Şimdi Ara

Sony Xperia™ XZ1 (Sony Mobile) - ANAKONU

Koronavirüs Özel
Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
8.849
Cevap
77
Favori
397.987
Tıklama
Tüm Forumlar >> Mobil Cihazlar >> Android Telefonlar >> Sony >> Sony Xperia™ XZ1 (Sony Mobile) - ANAKONU
Giriş
    2017 Mesaj

tükendi diyor ama yine de araştırmak lazım

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
    Python kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Daha bugün izmir forum bornova mağazasında hem standda hem de stokta vardı, arkadaşımla bakmaya gittik beğendi alacaktı son anda aksilikten vazgeçti.
    |
    |
    yksln kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    xz1 artıları 960 fps kamera,su geçirmeme özelliği

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ErrorVerenHesapMakinası -- 21 Ağustos 2018; 9:0:12 >

çok teşekkür ederim. Bende izmirdeyim, forum bornova teknosa da mı? bir de fiyat ne idi?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi yksln -- 21 Ağustos 2018; 11:08:38 >
    |
    |
    Python kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

8 al dostum daha az sorunlu bir alet. 960 fps'yi 5 defa kullanmamışımdır kaç ay oldu alalı.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
    ErrorVerenHesapMakinası kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    Eğer bunu okuyorsan, bu uyarı senin için. Bu anlamsız forum imzasından okuduğun her kelime hayatından harcanan diğer bir saniye demek. Yapacak başka işlerin yok mu? Hayatın gerçekten bu kadar boş mu da bu anları daha iyi geçirebileceğin bir yol düşünemiyorsun? Yoksa saygı duyduğun ve inandığın bu otoriteyi ortaya koyanlardan çok mu etkilendin? Okuman gereken her şeyi okur musun? Düşünmen gereken her şeyi düşünür müsün? Sana alman gerektiği söylenen her şeyi satın alır mısın? Evinden çık, karşı cinsten biriyle tanış, gereksiz alışverişleri ve mastürbasyonu bırak. İşinden ayrıl, bir kavga başlat, yaşadığını kanıtla. Eğer insanlığını ispat edemezsen, bir istatistik olarak kalacaksın. Artık uyarıldın...
  • Yüzbaşı
    404 Mesaj
    Arkadaşlar bu cihazda turkcell volte desteğini açma çözümünü bulan oldu mu? Formda bi arkadaş başka bi cihaza takip yaptım yazmış ama ben denedim diger cihazda da kabul etmedi?

Orijinalden alıntı: ibnisinai

Arkadaşlar bu cihazda turkcell volte desteğini açma çözümünü bulan oldu mu? Formda bi arkadaş başka bi cihaza takip yaptım yazmış ama ben denedim diger cihazda da kabul etmedi?
    diğer operatörlerde sorun yoksa çözümü turkcell'in halletmesi gerekir. vodafone kullanıyorum ve kartı taktığım anda volte aktif oldu. sorunla ilgili turkcell'e başvurun bence...
    |
    |

iphone 7 de açtım daha sonra sim kartı telefona geri takıp ayarlardan açtım. Şu an aktif hat Turkcell.
    Sorunun kaynağı turkcellin veri tabanında çok az cihaz var.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi munkun46 -- 22 Ağustos 2018; 19:3:38 >
    |
    |
    ibnisinai kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

bence Nokia 8al çünkü sony türkiye'den çekiliyor servis imkanın olmayabilir ileride baya teknosada felan sony ürünlerini kaldırmaya başlamışlar artık sony ürünü gelmiyormuş ellerindekini satıyorlar

|
    |
    ErrorVerenHesapMakinası kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

|
    |

Orijinalden alıntı: mathrackk

bence Nokia 8al çünkü sony türkiye'den çekiliyor servis imkanın olmayabilir ileride baya teknosada felan sony ürünlerini kaldırmaya başlamışlar artık sony ürünü gelmiyormuş ellerindekini satıyorlar
    yakaladıkları son satış oranlarıyla çekileceğini sanmıyorum. ayrıca çekilse de 10 yıl servis ve yedek parça hizmeti vermeye devam edecektir. Sonuç olarak uygun fiyata böyle bir telefonun alınmasını engelleyecek bir durum yok. Nokia konusuna gelince, hala eski kalitesine ulaşamayan ürünlerle karşımızda maalesef. Konusunu inceleyince alınası bir telefon olarak görmüyorum Nokia 8'i.

