Şimdi Ara

Sony Xperia™ XZ1 (Sony Mobile) - ANAKONU (387. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
8.628
Cevap
66
Favori
437.314
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
13 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 385386387388389
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Sony wp grubu var mı? Varsa link alabilirim :)

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Dışarda 350 euroya satılan telefon tr de 2500 lira olmaz. Mevcut kurla zaten 2300 lira yapıyor. Türkiyede vergilerle 3k nın altında satılmazdı bence. Devlet 'bi tane de bana alsana' modunda olduğu için 2500 lira çok imkansız bi rakam bu ülke için

• Quellity kullanıcısına yanıt
    Yok.klasik güvenlik güncelleştirmesi işte.

• bugün farkettim şarjdan çektikten hemen sonra %97'ye şarjın düşme olayı sanki ortadan kalkmış. bir kaç gün daha gözlemleyecem bunu..
  • Banada şarj süresi iyi gibi geldi guncellemden sonra

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Rootlu telefona sistem güncellemesi uygulayabilir miyim? Konu hakkında bilgisi olan var mı? Yani direkt olarak yüklenmiyor evet ama başka bir çaresi var mıdır?

• Geleli kaç ay oldu 1-2 ufak değişiklik dışında herhangi bir özellik güncellemesi gelmedi. Neden böyle? Ne zaman yeni özellikleri getirecekler?

• yusufcangn Y kullanıcısına yanıt
    Pek getireceklerini zannetmiyorum.

• Sony’nin türkiyede satışa sunduğu son telefonu kullananlar olarak, tarihe geçtik sanırım

• LEAME kullanıcısına yanıt
    Xperiafirm ile indirebilir ve otomatik olarak yükleyebilirsin. Bunun için flashtool son sürümü yüklemen gerekiyor
  • Herkese günaydınlar,

Bu son güncellemeden sonra bazı çağrılarda benim ses karşı tarafa gitmesine rağmen karşının sesi bana gelmiyor. Bu konuda yardımcı olacaklara şimdiden teşekkürler

Not: Bu arada onarım yaptım ama düzelmedi.
  • quote:

Orijinalden alıntı: ahmacca

Herkese günaydınlar,

Bu son güncellemeden sonra bazı çağrılarda benim ses karşı tarafa gitmesine rağmen karşının sesi bana gelmiyor. Bu konuda yardımcı olacaklara şimdiden teşekkürler

Not: Bu arada onarım yaptım ama düzelmedi.
    İlginçtir karşı taraf hoparlörden konuşunca ses bana geliyor.Hoparlör kapatıp ahizeden konuşunca ses gelmiyor.Bu sorunu yaşadığım kişi başkaları ile konuşurken sorun yaşamıyor.
  • quote:

İlginçtir karşı taraf hoparlörden konuşunca ses bana geliyor.Hoparlör kapatıp ahizeden konuşunca ses gelmiyor.Bu sorunu yaşadığım kişi başkaları ile konuşurken sorun yaşamıyor.

Alıntıları Göster
    soru nsadece bu kişiyle mi oluyor? başkalarıyla görüşünce böyle bir sorun oluyor mu?
  • Evet o kişide oluyor. Yalnız o herkesle konuşabiliyor bir sıkıntısı yok

• quote:

Evet o kişide oluyor. Yalnız o herkesle konuşabiliyor bir sıkıntısı yok
    bence telefonla ilgili bir durum değil. siz kendi hattınızı başka bir telefona takıp öyle de deneyin bi. bakalım o telefonda durum nasıl olacak?
  • Tşk. Birde öyle deneyelim

• Sony Xperia™ XZ1 (Sony Mobile) - ANAKONU Sony Xperia™ XZ1 (Sony Mobile) - ANAKONU
    Çoğunlukla 4.5g aşağı yukarı 4 4.5 saat ekran 4.5g gerisi wifi kullanım yaptım. Öyle pek oyun yok 3 4 kere OSM girdim Bi 10 15 dk da fm19 geri kalanı sosyal medya (instagram, Facebook, Facebook messenger, YouTube gibi) son sürüm yüklü cihazın pil bakımı özelliği gerçekten işe yarıyor.

• Bende bugün test etme şansı buldum 5 saat vlc playerda yabancı dizi + 2 saat sosyal medya + 2 saat spotify müzik dinleme(ekran kapalı) 7 saat ekran süresi gördüm %15 e kadar

• Telefonun ikinci el piyasası ne durumda ? Bir sene daha garantisi olan telefon ne kadara gider mesela ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Yürüyen Hoparlör -- 22 Nisan 2019; 22:35:26 >
  • Bende uygulamadan kaynaklı sıkıntı var Chrome ve osm gibi uygulamalarda alt tuşlar saklanmıyor bu problemi çözen varmı iyicene uyuz oldum google play deki yüksek puanlı browserları denedim Chrome gibi değil yardım

• 
Sayfa: önceki 385386387388389
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.