Şimdi Ara

Sony Xperia XZ Premium (412. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
8.248
Cevap
36
Favori
334.207
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
10 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 409410411412413
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Telefonu ölü biri varsa yollayabilir size ama baslik cok eski kac kisi okuyor o bile belli degil.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • ahmet1905_47 A kullanıcısına yanıt
    Evet hocam bir umut çıkarsa anakart diye yazdım mantıklı bir fiyata alırım

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Midnightmrt M kullanıcısına yanıt
    Cok acil degilse biraz bekle mutlaka yazan olur

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Grubun adı mı değişti? Xz değil miydi bu grup?

Daha önce yazmıştım cihazım da sorunlar vardı. Kamera çekim esnasında ısınıp kapatıyor,aramada ses yankı yapıyor, arama yaparken ekran kararıyordu (yakınlık sensörüyle ilgiliydi sorun). Cihazi İstanbul'da bi arkadaşa gönderdim. Cihaz daha önce tamir görmüş. Toplarken de ekranı tam oturtmadıkları için olmuş bu sorunlar. Şuan deniyorum cihazı.
  • zinedya Z kullanıcısına yanıt

4 yıl önce artık Sony i eleştirmiştimde bazı arkadaşlar baya kızmıştı haklı çıktığımı görmek üzücü keşke Sony’de kendini Samsung gibi geliştirebilseydi

• Anakartı bozuk cihazını satmayı düşünen varsa pm atabilir.

• quote:

Orijinalden alıntı: zinedya

4 yıl önce artık Sony i eleştirmiştimde bazı arkadaşlar baya kızmıştı haklı çıktığımı görmek üzücü keşke Sony’de kendini Samsung gibi geliştirebilseydi

Boşa eleştirmişsiniz. Samsung kadar telefonları dandik bir marka yok benim nazarımda. Kullananlar nasıl kullanıyor anlamış değilim.

• elektrosenol kullanıcısına yanıt

Siz ne kullanıyorsunuz

• Xperia Xz halen..

• elektrosenol kullanıcısına yanıt

👍👍👍

• Mi note 10 lite aldım yeminle xz de çürümüşüm abi telefon yanıyor kasıyor günde 3 saat ekran süresi veriyordu yazık şu telefonlara verilen paralara ikinci el bile alınmaz. Şimdi mi note 10 liteda oyun oynarsam 7-8 saat ekran süresi alıyorum oynamazsam 11 saate varıyor efsane herkese tavsiye ederim

• SD820 ile kasabilmek, elbette bir Sony başarısı XZ1 yağ gibi akıyor diyorlar. Bu XZ'lerde var bir sorun.

İlginç ki yeri geliyor başka telefonların ruhunu teslim edeceği noktada uçuyor yeri geliyor sistem arayüzü bile yüklenmiyor ağırlıktan.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ö1f1 kullanıcısına yanıt

Benim arkadaşımda vardı xz1 gayet güzeldi onda telefon kasmıyordu ama oda pil yüzünden mi9t proya geçti

• 3.5 yıl xz kullandım ısınması ve batarya süresi çok azdı miladını doldurdu iphone 11 e geçtim çok memnunum.

• Arkadaşlar merhabalar. Xperia xz için batarya değişim programı olacağı haberini okumuştum. Ardından Sony ile mail üzerinden iletişime geçtim ve bana böyle bir programdan haberimiz yok dediler ve beni KVK servisine yönlendirdiler. KVK ile görüştüm kurda yaşanan dalgalandırmalardan dolayı fiyat veremiyoruz telefonu yollayın diyorlar. Daha önce KVK ile batarya değişimi yapan arkadaşlar varsa fiyat ve batarya hakkında bilgilendirebilirse çok memnun olurum.

• merhaba arkadaşlar bende köşede duran bir xz var. ekrana görüntü gelmiyor. cihaz açılıyor bildirim sesi felan geliyo ama görüntü yok. bi kaç yerde ekran denedik yine görüntü yoktu. ekranda kırık felanda yok sapasağlam ekran. geçen yıl durup dururken gitmişti görüntü. acaba ekranla anakart arasındaki filmde sıkıntı olabilir mi diye yeni film alıp denemiştim ama sonuç aynı. sorun hakkında bilgisi veya fikri olan arkadaşlar yardımcı olabilirse sevinirim.

• Bataryayı değiştirdi mi? Değiştirmediysen güvenilir dediğin yerler neresi?

Bu arada benim xz şarjdayken bir baktım çok ısınmıştı. Çektim bi uygulamaya gireyim dedim kendini kapatıp açtı. Sonra her uygulamaya girişimde böyle yaptı. Ne yapacağım bilmiyorum.

• Beyler xperia cihazla ekran yansıtırken sorun yaşıyorum tv Samsung mu8000 ikisinide aynı wifi ağına bağlıyorum ekran yansıtmayı açınca tv görünmüyor ama tv yada telefonumu wifi ağından çıkarınca oluyor ama kalite kötü ve donuyor sizce sorun ne olabilir

• 78zafer 7 kullanıcısına yanıt

ağdan cıkarınca nasıl görüyor. wifidirect ile mi

eğer öyle görüyorsa ya modem desteklemiyordur yada ayarlarında sıkıntı vardır modemin.

modem çok uzak bir odada ise yine sorun olabilir

• Elinde çalışan sağlam xz premium anakartı olan var mı acaba ?

• 
Sayfa: önceki 409410411412413
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.