Orijinalden alıntı: ibnisinai

Evet şu şekilde oluyor: sim kartını turkcell volte destekleyen bir telefona tak, oradan volte için HDSES yazıp 2200a gönder, yani sanrım bu şekilde yazılıyor turkcell sayfasından bakarsın, sim kartını taktığın telefonda volte aktif olduktan sonra sim kartını çıkartıp xz1 e tak, volte ayarların açık ise volte kullanabilirsin artık, ben o şekilde yaptım ve kullanıyorum

|
    |
    Arkdaşlar xa2 plus'ın kamera uygulamasında bayağı bir efekt var, ön kamerada örneğin bokeh effexct var, acaba android 9 ile bize de gelir mi bu özellikler, sonuçta o telefonda da tek ön kamera var. Tamamen yazılımsal. Zaten android 9 da geliştirmeler yapmazlar ise root işlerini takip edip port olayının halledilmesini bekleyecem. Xda dakiler halleder muhakkak

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi DreamRiver -- 22 Ağustos 2018; 18:29:32 >
    |
    |
    arkadaşlar bugün itibariyle siyah rev5 alarak aranıza katılmış bulunmaktayım.2150tl ye sony mağazasından aldım.Ankarada olup rev5 arayanlar ankamalldeki sony mağazasında siyah renk rev5, diğer renkler daha pahalı olduğu için sormadım onlar rev kaç diye

|
    |

Bende Aradim Hocam Sizden Duyunca Siyah Ayirttirdim Birtane Ogleden Sonra Almaya Gidecegim, Hepsiburada da Bayramdan Once 1999 Tl Idi. Simdi 2149 Olmus. Sony Bayisinden Alayim Dedim Bende. Bosuna Beklemeyelim. Dolarin Ne Olacagi Belli Degil.

Butceyi 4 e Kadar Cikartmistim Mi MIx 2s Dusunuyordum Fakat Gerek Yok Dedim. Birde Mix Cercevesizde Olsa Cok Genc Isi Geliyordu Tasarimi. Xz1 deki O Premium His Yok.

Tek Korkum 2 Kere Sony Telefon Aldim Biri Kendime Biri Anneme. 2 Sindede Sikintilar Cektim. Kendime Xz Aldim Ekraninda Golge Birakiyordu. ve Kimse Kabul Etmesede Kronik Sorundu. Teknosada Acik Urunu Inceledim Onda da Ayniydi. Digeri Xa Ultra. Ondada Sebeke Cekme Sikintisi Vardi. Umarim Bunda Sikinti Cekmem.

Birde Nakit mi Aldiniz Kredi Kartiyla mi Acaba?
    |
    |
    sahrud83 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Whatsapp Su Sira Baya SIkintili Hocam. Iphone 8 Plus Var Onda Bile Son 2 3 Haftadir Cogu Bildirim Ya Gelmiyor Ya Sonradan Geliyor. Sunucu Tarafinda Sikintilari Var Anladigim Kadariyla
    |
    |
    sahrud83 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    Kredi kartı ile. Aslında nakit fiyatıydı tek çekime komisyon var dediler. Bu arada teknosada xz premium teşhir vardı çok temiz 2400e üstelik 8taksit baya düşündüm kafam karıştı ancak faturaya teşhir ürünüdür kaşesi basıyoruz deyince vazgeçtim. xz1 in mavisi de 1950 teşhirde.

|
    |

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi yksln -- 23 Ağustos 2018; 13:11:11 >
Canlı Tv izle
bankalar.org
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR2
0,375
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.