Şimdi Ara

Sony Xperia XZ Premium (268. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
8.248
Cevap
36
Favori
334.091
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
10 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 266267268269270
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    hocam indirilen klasörü gayet dosya yöneticisi olarak çalışıyor , başka programa gerek duymuyorum ben
  • xz deki snapdragon 820 farkı uzun kullanımda fark yaratır diye düşünüyorum. En azından beni 3-4 sene idare eder bu telefon. Telefonun köşeleri zevk meselesi , ben tipini çok beğeniyorum mesela :) eğer çok para harcamak istemiyorsanız Sony X de iyi.
  • BoccAcio B kullanıcısına yanıt
    Çok teşekkür ederim.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • BoccAcio B kullanıcısına yanıt
    Hocam ben de öyle kullanıyorum ama klasör açamadım.

Var mı arkadaşlar ücretsiz dosya yöneticisi tavsiye?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Snappiermnappier kullanıcısına yanıt
    https://play.google.com/store/apps/details?id=com.mobisystems.fileman

Benim eski sony xperia tipo da bu yüklü olarak gelmişti gayet kullanışlı tabi eski sürümüydü.

• kkafamatizz K kullanıcısına yanıt
    Hocam ben de e4g de onu kullanıyordum ama yorumlar çok olumsuz bunda da

Es dosya yöneticisi güzel hocam.

• a.ihsan kullanıcısına yanıt
    Gereksiz reklam vs var diyorlar hocam.

Neyse indirilen klasöre devam :))

• Asus dosya yöneticisi hem kullanışlı hem reklamsız.

• Arkadaşlar yakın bir zamanda XZ almayı düşünüyorum, kötü bir yanı hoşunuza gitmeyen tarafları varsa söyler misiniz? Ya da XZ yerine başka bir telefon önerir misiniz? Teşekkürler.

• Android 7.1.1 CE1 Firmware taze AnTuTu sonuçları.

Sony Xperia XZ Premium

Sony Xperia XZ Premium

Sony Xperia XZ Premium

Sony Xperia XZ Premium

Sony Xperia XZ Premium

Edit: üstelik arka planda adguard ve Norton Mobile Security devamlı aktif.

Bu cihazı seviyorum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ctrl-alt-delete -- 1 Mayıs 2017; 21:58:11 >
    < Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Sondoron S kullanıcısına yanıt
    Akıllı telefondan beklentilerine göre değişir hocam. Sen ne istiyorsun mesela?

• Arapkahvesi A kullanıcısına yanıt
    Hocam şuan kullandığım Z5 aşırı ısınıyor öncelikle istediğim telefonun el yakıcı derecede ısınmaması.. Yarım saat Temple Run 2 oynuyorum ateş gibi oluyor ve bu yüzden Z5 kendinden aşırı soğuttu malum biliyorsunuz SD 810 ısınması yüzünden kötü bir üne sahip. ve 2.isteğim telefonun hızlı ve akıcı olması örneğin Facebook'un kaydırırken takılmaması hızlı çalışması gibi şeyler. Çünkü Z5'te Facebook baya bir takılıyor genel olarak sorunsuz bir cihaz olsun yeter benim için. Ayriyetten Sony son güncelleme'de Z5'i bozdu diyebilirim yarı İngilizce yarı Türkçe replica telefon kullanıyoruz sanki yazık günah.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Sondoron -- 1 Mayıs 2017; 22:41:14 >
    Ekran kasa oranı cok zayıf, bu kasaya 5,5'' ekran yerleştiren firmalar var.

Isınma sorunu yok makul seviyelerde zaten ısınmayan cihaz yoktur ama kesinlikle ateş olmuyor. Akıcılık olarak genel anlamda evet oyunlarda performanslı fakat benşm cihaza mı özel bilmiyorum mesela oyun oynuyorum o ara playstoredan bir uygulama güncelleme yapıyorsa oyunda takılmalar donmalar yaşanıyor ama sadece böle bi durumda diğer türlü kesinlikle kasma donma yaşamadım. Pil olarak da yoğun internet bağlantılı oyum oynadığım zamanlar bile 4 saat küsür ekran süresi alıyorum bu beni tatmin ediyor çünlü g3 ten buna geçtim o normaldeyken bile zar zor 3 ü görüyordu. Kameraya herkes kötü diyor ama benim beklentimi karşılıyor. Tasarım olarak bence şık bir tel. Ses çıkışı düşük. Şarj olma süresi daha kısa olabilirdi. Merak ettiğiniz bir konu varsa gene bilidiğim kadarıyla cevaplayabilirim.

Bence hiç güzel bir dosya peogramı değil es geçen yükledim gereksiz ram tüketimi falan var tavsiye etmem bende sildim zaten :) şuan depolamadan girerek kullanıyorum :))

Cevabınız için teşekkür ederim hocam. Tasarım olarak bende beğendim XZ'i Z5'e göre daha havalı bir görünümü var... Ayın 25'inde alacağım telefon belli oldu! Z5'ten XZ'e terfi etmek güzel bir duygu.. başka bir telefon XZ'den daha iyi olabilecek önerebileceğiniz telefon yok değil mi bildiğiniz? 2,500 TL fiyat aralığında

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Sondoron -- 1 Mayıs 2017; 23:12:10 >
    İlk önce lg telefon almayın derim çünkü bir süre sonra anakart mutlaka sorun veriyor başıma geldi ve çevremde de böle bir durum yaşayan çok oldu. Samsung cihazlar ise zamanla güncellemeler ile donmalar kasılmalar başlıyor note 3 kullanmıştım ama yeni modelleri ni bilemiyorum ama samsung a karşı bi ön yargım oluştu. HTC m8s kullandım bir kaç ay fakat oyunlarda akıcı değildi arayüz olarak gerçekten hızlıydı ama kullandığı işlemci 615 di ve bu düşük bir işlemci onandı yoksa htc samsung a göre daha stabil bir cihazdır. Ben htc 10 ile xz arasında kaldım fakat 10 pahalıydı xz yi tercih ettim uzun süre araştırdım kesinlikle pişman değilim hepsiburadan 2159 almıştım 2 hafta önce. Belki aynı fiyat olsaydı htc de olabilirdi ama sony bir başkadır yav

Cidden öyle hocam Sony ilkleri yaşatan bir marka 4K açısından üstüne yok, fakat arayüz biraz daha hızlı olabilirdi bence. Her neyse XZ uzun ömürlü bir cihaz olacak benim için rahat 4-5 yıl gider..
    Xznin arayüz iosdan hızlı şu anda.

• 
Sayfa: önceki 266267268269270
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.