Şimdi Ara

Sony Xperia™ XZ1 (Sony Mobile) - ANAKONU (11. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
8.628
Cevap
66
Favori
437.325
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
13 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 910111213
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Süper en yüksek olanı kullanırsın inşallah.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • se_runtome kullanıcısına yanıt
    2.880,00 TL üzerinde geçerli. Alacağım sanırım bununla. :)
  • Ben yarin kardesime hediye alicam. 2999 tl ye teknosadan

İnternetten almak istemiyorun

Birsey olursa direk magazaya biraksin diye

Sadece oyun oynuyor telefon da.

Memnun herhalde kullananlar. Cam korumasi ve kilif bulabilirmiyiz ?

• telefon normal kullanımda ısınıyor mu nette gezerken video çekerken bilgi verirmisiniz
  • quote:

Orijinalden alıntı: Generation Y

telefon normal kullanımda ısınıyor mu nette gezerken video çekerken bilgi verirmisiniz

Yok..Z2 den geçiş yapan biri olarak süper diyebilirim...
  • Dostlar xz premium ile takas düşünürseniz yapabiliriz xz1 i

1aylık garantili kutulu tertemiz derin deniz mavisi rengi

• Şuan @valakus ve @TroubleTrouble haricinde kimler XZ1 kullanıyor? Bu saatten sonra bu sayfada cihazın günlük kullanımı hakkında gerekli bilgilendirnelerin yapılması sizin üzerinizde, ben de payşaştığınız bilgiler doğrultusunda giriş kısmını düzenleyeceğim.

Sayımızın pek fazla kalabalık olmayacak olsa da insanların ilgili kişilerle görüşmesi adına bir kullanıcı listesi oluşturmayı düşünüyorum. İtirazı ya da başka fikri olan varsa değerlendirmeye açığım.

Hepinize iyi forumlar...

• bende iosdan sıkıldım iphone 7 yi satıp xz1 alacağım :) takas yapmak isteyen varsa yapabilirim 11.11 i bekliyorum bende 266TL lik indirim yakaladım
  • İki örnek paylaşayım dedim..

HDR fotoğraf

Sony Xperia™ XZ1 (Sony Mobile) - ANAKONU

NORMAL fotoğraf

Sony Xperia™ XZ1 (Sony Mobile) - ANAKONU

• valakus kullanıcısına yanıt
    Elinize sağlık hocam. Normal çekimleri HDR'dan daha başarılı, HDR'da görüntü çok karıncalı gözüküyor, detaylar daha çok karıncalaşıyor. Köşedeki bulanıklıklar giderilmiş. Normalde ise ilginç şekilde arka plan gereğinden fazla bozulma mevcut. Yakın plan çekimlerde iyi işlere imza atar fakat çok keyifli manzara çekimleri verecek gibi durmuyor kamerası.

• BRC_KHAN kullanıcısına yanıt
    HDR güneşli ortam çekimlerinde daha başarılı sonuçlar veriyor diye biliyorum. Havanın kapalı olması sebebiyle bu şekilde olmuş foto. Kamerası baya baya düzgün xz1in değilmi hocam?
  • fbyram kullanıcısına yanıt
    Bilmiyorum hocam, kesin konuşmak için farklı farklı koşullarda daha fazla çekim örneği paylaşılması lazım, hatta farklı cihazlarlan benzer kareyi yakalayıp birebir kıyaslarsak net fikir sahibi olabiliriz. Şu ana kadar gözlemlediğim cihazın HDR modunda pek başarılı çekimler yapmadığı ve arka planda kalan detayların gereğinden fazla bozulduğu. Sinir bozucu olan bu bozulmanın gündüz çekimlerinde de bariz olması. Hani 19 mp'in hakkını veremiyor gibi.

Ben Teknoseyir'in incelemesini merak ediyorum fazlası ile hocam , orda çıkar kamerasının kalitesi ne imiş, ne değilmiş.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi BRC_KHAN -- 26 Ekim 2017; 13:23:29 >
  • BRC_KHAN kullanıcısına yanıt
    Yazılımsal eksiklik olabilir. Dediğiniz gibi kamera özellikleri üst seviyede. xzp da da fotolar da kaymalar oluyordu. oreo ile düzeltildi. Ois olmaması sensörün etkisini yansıtmasına mani oluyor sanırım. Birde sony, mobilde kamera yazılımının üzerine eğilmesi lazım.
    https://www.youtube.com/watch?v=IUQGVLKXdvQ burada teknoseyir ile sony tr nin mobil foto anlatım işbirliği var. 2.50 de HDR nin nerede kullanılması gerektiğini söylüyor. Belki İhtiyacı olan birilerine faydası dokunur.
  • Hiçbir teknoloji kanalında inceleme videosu yayınlanmadı.
  • akif87 A kullanıcısına yanıt
    incelenecek bir yanı yok ki her şey aynı :)
    şaka bir yana xz kullanıyordum sattım iphone 7 aldım ama hala özlüyorum xz yi alışamadım iosa şimdi iphone 7 yi satıp xz1 alacağım şeklini kimse beğenmiyor ama ben çok seviyorum
  • Kim ne derse desin sony kendine özgündür

Diğerleri hep birbirine benziyor

• dogan_dfy kullanıcısına yanıt
    Ama inovasyon olarakta sıfır. O yüzden satış rakamları yerlerde. Tasarım olarak hiç yeni bir adım atmadılar. Yazık ettiler bir sürü cihaza.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Dreandes -- 28 Ekim 2017; 14:45:15 >
  • valakus kullanıcısına yanıt
    İlk çekimi çok beğendim. Özellikle merkez noktalarda granleşme oldukça azalmış. İlginç şekilde köşe noktaları daha granli duruyor. Ama genel itibariyle gayet güzel bi fotoğraf bence. S8le bu kadar detay alamazsınız mesela ama o da hiç gran yapmıyor öyle bi avantajı var. 12 mp gündüz çekimlerinizi de bekliyoruz
  • quote:

Orijinalden alıntı: BRC_KHAN

Şuan @valakus ve @TroubleTrouble haricinde kimler XZ1 kullanıyor? Bu saatten sonra bu sayfada cihazın günlük kullanımı hakkında gerekli bilgilendirnelerin yapılması sizin üzerinizde, ben de payşaştığınız bilgiler doğrultusunda giriş kısmını düzenleyeceğim.

Sayımızın pek fazla kalabalık olmayacak olsa da insanların ilgili kişilerle görüşmesi adına bir kullanıcı listesi oluşturmayı düşünüyorum. İtirazı ya da başka fikri olan varsa değerlendirmeye açığım.

Hepinize iyi forumlar...

Ben de kullanıyorum yaklaşık 10 gün oldu alalı şu ana kadar olumsuz bir şey görmedim şarjı normal kullanımla iki gün rahat gidiyor. Karanlık ortamlardaki fotoğrafları manuel modda çekerseniz auto moddan daha iyi ve keskin resimler çekiyor. 3D çekimleri harika 960fps de öyle. Forumda çok fazla faal olamam ama yinede sormak istediğiniz bir şey varsa sorabilirsiniz. Bu arada imza alternatifleri hangi sayfada benim imza tee Xperia Z den kalma

• **BlackTower** kullanıcısına yanıt
    Bilgilendirme için sağolun hocam, imza alternatifimiz yok maalesef, tek bendeki var o da ilk sayfada
  • 
Sayfa: önceki 910111213
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.