Şimdi Ara

Sony Xperia XZ Premium (384. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
8.248
Cevap
36
Favori
334.091
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
10 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 382383384385386
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Tabii ki alma şansınız varsa xz1 alın. Hatta biraz daha şansınız varsa 2600 TL ye xz premium bile getiriyorlardı bir ara. Ama 400 TL fark var xz1 ile arasında. Ancak xz yeter mi gibi bir durum söz konusu bile değil. Yeter de fazlasıyla artar. Hangi modeli alırsanız alın sizi mutlu eder ve şimdiden hayırlı olsun diyorum.
  • Son gelen güncelleme, herhalde iki hafta falan oldu, telefonu bitirdi resmen. İnanılmaz ısınma ve takılmalar başladı. Sony üzdü bu sefer. Hala umudum var bir güncelleme ile çözeceklerdir böyle kalmaz bu olay.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaşlar merhaba. 1100 TL ye 17 ay garantili temiz gümüş renk XZ alınır mı? Bu fiyata ikinci el klasmanın da en iyi f/p cihazı bu göründü gözüme. Sıfır redmi 5 plus almaktansa ikinci el XZ alınır mı tavsiye eder misiniz?
  • Arkadaşlar değişim cihazı alan var mı

• ReiCheN kullanıcısına yanıt
    2200 TL'ye almıştım 2017 de lanet olsun

• sevgili kardeşlerim ve abilerim
    xz'yi sattım. aranızdan ayrılıyorum. emeği geçen herkese sevgiler saygılar.
    xz p ile devam
  • se_runtome kullanıcısına yanıt
    Hayırlı uğurlu olsun. Ayıptır sorması kaç liraya gitti? 😀

• kartal1363 kullanıcısına yanıt
    kardeş inan cihaz kozmetik sıfır hata yok imkansız yani tertemiz hiç tamir görmedi 1100 verdim öğrenciye
  • 41.3.A.2.149 numaralı sürüm XZ için hayırlı olsun.
  • Bende güncelledim bugün yeni güncelleme gelmiş. Test Edip neler değişmiş, neler gelmiş, ne olmuş bilen olursa yazarsa iyi olur.

• quote:

Orijinalden alıntı: ouzqan

41.3.A.2.149 numaralı sürüm XZ için hayırlı olsun.
    az önce bana da geldi ne gibi değişiklik var yüklediniz mi siz hocam
  • arkadaşlar önceki sony xpreia telefonlarondan alışkın olduğum xperia klavye t9 dikey kullanım çok güzel ve bbana kolaylık sağlıyordu.

ama xz ile sony nin kendi yapmış olduğu xperia klavye google playde görünmüyor uyumsuz nasıl olur ilginç eşimde xz1 var onda çıkıyor ve çalışıyor
  • yalcintic Y kullanıcısına yanıt
    Stok klavye sanırım yok playstoreda bilemedim nasıl yüklenir. Ancak alışınca SwiftKey de GBoard da çok iyi klavyeler. Sony SwiftKey i telefona gömülü gönderiyor son modellerinde, XZ1de olmamasına şaşırdım

Güncelleme geldi bana da, şarj ettikten sonra yüklerim. Geçen güncellemede ilk günler telefon rahatlamıştı sonradan eski haline dönmüştü, ilk yorumları çok da düşünmeyin o yüzden

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • yalcintic Y kullanıcısına yanıt
    Ben z5 kullanıyorum. Ama şöyle düşünebilirsiniz. önceki sürüm ile ne kadar sayı farkı varsa o kadar büyük güncelleme oluyor. Ancak şu an gelen güncelleme güvenlik güncellemesi belki de varsa eğer hata düzeltmek amacıyla çıkan bir sürüm.
  • Iphone 8 plusa geçiş yaptım, artık donan androidden kurtuldum.
  • deepfear7 kullanıcısına yanıt
    Telefonunuz hayırlı olsun iyi günlerde kullanın. Ancak burada bir şeye açıklık getirelim olumsuz bir durum yaşadıysanız detaylı anlattığınız zaman telefon alacak insanlar açısından daha yararlı olur. Çünkü biz daha sonra bayağı dil döküyoruz. Mesela donan android dediğiniz zaman telefonu hiç kullanmayan bir insanın gözünde imajı sıfırlanıyor.Ben 1 yıla yakındır her gün doya doya kullanıyorum çok az böyle bir olaya şahit oldum. Ayrıca telefonda yaşadığınız belli sorunlar aynı serideki tüm telefonlarda olacak diye bir durum yok. Tekrardan telefonunuz hayırlı olsun.

• quote:

Orijinalden alıntı: kartal1363

Telefonunuz hayırlı olsun iyi günlerde kullanın. Ancak burada bir şeye açıklık getirelim olumsuz bir durum yaşadıysanız detaylı anlattığınız zaman telefon alacak insanlar açısından daha yararlı olur. Çünkü biz daha sonra bayağı dil döküyoruz. Mesela donan android dediğiniz zaman telefonu hiç kullanmayan bir insanın gözünde imajı sıfırlanıyor.Ben 1 yıla yakındır her gün doya doya kullanıyorum çok az böyle bir olaya şahit oldum. Ayrıca telefonda yaşadığınız belli sorunlar aynı serideki tüm telefonlarda olacak diye bir durum yok. Tekrardan telefonunuz hayırlı olsun.
    Android telefonların hepsinde takılma vs oluyor, bu işletim sistemi hem çok ram hem de çok pil harcamakta.XZ de oyun hiç oynamazken, iphoneda sürekli oyun oynuyorum, daha çok sarıyor.Demek ki optimizasyon ile alakalı.Androidi google satın almış olmasaydı herşey daha farklı olabilirdi, ara motorundan işletim sistemi olmaz.
  • deepfear7 kullanıcısına yanıt
    Pil konusunda ki yıpranmaya ben de katılıyorum zaten bir arkadaşımıza da bunu belirttim. Ancak oyun konusunda ne gibi sıkıntılar vardı?

• quote:

Orijinalden alıntı: kartal1363

Pil konusunda ki yıpranmaya ben de katılıyorum zaten bir arkadaşımıza da bunu belirttim. Ancak oyun konusunda ne gibi sıkıntılar vardı?
    Hiç bir zaman keyif alamadım, bilmiyorum.
  • telefonu power tuşu zor bastığı için garantiye yollamıştım. tamir edilip geldiğinde 41.3.A.2.149 haziran güncellemesiyle birlikte birlikte gelmiş. yazılımda sıcaklık akıcılık konusunda vs sorun yok şimdilik
  • 
Sayfa: önceki 382383384385386
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.