası olduğunu söylemişsin zaten mecburen tamirciye vereceksin.

• quote:

Orijinalden alıntı: tolyo

Hocam cihazı düşürme sonrası olduğunu söylemişsin zaten mecburen tamirciye vereceksin.

Alıntıları Göster
    İşte kendim açıp yapabilir miyim sorusuna cevap aradım
  • quote:

Orijinalden alıntı: pukiman

İşte kendim açıp yapabilir miyim sorusuna cevap aradım

Alıntıları Göster
    Bence daha öncesinde tecrüben yoksa deneme.

• Üç telefoncu da sorunu çözemedi. İlginç cihazsın sony.
  • Arkadaşlar merhaba. İlginç bir sorunum var. Arama yaptığımda ya da arama geldiğinde karşıya sesim gitmiyor.

Cihaz test menüsünden *#*#7378423#*#* iki mikrofonu da denedim sağlam. Ayrıca audio recorder ses kaydediyor, whatsapp aramada sıkıntı yok, bip'ten aramalarda sıkıntı yok, videolarda sıkıntı yok yani anlayacağınız "telefon" uygulaması hariç herşey çalışıyor.

Denediklerim: Diğer uygulamaların izinlerini kapattım, Ok Google seçeneğini kapadım, telefonu kapattım-yeniden başlattım, telefon uygulamasını durdurup bellek temizledim, sorun çözülmedi.

Yardımlarınızı bekliyorum.

Edit:Sorunu anladım sanırım fakat çözemedim. Hattım GSM'de iken karşıya ses gitmiyor. Az önce 3G'ye aldım sıkıntı olmadı. SIM kart ya da Turkcell ile ilgili bir sorun mu acaba?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Silent Enigma -- 17 Nisan 2020; 19:11:42 >
  • İyi günler, bende xz1 kullanıcısıyım telefonumu severek kullanıyordum telefonun sol üstünden sararma oldu ölü piksel var şimdi haporlör de bayağı bir cızırtı olmaya başladı. Ben kvkya göndermeyi planlıyorum. Kartala mı göndereyim, yoksa bakırköye mi hangisi daha iyi gönderen varsa yardımcı olabilir mi?

• Silent Enigma S kullanıcısına yanıt
    Hocam sorunun kaynağını bulmuşsun gsm mi kaldı artık Allah aşkına 5G nin konuşulduğu zamanlardayız cihazınızı LTE de yada en kötü 3G de kullanın gsm de ses verisi ağır geliyor olabilir.

• Karamamba34 K kullanıcısına yanıt
    Hocam merhaba. Ne yaptınız diye soracaktım. Daha önce z2 de başıma gelen sarı leke şimdi xz1 de geldi. Sağ üstte. Ben şahsen servise verme konusunda kararsızım. İyi akşamlar

• 
Sayfa: önceki 419420421422423
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.