Şimdi Ara

Sony Xperia™ XZ1 (Sony Mobile) - ANAKONU (136. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
8.628
Cevap
66
Favori
437.336
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
13 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 134135136137138
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Zaman Ötesi

quote:

Orijinalden alıntı: pukiman

960 kare çekiyor. istersen seçeneklerden 240 yaparak süresiz ağır çekim yapabilirsin. 960 kare için tüfek ile aynı anda basmayacaksın , tüfekten önce basman gerekiyor. Kamera durduk yere değil , bir olay bir hareket bir aksiyona göre ağır çekimi kendi tarıyor ve kendi yapıyor...

240 kare ayarı nerede yahu

160 kare pardon. ağır çekim moduna girince ayarlar tuşuna basın.
  • Sony Xperia™ XZ1 (Sony Mobile) - ANAKONU

Daha hattı takmadım. Ara sıra kurcaladım. Bu kadar gitti

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • The Executioner kullanıcısına yanıt
    Chrome kaldirilabiliyor mu acaba yüklü geliyor ya sonuçta

• Sorum şu telefon yeni aldım. fakat önceki modellerdeki olduğu gibi manuel çekimde scn mod yok. gece tripodla çekmek istiyorum ama o gece çekim modu olmadan nasıl pürüzsüz net fotoğraflar çekicem. bundan önceki tüm modellerde var. eşim xperia x kullanıyor orda manuel mod çok iyi ama bu telefonda manuelde kendin ayarlayabileceğin kısa modlar yok pek bir ayar olanağıda vermiyor. basit olarak kontrast ayarı macro ayarı beyaz dengesi gibi ilk basit ayarlar var. nasıl manuel çekim özelliğidir bu anlamadım. Bu arada düzeltme yapayım, scn mode için önceki modellerde mp i bir tık düşürünce çıkıyordu. 23mp yi 12 yada 8 mp yaptığında açılıyordu

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi lordthrall -- 14 Şubat 2018; 15:50:44 >
    Testi yaptım hocam normal degerler arasında. Pilde sıkıntı yok yani. Cogu uugulamayı daha önce devre dısı bırakmıştım. Fakat devre dısı bıraktıgım halde sarj tuketen uygulamalar var. Son moda kılıf gibi. Bunların çözümü var mı. Teşekkurler

• Ayarlar uygulamalar uygulama bilgilerinde mevcut

• Merhaba ben xz ye baktim oda isinip kapaniyomus xz1 nasildir kullanan arkadaslar

• Hala karar veremedim mavi mi siyah mi alsam diye siyah daha çok hoşuma gitti

• Domatore kullanıcısına yanıt
    Mavi kullanıyorum güneş ışığında turkuaz geri kalan yerlerde çelik mavisi arkadaşımda gümüş rengi var oda güneş ışığında Gold geri kalan yerlerde gümüş şu an tekrar alacak olsam kesinlikle siyah

• RdvnKrca kullanıcısına yanıt
    Eyvallah dostum ikna oldum :D

Domatore kullanıcısına yanıt
    Ben siyah aldım video izlerken veya oyun oynarken siyah çerçeve daha az belli oluyor.

Bende siyah diyorum

• Ben mavi aldım ama siyah alsaydım diyorum bazen , çok asil duruyor.
  • Arkadaslar yardimci olurmusunuz xz1 i yarin siparis vericem isinma durumu ne 4 kda fln yada normal kullanimda genel olarak memnunmusunuz siyah modelinden alicam stereo usunu merak ediyorum yuksekmi sesi pili yogun kullanimda nasil gerci quick 3.0 destekliyo ve 3.0 i destekleyen powerbankimde var telefon cok kalinmi

• Geçmiş modellerde kamera uzun süre açık kaldığında ısınma uyarısı veriridi,xz1 de bugüne kadar böyle bi uyarıyla karşılaşmadım. Top eleven oyunumda sonyz5,x,xa ultra baya bi ısınırlen xz1 de ısınma yok.Batarya günü rahat çıkartıyor.Ses üzebilir...
  • Diğer sonylere nazaran daha ince şimdiye kadar hiç ısındığını hissetmedim. Çok stabil çalışıyor. Şarj konusunda problem yaşamazsın paylaşılan fotoğraflarda görürsün. Ben günde 8 saatten aşağı ekran süresi almıyorum ve şarjım %20 lerde oluyor daha.

• Arkadaşlar ekranı tam kaplayan iyi bir ekran koruyucu bulamadım. Sizin önerileriniz varmı.

• Sony Xperia™ XZ1 (Sony Mobile) - ANAKONU

Evet arkadaşlar sizlere servis deneyimlerimi paylaşacağım
    ilk aldığım cihaz rev 4 serisiydi ekran da satır cizgi hataları sebebiyle
    teleservise değişim talep edip gönderdiğim cihazım ekranında satır cizgi hatası olduğu kabul edilip
    değiştirilip sıfır kapalı kutu rev 5 cihaz gönderdiler
    bu gelen rev 5 cihazı vatanbilgisayara teslim almaya gittiğimde
    kutuyu gözümün önünde açıp çalışır vaziyete getirip buyrun dediler
    ekranı kontrol etmek istiyorum dedim tabi dediler
    telefonu uyandırıp uygulamaların olmadığı sayfayı açtım
    ve parmağımı ekranda gezdirmeye başladım satır çizgi hatası değişip gelen cihazdada vardı
    ürünü teslim almadım teleservise geri gönderip aynı sorun bu cihazdada var ve para iade talep ediyorum dedim direk paramı iade istedim
    bu gün sistemden takip ettiğim cihaz için değişim cihazı bekleniyor ibaresi var
    sanırım yeni bir cihaz la değişecek 2. cihazdada hatayı kabul ettiler ki değişim cihazı bekleniyor yazıyor sistemde sanırım yeni bir cihaz gönderip ben para iadesini vatan bilgisayardan isteyeceğim tekrar bu kısmı çözemedim yorumlarınızı bekliyorum :)
    gönül isterki ekranı sorunsuz bir cihaz gönderselerde cihazı kullansam
    çünkü cihaz gerçekten iyi bir cihaz saygılar :))

• Teleservice yi aradığınızda biz ücret iade kararı vermiyoruz diyecek.

Hukuki karar olması lazım diyorlar.Siz erkenden tüketici hakem heyetine başvuru yapın.

• Evim Anadolu yakasında, işim Avrupa yakasında, her gün köprü geçiyorum. Ve istisnasız her geçişimde köprü üzerinde 4G de sorun oluyor ve telefon çekmiyor. Benzer durumu gemi ile karşıya geçerken yaşadım.

Ayrıca Wifi sorunum devam ediyor. 3-5 günde bir wifi bağlı olduğu halde İnternet çok yavaş oluyor. Ve GPS işaret sorunu da devam ediyor. Ancak telefonu yeniden başlatınca düzeliyor.

Allah'tan yeniden başlatma özelliği var ve hızlı açılıyor telefon.
  • Çekmeme problemi bende de olmaya başladı

• 
Sayfa: önceki 134135136137138
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.