Şimdi Ara

Sony Xperia™ XZ1 (Sony Mobile) - ANAKONU (250. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
8.628
Cevap
66
Favori
437.325
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
13 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 248249250251252
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    1.5 saattir telefon elimde ve sıcaklık 33.7 ancak klimalı odada duruyorum. Eğer bulunduğunuz ortam sıcaksa o değerler normaldir

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • https://youtu.be/NQ3b7L6N7kY

Hocam normalmı bataryada normalmi

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Bayaltog -- 30 Ağustos 2018; 18:24:18 >
  • Malum Adam kullanıcısına yanıt
    Yakamoz mavisi hocam, eski kameramın beyaz ayarından ötürü gri gibi çıkmış :)
  • BRC_KHAN kullanıcısına yanıt
    Hocam peki çoğunlukla tek şarjda ne kadar ekran açık süresi alıyorsunuz

• DreamRiver kullanıcısına yanıt
    Anladım arkadaşım sağol sayende biraz rahatladım. Sence garantiye yollamaya değer mi bu sıkıntı
  • Malum Adam kullanıcısına yanıt
    Eskiden ort 7,5 saat alıyordum şimdi 6 alınca şükrediyorum
  • tacoq T kullanıcısına yanıt
    Isınma cihazın hangi kısmında meydana geliyor. Benim cihazımda alt hoparlör kısmında ısınma meydana geliyor. Sizin cihazda bu ısınma hangi bölgede?
  • quote:

Orijinalden alıntı: OrcunFix

@Follard

Daha çok beyaz fonda arkaplanda ekran parlaklığını fullersen böyle ////// şeklinde devam eden sanki kot kumaşına benzeyen çizgiler vardı.

Hatta dur resim ekleyeyim.
    bu şekilde böyle ////// komple gidiyor. Ben beyaz renk hariç böyle çizgileri göremedim. Ve ekran hep en parlakta olacaktı, dedim büyüteçle bir yakından inceleyeyim vs. aha dedim bu sıkıntı bende de varmış. Ben takıntılıyım diye rahat işyerinde herkese sordum, ya bir baksana usta sen görüyor musun vs. vs. ? s8 ile yan yana koyduk s9 ile yan yana note 8 vs. vs. ya kimse de demedi ki evet çizgi var vs. ben takıntılı olduğumdam kafaya taktım, dedim garantiye vereyim değişmezse de thh verir hertürlü değiştirtirim. Şansa iyi niyetlilere denk geldi hemen değişti. Keza sadece benimde değil konu da ki 3-4 arkadaşında böyle değişti. Bir 40 50 sayfa gerilerde olması lazım.

@Hüsnü Değirmenci

Bana sadece ekran tamirine gelen o kadar çok g3 vardı ki aman yarabbim. G4 falanda aynı şekilde keza devamlı iphone 6 serisi 7 falanda geliyor düşürmüş kırmış mesela ben komple ekranı değiştiriyorum. Keza birtane z1 gelmişti ekranı pili kapağı üstünden araba geçmiş tuzla buz olmuş. Buna ekran kasa pil kamerası vs. vs. alıp sıfır gibi yaptım. Allahtan anakartına birşey olmamıştı sahibi de memnunmuş cihazdan topladık mis gibi hala kullanıyor. Keza birtane z3 compact geldi ekran kırılmış falan onu da yaptık kullanıyor vs. zaten ekonomi kötü ben açıkçası note 8 s8 s9 plus falan istedim ama alacakken vazgeçtim, yoksa zorlanır alırdım ama düşün taşın ya sony böyle böyle güzel cihaz yapmış neden almıyorum ki ? mi 6 mı alacaktım ? Allah aşkına ya arayüzde firması reklam göstertiyor böyle telefon olur mu ? acaip acaip iplere bağlanıyor senden veriyi kaçırıyor.

Ha birde ucuz değil + herşeye okey eksikleri var xz1'e göre garantisi neidüğü belirsiz. Bunda en azından koca sony türkiye var, adamlar bilmemkaç yıldır türkiyede kulaklıktan televizyona müzik sistemlerine kadar herşeyi satıyor. Yetmiyor playstation markası var türkçe oyunlar çıkartıyorlar vs. vs. vs. e şimdi belli ki firma ilgileniyor. O yüzden ben birde yukarda demiştim sony'i zaten severim. Benim akıllı telefon maceram yeni değil ki ?ondan evveliyatı var, ilk akıllı telefonum motorola mpx200 idi. Windows mobile idi ona rom ata ata o işleride çözdüm. İlk android telefonum htc g1 idi, millette nokia bilmemkaç varken bizde android şöyle böyle cihaz vardı, ki o dönemde millet taşla dövüyordu ya dokunmatik telefon mu olurmuş ? vs. vs. çok değil 10-11 sene öncesidir. Klavyeli slider tipte cihazdır. sony'de hele neler neler döner kapaklı cihazlar s700 ler şunlar bunlar p serileri ohooooo, millet iphone diye bilmiyorken bende iphone 2g vardı, jailbreak yapıp burada ki hatlarda kullanıyordum normalde sim kilitlidir kullanamazsın. İmei kayıt işleri vs. vs. ohooo nelerle uğraştık. Hani hepimiz sonuçta bir tecrübe yaşadık, ilk akıllı telefonumuz xz1 değil zaten. :)
    Merhaba aynı sorundan muzdaribim. Bariz kot deseni çizgiler var. Başka mağazalarda modellerle karşılaştırdım bazılarında var ama benimkinde oldukça belliydi. Garantiye verdim ama umutsuzum açıkçası. Değişen arkadaşlar nasıl değiştirdi garantide acaba? Ya da hangi servisler daha olumlu bu konuda?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Silent Enigma -- 30 Ağustos 2018; 21:48:51 >

