Şimdi Ara

Sony Xperia XZ Premium (378. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
8.255
Cevap
36
Favori
334.406
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
10 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 376377378379380
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Valla hocam ben bir fark göremedim aynı hızda çalıyor.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Ö1f1

Valla hocam ben bir fark göremedim aynı hızda çalıyor.

tamam hocam bende bilgisayardan dinlediğim şarkıyı telefona indirdim,telefona indirdiğim farklı versiyonmuş yeni farkettim
  • telwefon ekran batarya ahize ve hoparlor bakımından nasıl hala alınır mı?
  • haldir54 H kullanıcısına yanıt
    Kendin test etme imkanın varsa öyle bak dostum. Sesli ortamda video izlenmiyor mesela. Ses çok az geliyor bana

• ouzqan kullanıcısına yanıt
    Telefonu sıfırlamıyor değil mi hocam bu yazılım onarımı? Ona göre ben de yapacağım, şarj baya akıp gider oldu son güncellemeyle
  • b_b_b kullanıcısına yanıt
    Sıfırlıyor tabiki hocam. Sıfırlamadan yazılım onarımı yapılamaz. Ama xperia companion ile yedek alabilirsiniz.
    Teşekkür ederim, tekrardan güncelliyor falan olabilir gibi düşündüm, ondan danışayım dedim, iyi ki sormuşum. Son güncellemede bir sıkıntı yoktu aslında ama aynı güncelleme iki kere daha üst üste geldi ve telefonun şarjı eridi yerinde durmaz oldu.
    Xperia lounge uygulamasını devre dışı bırakın hocam. Forumları bir araştırın 1 2 kişi faydasını görmüş. Eğer faydası olmaz ise onarım yaparsınız.
    Hocam bende Amazon, Facebook, Hangouts, Lifelog, Lounge, Movie Creator, News Suite, PlayStation App, Video, Video & TV SideView devre dışı. Kullanmadığım şeyi aradan çıkartıyorum genelde

O zaman tek çare onarım hocam.
    Eyvallah hocam, müsait bi zaman diliminde halledeceğim artık

• Bugün ilginç bir şetkilde SD kartım bozuldu uyarısı verdi sonrasında da smartlock un çalışmadığını farkettim. Sabah destek uygulamasını güncellemiştim, sizde de sorun var mı acaba?

Şimdi farkettim, SD kartı çıkartınca smartlock düzeliyor, güvenlik ile ilgili bir uygulama sanırım

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mind-traveller -- 27 Mart 2018; 22:30:50 >
    < Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Beyler bayanlar bu telefona root atan,rom yükleyen oldu mu hiç?
  • Akıllı saat kullanıyorum ve smart lock kafasına göre takılıyor saat bağlıyken o yüzden kullanmıyorum o özelliği hocam. Ayrıca 3 aydır MicroSD kart takılı cihazda böyle bir şey yaşamadım. SD kartı başka cihazda deneme şansınız varsa bir de öyle kontrol edin isterseniz.
    Aparat olsa sıfırlayacam bilgisayardan şu an için çıkardım her şey normal. Olmadı başka cihazdan sıfırlamak gerek. Dediğim gibi güvenlik ile ilgili olabilir bu, başına gelen olursa şaşırmasın :)

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • xperia xz almak istiyorum ancak cihazı kullananlar ağırlığı hakkın da bilgi verebilir mi? xa1 plus aldım 5.5 inç ekran büyük geldi ve telefon bariz ağır 190 gr dı , xz ise 160 gram civarı.Xz de durum nasıl orman mavisi rengi düşünüyorum.
  • XZ alırsak yaşayabileceğimiz potansiyel kronik sorunlar nelerdir bilen var mı acaba ? Bir Z3 deneyimim olmuştu arka kasası açıldı ekranı kendiliğinden çatladı, bu şekilde trajedik durumlar yaşanıyor mu bu cihazda da yada yaşanan yazılımsal sorunlar nelerdir ? Pil performansı ne durumda son olarak

• Telefonu 5 aydır kullanıyorum, kronikleşen bir sorununu duymadım ancak Oreo ilk çıktığı zaöan hatalı bir güncelleme yayınlamışlardı sonra düzelttiler şuan bir sorun yok.

• quote:

Orijinalden alıntı: Ö1f1

Telefonu 5 aydır kullanıyorum, kronikleşen bir sorununu duymadım ancak Oreo ilk çıktığı zaöan hatalı bir güncelleme yayınlamışlardı sonra düzelttiler şuan bir sorun yok.

Demek istediğimi Sony’den çoğu kişinin zamanında ağzı yandı hocam. Ben ise omni balance tasarımını sevdiğim için XZ ye yöneldim. Ekran sararması ölü piksel vs. gibi karşılaşılması muhtemel sorunlar var ise derhal geri çekilirim.

Bu arada cihazın kulaklık ses çıkışı ve batarya performansı ne durumda ? Hepsiburada dan daha ucuz bi yerde bulmak mümkün müdür

• Hocam haliyle uzun süreli bir kullanımım yok henüz ama konuda kronik bir sorundan bahsedildiğini okumadım.

Kulaklık performansı derken eğer ses yüksekliğinden bahsediyorsanız tatmin etmeyebilir, ancak kalite konusunda oldukça iyi. Ama yanında gelen kulaklıklar bu cihazın hakkı değil, daha iyi bir kulaklık gerekli bence.

Batarya olarak, wifi LTE GPS açık ekran en kısıkta ya da kısık civarlarında genel olarak (yalnızca aydınlık yerlerde otomatik ışığın biraz yükselmesi de ki öyle maks 20dk kullanıyorumdur ışık yüksek halde) 6 saat civarı ekran süresi alıyorum.

• 
Sayfa: önceki 376377378379380
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.