Şimdi Ara

Sony Xperia™ XZ1 (Sony Mobile) - ANAKONU (303. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
8.628
Cevap
66
Favori
437.320
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
13 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 301302303304305
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • xz3 de çift tıklama özelliği gelmiş de android pie den mi kaynaklı yoksa özellik olarak mı bilmiyorum 🤷‍♂️

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Arkadaşlar telefonu bugün aldım. Çok güzel cihaz ama bir sorun var. Telefonu şarja takınca dokunmatik inanılmaz haasaslaşıyo kendi kendine basıyo bir yerlere bazen iş benim kontrolümden bile çıkıyo. Ama şarjda olmadığı zaman hiçbir problem yok. Bu sorunla daha önce karşılaşan oldumu özellikle telefon düz bir zemindeyken şarjda dokunmatik algılamıyor resmen

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkdaşlar güncelleme bizim Telefona da geldi bilginize

• Günaydın. Xz premium için de geçerli mi bugün yayınlanan guncelleme

• Yani kaç gün içerisinde alırız hocam

• usta121 U kullanıcısına yanıt
    Bugün gün içinde gelir arkdaşlar. Premium cihazlara da dağıtım olur yine

• Bugun yarın gelir hocam

• Xperifirm ile tft indirdim ama flashtool ile yükleyemedim. Yani olmuyor. Becerebilen var mı? :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi onemetallic -- 15 Kasım 2018; 10:37:37 >
  • Xz1 compact beklemedeyiz bakalım tabi gelse dahi hemen geçmeyi düşünmüyorum

Hali hazırda telefonum uzun zamandır rootlu mis gibi :)

• gençler birşey sorucam ben oyunda arada bir oyunun farklı bölgelerinde siyah birşeyler çıkıp gidiyor oyun başlayınca olmuyor ekran kaydedici de kaydetmeye çalışıyorum ozaman da çıkıyor ama ekran kaydedici de gözükmüyor arada bir çıkıyor sinir oluyorum ekran da mı sıkıntı var onu da çözemedim bi yardım ederseniz iyi olur ss de alamıyorum bazen olduğu için

• quote:

Orijinalden alıntı: Pesimistadam78

Bu mesaj silindi.
    Flashtool ile geri dönebilirsin hocam.

• Reis peki android 9 a yükselince uygulamalar gidiyor mu birde daha sağlıklı olması için güncrllrdikten sonra sıfırlayalım mı

• Teşekkürler bilgi için, yükleyen veya güncelleme alan arkadaşlar yazarsa sevinirim iyi günler ☺️

• Flashtoolda indirmeyi başlattım şuan:)

• doomcry1000 kullanıcısına yanıt
    Hayırlısı olsun, peki şarj'a taktığınız adaptör kablo orjinal değil mi ? şöyle deneyin birde bilgisayar'ın usb portundan şarj'a takın. Evde tesisatta voltajda fazlalık aşırı voltaj gibi bir durum var mı ? başka prizlerde denediniz mi ? eğer atıyorum bilgisayardan yapmıyorsa belki başka adaptörle de deneyebilirsiniz ? hani birde şöyle anlarsınız kaçak yada aşırı voltajı cihazın kılıfsız şarjda takılıyken elinize kolunuzda böyle bir hafif sanki elektrik çarpıyormuş gibi hissedersiniz kıl falan gelirse özellikle hissedilir öyle bir durum varsa evde sıkıntı olabilir.
  • DreamRiver kullanıcısına yanıt
    Tamamdır hocam teşekkür ederim, yani isoyu 3200 e kadar izin verilip shutter speed i 1 saniye yapmak biraz saçma olmuş sonuçta yazılımsal Bi şey. Ois ve 2.0 diyafram olunca shutter speed biraz önemli oluyor. Fotoğrafçılığa da ilgi olunca :P

• Hocalar flashlamayı başlatırken tam usbyi takınca bu hata geliyor ne yapmam lazım? Sony Xperia™ XZ1 (Sony Mobile) - ANAKONU

• https://support.sonymobile.com/tr/software/ Burdan sorgulayınca imei'i girip
    Android™ bilgilerim
    Android™ 9.0 Pie, Xperia XZ1 için yayınlandı.
    Diyor ama bende şahsen daha yok, pc'e bağlayıp xperia companion ile baktım gene yok.
  • Bende aynı dertten muzdarip im sanırım xz premiumlar güncellemeyi almışlar hatta yükleyenler bile var

• Flashtool sorunuma yardım edicek yok mu?

• 
Sayfa: önceki 301302303304305
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.