Şimdi Ara

Sony Xperia™ XZ1 (Sony Mobile) - ANAKONU (38. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
8.628
Cevap
66
Favori
437.314
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
13 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 3637383940
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Bu nun kamera performansi huawei p9 a gore nasildir

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Merhaba, 2 yıllık Xperia m5'imden xz1'e geçmeyi planlıyorum. Anladığım kadarıyla bluetooth kaynaklı restart problemi varmış. Telefon kapanıp kendisi açılıyor, öyle mi? Günde kaç defa oluyor?

Bilgi verirseniz sevinirim.

Teşekkürler

• quote:

Orijinalden alıntı: guneybal

Merhaba, 2 yıllık Xperia m5'imden xz1'e geçmeyi planlıyorum. Anladığım kadarıyla bluetooth kaynaklı restart problemi varmış. Telefon kapanıp kendisi açılıyor, öyle mi? Günde kaç defa oluyor?

Bilgi verirseniz sevinirim.

Teşekkürler

Günde toplamda 4 saat Bluetooth kulaklıkla konuşurum.

Bazen iki bazen 4 kere oluyor. Bazen hiç ama sanırım yük altında oluyor.

Ama kulaklık bağlı değil ama. Bluetooth açıkken olmuyor

• quote:

Orijinalden alıntı: normalbirinsan

Bu nun kamera performansi huawei p9 a gore nasildir

GSM arenada kıyasla. Ancak açık alanda daha iyidir

• quote:

Orijinalden alıntı: macheda10

Time lapse uygulaması var sony nin markette ordan indirerek xz1 de kullanabilirsiniz

Denedim ama iPhone daki gibi olmuyor. Bence ana kamera içerisinde yer almalıdır.

• mga93 M kullanıcısına yanıt
    Teşekkürler, Bluetoothdan bağımsız bir sorun mu yani? Whatsappda ya da son arama listesinden arama yaparken vs de olduğunu okudum. Doğruayabilir misiniz?

• Arkadaşlar ne zaman almak mantıklı yıl sonundan sonra fiyatı ne olur?
  • quote:

Teşekkürler, Bluetoothdan bağımsız bir sorun mu yani? Whatsappda ya da son arama listesinden arama yaparken vs de olduğunu okudum. Doğruayabilir misiniz?

Bunun net bir bilgisi yok. Tek bilinen gerçek Bluetooth yazılımda bir bug var. 8,1 de düzelecektir.

• normalbirinsan N kullanıcısına yanıt
    Fiyat sabit böyle artık 2599 TL stok bitene kadar 14k stok mevcut evkur ile anlaşma olmadı evkur fazla yüzdelik isteyince 14k adet ellerinde patladı sony tr nin (2600e neden nasıl indi sanıyorsunuz? leş yönetim de bunu fırsata çevirip fiyatı düşürdü ve herkes tarafından alkışlndı) bu yüzden fırsat bu fırsat kaçırmayın 2600 e xz1 süper fiyat 👍

• Sonyxperiaailesi.com kullanıcısına yanıt
    Bende evkura neden başlamadı bu cihaz diye merak ediyordum..teşekkürler bilgi için..

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
    Bu telefonu çok beğeniyorum ancak böyle bir bug olması keyfimi biraz kaçırdı. Bir çok kişinin problem yaşadığı xperia m5'te bilr sorunsuz 2 yılı doldurdum, amiral gemisi alıp sorun yaşamak istemem doğrusu. 8.1'in ne zaman geleceği konusunda bir bilgi yok sanırım.
    Teşekkürler.
  • Hangi android sürümüne ilk geçtiğiniz anda sorunsuz bir deneyim yaşadınız ki? Oreo daha çok taze bir işletim sistemi, elbet de 2-3 aya oreo ile gelen cihazlar yaygınlaştıkça sorunlar giderilecektir. Sadece doğru zamanı bekleyip almak lazım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi BRC_KHAN -- 11 Aralık 2017; 10:49:10 >
  • Sonyxperiaailesi.com kullanıcısına yanıt
    Bu adamlar bu fiyata rağmen kar ediyorsa eğer, Sony'de resmen bizi ayakta söğüşlemeye çalışmış demektir.Bu cihazı 3k ya alanlara yazık -_-

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi BRC_KHAN -- 11 Aralık 2017; 12:49:24 >
  • BRC_KHAN kullanıcısına yanıt
    Android 2.3'ten beri 7.x ve 8.x hariç tüm sürümleri kullandım, çoğunlukla da SONY cihazlarda, ama bu restart kadar ciddi bir bug temelli problem hatırlamıyorum. Ocak ayı gibi almayı planlıyorum, bakalım belki o arada çözülür, takipteyim. teşekkürler
  • Valla ben froyodan beri kullanıyordum fakat sizin kadar şanslı olamadım hocam :)) En acı kaybım Z2'yi lolipop'a geçirdiğimde oldu (Ekran yandı, dokunmatiği bozuldu)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi BRC_KHAN -- 11 Aralık 2017; 13:24:34 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: BRC_KHAN

Bu adamlar bu fiyata rağmen kar ediyorsa eğer, Sony'de resmen bizi ayakta söğüşlemeye çalışmış demektir.Bu cihazı 3k ya alanlara yazık -_-

6900 liralık iphone x kazığı yanında sony'nin 400 lirası helal hoş olsun

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Orası öyle hocam da kazığın helali hoşu olmaz benim nazarımda :))

• quote:

Tüm gün boyunca Bluetooth açık kilitlenme olmadı. Ama dediğim gibi kulaklık bağlıyken anlamsız bir zaman diliminde reset atma yada kilit olabilir

• quote:

Orijinalden alıntı: askarali

quote:

Orijinalden alıntı: BRC_KHAN

6900 liralık iphone x kazığı yanında sony'nin 400 lirası helal hoş olsun

Ben bilerek aldım neden mi. Hep ucuzlar diye bekleyerek tel aldım. Ama çıkar çıkmaz bir N93 aldım birde Bunu aldım. Sıfır araba hissi gibi. Sonuçta tercih meselesi.

S7 kaça çıktı şimdi kaç para gibi birşey ya da XZP HER telefon ucuzlar.

Helali hoş olsun hocam fakat ucuzlayınca 2.el hissi mi veriyor onu anlamadım ;)

• 
Sayfa: önceki 3637383940
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.