Şimdi Ara

Sony Xperia™ XZ1 (Sony Mobile) - ANAKONU (309. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
8.628
Cevap
66
Favori
437.320
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
13 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 307308309310311
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Hayır gelmedi ve şu anda hdr modu manuel modda, eskiden de manuel moddaydı, yani bence bu hdr olayında bir yenilik yok herhalde..
  • Bu uygulamaları yedekle me şeysi yokmu ya

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Ben oreoda fluid gesture kullaniyordum halen devam ediyorum üstte anlatımı var bakabilirsin memnun kalacaksın

• Neden ki?

• Genel olarak tasarımın daha fazla beyaza kaçmasından dolayı ve kontrol merkezinin görüntüsünden dolayı bana pek hoş gelmedi andorid 9. Tabii şuan telefonum garantide olduğundan dolayı kendim inceleyemedim. Sadece görseller ve videolara bakıp düşüncelerimi söylüyorum.

Bu arada garantiyle ile alakalı bilgide vereyim. Cihazımın ekranında sonradan beyaz lekeler çıkmıştı(ölü piksel). Bu sebepten dolayı kvk garantiye gönderdim. Cihazın parça değişimi oldu yazıyor. Sanırım ekranı değiştirildi. Muhtemelen pazartesi günü cihaz elimde olacak. Cihazı 10 Kasımda garantiye vermiş idim. 12 Kasımda işleme girmişti. Cihaz geldiğinde detay yazarım.
  • Genel olarak tasarımın daha fazla beyaza kaçmasından dolayı ve kontrol merkezinin görüntüsünden dolayı bana pek hoş gelmedi andorid 9. Tabii şuan telefonum garantide olduğundan dolayı kendim inceleyemedim. Sadece görseller ve videolara bakıp düşüncelerimi söylüyorum.

Bu arada garantiyle ile alakalı bilgide vereyim. Cihazımın ekranında sonradan beyaz lekeler çıkmıştı(ölü piksel). Bu sebepten dolayı kvk garantiye gönderdim. Cihazın parça değişimi oldu yazıyor. Sanırım ekranı değiştirildi. Muhtemelen pazartesi günü cihaz elimde olacak. Cihazı 10 Kasımda garantiye vermiş idim. 12 Kasımda işleme girmişti. Cihaz geldiğinde detay yazarım.
  • Peki bu otomatik bir özellik mi yoksa herhangi bir ayarı var mı ?

• Ses kısıkken ilk kısma tuşuna bastığında titreşime ikincide rahatsız etmeyin moduna geçiyordu. İkinci tıkta geçmiyor artık rahatsız etme moduna. Artık zile tıklamak gerekiyor ses barının üzerindeki.

Birde ekran renkleri çok cırtlak geldi bana o sonynin hem yumuşak hem keskin hem gerçek renk havası gitmiş gibi geldi bir ayarı falan varmı acaba.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • lBesiktASK kullanıcısına yanıt
    Hocam bulamadım. Yardımcı olabilir misiniz.

• DreamRiver kullanıcısına yanıt
    Hocam bir önceki sayfada olması lazım, bir şey yazmıştım muhtemelen öyle bir olay bazı sayfalarda öyle görmüştüm, şöyle;

Xz2ler ile beraber standart bir görüntüyü HDR ye çeviriyorsun yani oyunlardaki 1800p den 4k ye upscale gibi ama tabi ki teknik olarak farklıdır o kadar detaylı bilmiyorum. Muhtemel böyle bir şeydir çünkü bir çok sayfada hdr videodan çok bu dediğim gibi geleceği yazıyordu hdr video değil "SDR den HDR ye geliştirme"diye geçiyordu (tam olarak ne diyordu sony hatırlamıyorum ama böyle bir şeydi adı).

• bu yazılım onarımı uzun sürüyor mu başlattım ama iptal edersem sıkıntı oluyor mu bana yüklenmiyormuş gibi geliyor da

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Black.adam24 -- 16 Kasım 2018; 14:20:30 >
  • arkadaşlar eskiden müzik çalara girince listeden istediğimiz şarkıyı zil sesi yapıyorduk şimdi niye olmuyor.yada yerimi değişti deli olacağım.
  • Parmak izinin algılanmasında bir iyileştirme varmı? Zamanında xz kullandım mükemmel bir sensörü vardı. Xz1 in ki tamamen hayal kırıklığı

• Bu yazılım onarmadaki indirme niye bu kadar yavaş iniyor? Sona doğru geliyor orda takılıyor.

• flypow3r kullanıcısına yanıt
    Ekran renkleri bana da kötü geldi. Herhangi bir ayar da yok galiba.

• Legend 61 kullanıcısına yanıt
    Normalde ayarlar>ekran kısmına girince aşağıda Kalite ayarı vardı. Renk gamutu beyaz dengesi video iyileştirme vs. vs. ayarı vardı 9'da yok mu bunlar ?
  • downgrade nasıl yapılır sürümü nasıl sekize indirebilirim ?
  • Dediğiniz ayarlar var hocam, önceki sürümde ki gibi standart ayarı seçili.

Fakat ekran renkleri kötü geldi gözüme 9'da. Değiştirmek için ekstra bir seçenek de yok onu demek istedim.

• 1. sayfadaki yönergelerden yapabilirsiniz.
  • Legend 61 kullanıcısına yanıt
    Bende şimdi yedekledim merak edip geçicem, olmadı 8'i dün indirmiştim yeniden flashlarım yapacak birşey yok. Eksisi artısından fazlaysa 8'de kalmak en iyi seçenek.
  • 
Sayfa: önceki 307308309310311
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.