Şimdi Ara

Sony Xperia XZ Premium (70. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
8.248
Cevap
36
Favori
334.094
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
10 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 6869707172
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Ne bileyim iki yıldır Z2 kullanıyorum. Onda böyle bir sorun yoktu. XZ daha güçlü dedik aldık, bu sorunu yaşamak iyi olmadı.
  • Darzamat kullanıcısına yanıt
    Güncellemeyi bekleyin düzelecektir hatalar Z5in de ilk zamanlarında böyle kasmaları vardı güncelleme çözdü olayı. He şöyle de ilginç bir durum var ben 2 buçuk sene önce Z2 almıştım aldığım gün dahil 2 sene yap gibi aktı cihaz sonra babama verdim Z5 alınca hala uçuyor nasıl bi cihaz yapmışlarsa hiç bi uygulamada sıkıntı vermiyor Z5 de ona yakın şu an aldığı güncellemelerle. Xz de ilk güncellemeyle çözecektir bu hataları sıkıntı yapmayın genelde telefonların ilk zamanlarında oluyor böyle şeyler

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Darzamat kullanıcısına yanıt
    Açıkçası kullandığım sayısız androidde de bu durumu yaşadım ben. :)
  • slord236 S kullanıcısına yanıt
    Kesinlikle z2 harka bir cihazdı. Umarım belirttiğiniz gibi güncelleme ile çözülür. Teşekkürler...
  • Sağol bi deneyeyim bakalım

• quote:

Orijinalden alıntı: 52mc

En iyi not defteri uygulaması hangisi onerileriniz neler

Evernote bayağı iyidir bu konuda.
    Ayrıca google hesabı aktif kullandığım için ben google a ait Keep uygulamasını kullanıyorum.
    İkisi de iyidir.
    Takvim uygulaması google ait ve beğenmiyorum, bu arada Xperia takvim uygulamasını indirin google bağlantılı çalışıyor çok güzel..

• quote:

Orijinalden alıntı: Snappiermnappier

Arkadaslar ben de siyah rengi ile aranıza katıldım. Telefon hem gorunus hem de performans acısından cıdden cok iyi ama bir kac sorum olacak.

Shıftkey klavye Sonynin kendi klavyesi midir guzel ama cok komplike geldi tuslar cok dar eski xperia klavyeleri boyle degildi kullandım bir ara ve klasik emojiler yok. Ayar mı lazım buna?

Dosya yonetıcısı bulamadım eskiden fk manager vardı onu mu yukleyeyım yoksa kendinin var da ben mi bulamadım?

Bir de stamina modu denemek için açtım (dengeli olan ultra olan degil) telefonda lagler oluştu normal mi bu? Yani baska telefonlarda da denedim Power saving modlar ekran kırılırsın hafiften ve oyunda hıssedılırdı yavaşlık standart kullanımda da hissediliyor bunda?

Cevaplayan arkadaşlara teşekkürler sımdıen

Arkadaşlar cevap verecek var mı
  • Şifre koyabilecek bi uygulama olursa daha iyi olur yinede cevabınız için sağolun

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi 52mc -- 20 Kasım 2016; 20:10:37 >
  • Snappiermnappier kullanıcısına yanıt
    Sony swiftkey ile anlaşmış bu kalvyeyi koymuş ama iyi mi olmuş kötü mü karar veremedim. Ekranda klavye tuşlarının içideki harfler çok küçük görünüyor, geri bildirim yolladım o konuyla ilgili. Ancak uygulamanın özellikleri cezbedici tabi ki, o sebeple hiç araştırmadım xperia klavyesini nasıl kullanırım diye.

Stamina moduna gelince, modu açınca androidin standart 60 fps olan ekran yenilemesi 30 fpsye düşüyor anladığım kadarıyla. Bu özelliği de kapatamıyoruz ve hiç hoşuma gitmedi bu. Diğer yandan stamina modunu hiç açma ihtiyacı hissetmedim, çünkü telefonun şarjını bitiremiyorum. İki gün kullanmak istesem kullanırım tek şarjla. Stamina modunun bu durumundan çoğu kişi rahatsızdır, güncelleme ile değişiklik gelebilir.
  • quote:

Orijinalden alıntı: babadol

Sony swiftkey ile anlaşmış bu kalvyeyi koymuş ama iyi mi olmuş kötü mü karar veremedim. Ekranda klavye tuşlarının içideki harfler çok küçük görünüyor, geri bildirim yolladım o konuyla ilgili. Ancak uygulamanın özellikleri cezbedici tabi ki, o sebeple hiç araştırmadım xperia klavyesini nasıl kullanırım diye.

Stamina moduna gelince, modu açınca androidin standart 60 fps olan ekran yenilemesi 30 fpsye düşüyor anladığım kadarıyla. Bu özelliği de kapatamıyoruz ve hiç hoşuma gitmedi bu. Diğer yandan stamina modunu hiç açma ihtiyacı hissetmedim, çünkü telefonun şarjını bitiremiyorum. İki gün kullanmak istesem kullanırım tek şarjla. Stamina modunun bu durumundan çoğu kişi rahatsızdır, güncelleme ile değişiklik gelebilir.

Aynen hocam stamina modu ben de meraktan açtım. Eski kullandığım xperia'da böyle bi fps düşmesi yoktu, lagden ziyade dediğiniz gibi düşük fps tam anlamıyla, umarım düzelir.

Peki hocam bu swiftkey'de klasik emojiler nerde :D ?
    Ayarlardan aktif hale getirince enter tuşuna uzun basınca emojiler çıkyıyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Snappiermnappier

quote:

Orijinalden alıntı: babadol

Aynen hocam stamina modu ben de meraktan açtım. Eski kullandığım xperia'da böyle bi fps düşmesi yoktu, lagden ziyade dediğiniz gibi düşük fps tam anlamıyla, umarım düzelir.

Peki hocam bu swiftkey'de klasik emojiler nerde :D ?

Stamina modda önceden arka planda ki uygulamaları sıraya sokardı ben stamina modu denedim kapalı ve açık olmasın arasında çok fark yok aslında
  • Cumartesi servise verdiğim cihaz için bugün değişim kararı çıkmış hemen gönderilir umarım

• quote:

Orijinalden alıntı: Midnightmrt

Cumartesi servise verdiğim cihaz için bugün değişim kararı çıkmış hemen gönderilir umarım

Hocam geçmiş ve hayırlı olsun yeni cihaz. Sorun neydi ?
  • arkadaşlar bu telefonun arkası hemen çiziliyor
  • quote:

Orijinalden alıntı: Generation Y

arkadaşlar bu telefonun arkası hemen çiziliyor

Hocam ben de 2 gün önce aldım 2 gündür kılıfsız kullanıyorum ama evdeydim kılıf bugün bakıcaktım siz mi çizdiniz nasıl çizildi ne oldu da yani

parmak izi çok bırakıyor da kolay kolay çizilmez gibi
  • Generation Y kullanıcısına yanıt
    Kamera lensi z5 lerde hemen ciziliyordu fakat bu sefer biraz daha dayanikli. Fakat haka koskoca Sony safir cam koymuyor kamerasina. Cepte vs de ufak tozlar varsa cizilmesi zor olmaz.

• BforzaJçArşıK kullanıcısına yanıt
    Hocam z serisi dayanıksız ama bunda safircam var dayanıklılık testinde gösteriyor

Sağolun hocam siyah gölge vardı

• 
Sayfa: önceki 6869707172
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.