• Kutulu, sıfırı nerede satılıyor bilen var mı? Taksitle almak istiyorum.
  • yakibul Y kullanıcısına yanıt
    Hoparlör olan kasımda degil arka kısımda. Sony companion ile yaptığım onarımdan sonra düzeldi gibi.

• captain_turkiye kullanıcısına yanıt
    n11 hepsibırada vb. var ama taksitli değil tabii peşin...

• Wifiden kopma sorunu düzeltildi mi acaba? Birde ön kamera ayna modunda mı çekiyor?

• quote:

Orijinalden alıntı: Taketer v2

Wifiden kopma sorunu düzeltildi mi acaba? Birde ön kamera ayna modunda mı çekiyor?
    Düzeltilmedi.

Evet ayna modunda çekiyor ama galeriden 1 saniyelik işlem ile düzeltebiliyorsunuz sonradan.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Taketer v2

Wifiden kopma sorunu düzeltildi mi acaba? Birde ön kamera ayna modunda mı çekiyor?
    Wi-Fi kopma sorunu yaşayanlarım kullandıkları router/modem-router'larındaki yazılım sorunundan kaynaklı olduğundan modem/router yazılımlarını güncellemeleri veya yazılım desteği devam eden bir modem/router ile değiştirmeleri gerekiyor. 50tl'ye aldıkları modem/routerların kaliteli modem/routerlar gibi performans göstermesini bekleyenler, 50tl'lik de iş görüyor 500-600tl verenler boşuna para veriyor diye düşünenlerin karşılaştıkları sorun. KabloNet Infinity ve TPLink Archer VR2600 modem/routerlarda denedim. Hiçbir sorun yok. Sonuç olarak Wi-Fi sorunu olanlar için sıkıntı XZ1'de değil kendi modem routerlarında. Sony'den düzletme beklemek de mantıksız çünkü Sony için bir sorun değil.

• Arkadaşlar Pc Companion da yedek alırken güncellemeye de baktım. Yeni yazılım güncellmesi var yazıyor. Ama undefined (adı belli olmayan) bir güncelleme. Bu yazılımı güncelleyen yada ne olduğuyla ilgili bilgisi olan var mı?
  • commander rogers C kullanıcısına yanıt
    Berbat diyebilirim.bass nerdeyse hiç yok.tizler çok kötü.Bu cihaza yakışmayan bir kulaklık çıkıyor kutudan

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bu arada telefonu iki üç gün havuzda kullandım.Herhangi bir sıkıntı olmadı.gayet sağlam o yönden

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: RavenoLL

Düzeltilmedi.

Evet ayna modunda çekiyor ama galeriden 1 saniyelik işlem ile düzeltebiliyorsunuz sonradan.

Alıntıları Göster
    Düzeltilmedi demek yanlış olur bu sorunu bende çok yaşadım zamanında ama şu anda hiçbir sıkıntı yaşamıyorum evinde de başka yerlerde de.

Daha önce defalarca söyledim wifi sorunu yaşayanlar cihazlarını PC Companion ile onarsınlar.

• quote:

Orijinalden alıntı: zulu123

Wi-Fi kopma sorunu yaşayanlarım kullandıkları router/modem-router'larındaki yazılım sorunundan kaynaklı olduğundan modem/router yazılımlarını güncellemeleri veya yazılım desteği devam eden bir modem/router ile değiştirmeleri gerekiyor. 50tl'ye aldıkları modem/routerların kaliteli modem/routerlar gibi performans göstermesini bekleyenler, 50tl'lik de iş görüyor 500-600tl verenler boşuna para veriyor diye düşünenlerin karşılaştıkları sorun. KabloNet Infinity ve TPLink Archer VR2600 modem/routerlarda denedim. Hiçbir sorun yok. Sonuç olarak Wi-Fi sorunu olanlar için sıkıntı XZ1'de değil kendi modem routerlarında. Sony'den düzletme beklemek de mantıksız çünkü Sony için bir sorun değil.

Alıntıları Göster
    Evde dediğin gibi olabilir ama iş yerinde de aynı sorunu yaşıyorum ve burada onlarca telefon bağlıyken tek sorun bende yaşanıyor. Son güncellemelerle baya azaldı bu sorun.

• yüksek çözünürlüklü müzik indirebileceğimiz site önerisi olan var mı?
    ben şöyle bişey buldum:
    http://www.findhdmusic.com/high-res-audio/free-music/
  • 
Sayfa: önceki 248249250251252
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.