Şimdi Ara

☯ Sony Xperia XZ1 Compact ☯ [Meteor] 4.6inç/19-8Mp/720p/snap835/2700mAh [Ana konu] (19. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
426
Cevap
9
Favori
20.013
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
5 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1718192021
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Cihaz kesin gelecek %80 kasım %20 aralık ayı stoklarda olacak. Fiyatı 1900 - 2300 bandında olacak arkadaşlar.
  • joebloed J kullanıcısına yanıt
    https://www.phonearena.com/news/Sony-Xperia-XZ1-XZ1-Compact-XA1-Plus-price-and-release-date_id97567

https://www.amazon.com/Sony-Xperia-XZ1-Compact-Unlocked/dp/B074P5MVZD

Bu cihaz tahmini 550 600 dolara çıktıysa sadece kur sayesinde 2.200 civarlarına tekabul edicek ki daha bunda kadeve var öteve var terete var market üzerinden alırsanız bayi farkı var yani tee öncesinden dediğim gibi 3k fiyatına denk gelecek imkanı yok 835li bi telefonun 2500e bizim ülkede çıkmasına

• quote:

Orijinalden alıntı: Alegra

Enn azz 3000 diyorum gerçekçi olun. KUR+KDV+ÖTV+TRT BANDROL VE SAF TELEFON FİYATI

Rez :(
  • Nasıl bu kadar emin olabiliyorsunuz?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 2500 TL.

Fazlası olmaz.
  • Haftasonu Sony mağazasına sorduğumda XZ1 için kampanyalı fiyatın 2.799 TL olduğunu öğrendim.
    Bu mantıkla XZ! Compact 2.500 TL ya da daha aşağısına gelecektir.
  • 2999 TL den XZ1 satıldı zaten Xz1c hayatta 2999 TL fiyatla girmez. Benim beklediğim fiyat eğer gelirse 2599₺

Telefon zaten bizde satılmıyor diye başka ülkelerde de satılmayacak anlamı taşımıyor. Saf telefon fiyatı daha az olmalı ki Xz1 ' in aşağısında olsun.

• İnşallah 2500e gelir. Ne kadar az fiyat o kadar iyi tabiki fakat kur farkı ortada vergiler ortada yoksa ne zorum olacak fiyatıyla benim...
  • Gelecek olsa sony websitesine koyar,birisi kuyuya taş atmış herkeste bir umut peşinden gidiyor,
    Kaynak:sonynin hiçbir operasyonuna dahil edilmeyen sony tr yetkilileri.
    Ben bu cihazın buraya getirilmemesinin global sony tarafından belirlendiğini düşünüyorum.Sony tr kim allah aşkına
  • Arkadaşlar cihaz gelmeyecek. Sony müşteri hizmetlerinin verdiği bilgi bu. Gelecek diyen kime neye göre gelecek diyor?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Çok istiyorlarsa ben getireceğim artık :)

• ☯ Sony Xperia XZ1 Compact ☯ [Meteor] 4.6inç/19-8Mp/720p/snap835/2700mAh [Ana konu]

☯ Sony Xperia XZ1 Compact ☯ [Meteor] 4.6inç/19-8Mp/720p/snap835/2700mAh [Ana konu]

Daha açık konuşmama gerek var mı? Gelirse de %100 paralel ithalat yollu gelecektir. Bu cihazı resmi garantili beklemeyin boşuna...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi BRC_KHAN -- 3 Kasım 2017; 22:50:25 >

• E.R.W. kullanıcısına yanıt
    Sony Tr bölüm bölüm. Mesela oyun sektörüne bk Sony PlayStation için oyun çıkartıyor Sony Tr olmasa Tr dublaj işiyle global sonymi ilgilenecek tabiki de sözlerini geçiriyorlar.

Bu iyi uygulamaydi.

Kötü olani mobilde Xz1c, Sony Tr yetkilisi kimse artık olmasa da olur demiş bu belli. Normalde bu insanlar merkezle bağlı calişir ve bulunduklari ulkeyi analiz ederler.

Sony tr ekibi biz turkiyede Xz1c icin iyi satış olacagini düşünüyoruz ve Xz1c, Xz1den daha fazla satacak dese adamlar yok biz size guvenmiyoruz mu diyecekler. zaten ülkelerdeki sony yetkililerinin soylediklerine göre politika izliyor global sony. O telefon seve seve gelirdi buraya.

Baktılar ülkede satilan telefonlara en çok 5.5 inc ekranlilar gidiyor ver XzP'yi sonra ver Xz1'i. küçük ekran satıliyor mu büyük ekrana göre az. O zaman Xz1c vermiyoruz tamam vermeyin. Yok Türkiye'nin kullanıcı kesimi genç insan bunlar Xz1c sever dese Sony tr, sony Global yok sen yalan söylüyor sen kimsin la sony tr de kim la ben sony globalim senin sözünü dinlemem mi diyecek. Mantıkli düşünün. Bunlar firma her ülke de bi beyinleri var ve dinleyip ona gore ulkelere gore politika izliyor mahalle sohbeti yapmiyorlar. Sony tr var ki Sony global turkiyenin muhattabı.

Sizin dediginiz gibi olsa Sony tr ekibini kovar kapatır para harcamaz.

• Ben hâlen hiçbir söz hakları olduğunu düşünmüyorum.Tr ye oyun satışlarına bakıyorlar ona göre dublaj yapın altyazı yapın diye iletiyorlardır.Telefon konusunda da tr de yaptıkları satışa göre belirliyorlardır.
    Yoksa burda ki iş bilmezlere bu konuları bırakacaklarını düşünmüyorum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: joebloed

Cihaz gelecek arkadaşlar. Sony Türkiye de bir arkadaşım var ve cihazın kasım ayında stoklarda olacağını söyledi.

Insallah gelir. Ben de bekliyorum

• Sony nin çıkardığı tasarımı en güzel telefon.

Hiç sony telefon kullanmadım .

• Geleceğini sanmıyorum. Gelse bile 2500 lira minumum fiyatı olacaktır. Çok pahalı be abi.
  • Yakın zamanda telefon alıyorum XZ düşünüyordum ama bunu beklemeyi düşünüyorum şimdi, gelir gelebilir söylentileri azalmadı hiç. Paralel ithalat olacak olursa asla almam, sorun çıkarmayan Sony telefon görmedim daha
  • joebloed J kullanıcısına yanıt
    XZ1 COMPACT nerde kaldı Ay 15 oldu gelen giden yok

• 3aydır günde 2defa kapanan Z5c ile xz1c nin gelmesini bekliyordum.. Türkiye ye getirmemeleri çok can sıkıcı oldu.

Honkongdan arkadaşım sağolsun aldı geldi başladım kullanmaya..

2gün oldu gayet iyi bir performans sergiliyor şimdilik..

Dün Android 8 güncellemesi aldı.. Henüz çok kurcalayamadım.

Merak ettiğiniz şeyler olursa yardımcı olmaya çalışırım

• 
Sayfa: önceki 1718192021
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.