Şimdi Ara

Sony Xperia™ XZ1 (Sony Mobile) - ANAKONU

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir (1 Mobil) - 3 Masaüstü1 Mobil
5 sn
8.871
Cevap
76
Favori
400.029
Tıklama
Tüm Forumlar >> Mobil Cihazlar >> Android Telefonlar >> Sony >> Sony Xperia™ XZ1 (Sony Mobile) - ANAKONU
Giriş
    1736 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: mSilver

Fiyattı yerinde durmuyor. Düşeceği yere çıkıyor. Rev 5 olacağını bilsem yine alacağım ama satıcıların elinde Rev 4 var hep.
    Çıkması normal.Dolar olmuş 6-7 lira.Aslında bu telefonun şuan ederi 3000 tl.

Orijinalden alıntı: RavenoLL

Çıkması normal.Dolar olmuş 6-7 lira.Aslında bu telefonun şuan ederi 3000 tl.

Alıntıları Göster
    Arz talep meselesi.

P20 lite geçen haftalarda 1700 civarıydı. Donanım olarak o parayı bile hak etmiyor fakat çift kamera ve çentik ekranı yüzünden görünüşe aldananlar talebi arttırdı 2600ü gördü bu hafta bi ara. Saçma değil mi 1700den 2600e çıkması.

Bana bu telefonun rev4 olanı 1500 deselerde almam ama rev5 olsun bu fiyattan bulsam belki alırım

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Yüzbaşı
    570 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: Python

Takacağın kulaklığa bağlı, şimdi kalkıp 32 ohm 50 60 mm sürücülü kulaklık takarsanız haliyle onu besleyemez çoğu telefonda besleyemez zaten.
    yok hocam 50-60 mm sürücüyle işim yok kulakiçi alıcam zaten taş çatlasın 12-13 mm

Hocam benimde rev 4 geldı hicbir sorunu yok ekran olsun sebeke olsun korkma bence

|
    |
    mSilver kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    İ7 4770/msi-h81m-p33/kingston-kvr16n11-2x8gb-16gb-ddr3-1600mhz-cl11-dual channel/cooler master masterliquid lite 120 sıvı soğutucu/corsair-forsle-120gb(ssd)/wd blue 250gb(ssd)/sapphire rx 580 nitro+4gb/sharkoon silentstorm ıcewind 750W 80 Plus Bronze/corsair carbide air 240...!!
  • Binbaşı
    1681 Mesaj

P20 lite’ın 1700 lira civarına satıldığını hiç hatırlamıyorum.Bu arada rev4-rev5 olayına çok takılmayın derim

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
    mSilver kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

3000 lira filan değil ederi.O fiyatlara çıkarsa satışları dibi görür.Şu dönemde telefonların tasarımı çok ön planda ve bu telefon tasarım anlamında modaya ayak uyduramamış, sınıfta kalmış. ha ben tasarımı beğenerek aldım ama tüketicilerin yaklaşımı öyle değil son yıllarda.Farklı, yenilikçi telefonlar daha rağbet görüyor.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
    RavenoLL kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Orijinalden alıntı: Yürüyen Hoparlör

P20 lite’ın 1700 lira civarına satıldığını hiç hatırlamıyorum.Bu arada rev4-rev5 olayına çok takılmayın derim
    1700 küsürlerde gördüğüme eminim. Şimdi baktım 1799 imiş. 1800e göre çok abartılı şu andaki fiyatı

|
    |

Orijinalden alıntı: Yürüyen Hoparlör

3000 lira filan değil ederi.O fiyatlara çıkarsa satışları dibi görür.Şu dönemde telefonların tasarımı çok ön planda ve bu telefon tasarım anlamında modaya ayak uyduramamış, sınıfta kalmış. ha ben tasarımı beğenerek aldım ama tüketicilerin yaklaşımı öyle değil son yıllarda.Farklı, yenilikçi telefonlar daha rağbet görüyor.
    p20 lite gibi saçma telefonlar 2000 ise bunun 3000 etmesi gayet doğal.Para eden içerisindeki donanımı değil mi zaten ?
    |
    |

Arkadaslar ben birsey goremedim bir sorunu varmı ekranın rev 4 cıhaz

|
    |
    İ7 4770/msi-h81m-p33/kingston-kvr16n11-2x8gb-16gb-ddr3-1600mhz-cl11-dual channel/cooler master masterliquid lite 120 sıvı soğutucu/corsair-forsle-120gb(ssd)/wd blue 250gb(ssd)/sapphire rx 580 nitro+4gb/sharkoon silentstorm ıcewind 750W 80 Plus Bronze/corsair carbide air 240...!!

• Çavuş
    43 Mesaj
    biri ön kamerada nasıl ters çeviriyoruz söyler mi lütfen 2 haftadır bulmaya çalışıyorum bulamıyorum snapchat normal çekerken bu niye böle

Orijinalden alıntı: mathrackk

biri ön kamerada nasıl ters çeviriyoruz söyler mi lütfen 2 haftadır bulmaya çalışıyorum bulamıyorum snapchat normal çekerken bu niye böle
    Galeri-fotoğrafın altındaki simgelerden fotoğraf düzenleyicisine tıkla.Oradan aynayı seç ters çevir

Hocam iade edmektek kastım hp icimden geleni soylemekti rev 4 geldi ben bir sorun goremedim ama kutusundakı jelatın yarısı yırtıktı ama yanlardakı etıketi ben soktum

|
    |
    m_akkuş kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Teğmen
    171 Mesaj

Kusura Bakmayında Yaş Kaç? Bu nasıl İade Talebi Metni? Firma İade Almasa Hakkı. Bunu Yasal Belge Olarak Kullanabilir.

|
    |
    Bayaltog kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Ben iade etmek icin iade talebi acmadım sadece icimden geleni soyledim yasla ne alakası ne kades yas 21

|
    |
    XOyun Official kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Yarbay
    4521 Mesaj

Dediğim gibi cks-99'u çok rahat doyuruyor, bu bass olarak baya güzel bir kulaklık 150 dolar mıydı 160 dolar mıydı öyle bir paraya almıştım. Şuan ki kur ile hesaplarsan tabi 900 lirayı geçiyor. :D
    |
    |
    alexander vasilievich kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Tamam da bir kurum a yazılı metin gönderiyorsunuz. Kullandığınız terimlere bakın. Haklıyken haksız duruma geçmek 2 kelime sadece...

|
    |
    Bayaltog kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Haklısın hocam ama o zaman icimden boyle birsey geciyordu boyle soyledim

|
    |
    XOyun Official kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Çavuş
    77 Mesaj

Güneş altında telefonu kullanırken böyle bir renk açılması oluyor. Renkler bayağılaşıyor. Elimi yakınlık sensörü üzerine kapattığımda tekrar eski tok renkler geri geliyor. Sanırım yazılımsal bir sorun.

Not : parlaklık otomatik ayarda değil. iki görüntüde de sabit parlaklıkta.
    Not 2: Canlı mod ve profesyonel mod denemesi aynı sonucu veriyor.

• Yarbay
    4521 Mesaj

Bu yazılımsal bir sorun değil cihazın özelliği, güneş altında görüntüler daha belirgin olsun diye cihaz otomatik yapıyor.
    |
    |
    Mcirpan81 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Keşke bu özelliği kapatma seçeneği olsaydı diyelim o zaman. Zaten büyük bir sorun değil benim için.
    |
    |
    Python kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
bankalar.org
Media Sözlük
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR5
2,719
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.