Şimdi Ara

Sony Xperia XZ Premium (93. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
8.256
Cevap
36
Favori
334.392
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
10 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 9192939495
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: manilafortuna

Bu dandik telefonu alacağınıza gidin HTC10 alın

Söylediğin çok iyi oldu kardeşim cuma cuma Allâh razı olsun senden.
    Elimdeki orman mavisi Xperia XZ acil kelepir fiyatına satılıktır.
    Dandik olduğu için 500 tl istiyorum anca bu kadar eder zaten, gerçekten pişmanım yaaa...
    Kendime hemen bir HTC10 almalıyım...
    Ben nasıl böyle bir hata yaptım yaa, inanamıyorum kendime. Ben şok!..
    Hani Büyükşehir Belediyesi Bilgi İşlemde çalışmıyor olsam, yıllardır piyasada IT sektöründe çalışıp tecrübe kazanmamış olsam yani teknoloji göbek adım olmasa anlarım da bu kadar bilgi ve tecrübe sahibiyken nasıl böyle bir hata yapıp Xperia XZ satın aldım anlam veremiyorum, hala daha şoklardayım.
    Kardeşim tekrardan Allâh razı olsun bana gerçeği gösterdiğin için, Allâh'ta sana gerçeği göstersin İnşaAllâh...
    Âmin

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ghostefe -- 9 Aralık 2016; 11:30:34 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• beyler exfat formatlı micro sd kullanabiliyor muyuz telefonda?

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • ghostefe kullanıcısına yanıt
    insan amin demeden duramıyor. Dünkü siparişimi hemen iptal etmeliyim nasıl memnun olurum sonyden ve xperia ailesinden allah bizi ıslah etsin...
  • Mükemmel haber exFat formatı çalışıyor, 128gb micro sd almak için çok güzel bir sebep

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • cemde33 C kullanıcısına yanıt
    Kardeşim şimdi dandik dediler kimse almıyor, 500 e dahi satılmayacak cihaz elimde kalacak.
    Mesela geçen biri HTC10 almış 2500e sonra bi satmış 3000 olmuş (: 😁 Durduk yere değer kazandıran özellik bile eklemişler yazılımla (: 😂
    Sana katılıyorum, Allâh ıslah etsin bu konuyu takip eden ve telefonu kullanan arkadaşları.
    Ben bugün cuma namazında tövbe etcem, üstüne bide tesbih namazı... Günahlara hard reset 😂😂😂
    Eee Xperia XZ alıp paramızı çar çur ettik, israf ettik.

HTC10 da güzel telefon da arkadaşın söylemi hiç hoş değil. Gelip çamur atıp gidiyor.
    Sonuçta bi dünya para verdik hepsi iyi üst modellerin, isteklere göre artıkları eksikleri kalıyor geriye. Kim ne isterse hangisi işine gelirse alır geçer kullanır.
    HTC10 olsun, S7 olsun G5 olsun iyi cihazlar isteyen istediğini alır.
    Hakaret içermeyecek şekilde tartışıp sorunlarımızı ortaya dökerek el birliğiyle çözüm bulmak için buradayız.

Neyse yaa sabah sabah iyi güldük, herkese iyi forumlar...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ghostefe -- 9 Aralık 2016; 12:03:21 >

• quote:

Orijinalden alıntı: jiraiya06

Hocam bir soru daha sorayım, bugün stereo sound test ve video klip izledim youtubeda üstteki hoparlör alttakindan daha bas ağırlıklı ve yüksek ses çıkartıyor sizde de böyle mi? Ikisi esit duzey ses cikartmiyor yani,?

Var mi bunu deneyen arkadaslar? İkisinden eşit düzeyde çıkmıyor ses

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi erwinsmith06 -- 9 Aralık 2016; 13:14:49 >
  • Allah bağışlasın hocam. Ama arkası her an çizilmeye hazır bekliyo o yüzden aldım bende mecbur yurt dışından aldım Türkiye de bu tür kılıflar yok iyice araştırmak lazım

• quote:

Orijinalden alıntı: fangoso

ben de hiç kullanmak istemiyorum aslında da telefon canavarı bir oğlum var gorilla glass falan hak getire. ben de kahverengiyi beğendim ama ilk link te awake fonksiyonu çalışmıyor sanırım hiç bahsetmemişler

Dokunarak uyandırma yeterince iyi çalışmıyor, kapatırken gayet güzel kapatıyor ama. Bende kalın bir temperli cam var onun etkisi de olabilir.

Bazı forumlarda ve xda'daki kullanıcılar üst hoparlörün biraz daha fazla ses verdiğini yazmışlar, ben de birkaç farklı videoyla denedim, evet biraz daha fazla ses veriyor, ama defalarca video izledim telefonda, hiçbirinde bir fark hissetmedim, kullanırken o ufak fark anlaşılmıyor. @jiraiya06

• quote:

Orijinalden alıntı: babadol

quote:

ben de hiç kullanmak istemiyorum aslında da telefon canavarı bir oğlum var gorilla glass falan hak getire. ben de kahverengiyi beğendim ama ilk link te awake fonksiyonu çalışmıyor sanırım hiç bahsetmemişler

Dokunarak uyandırma yeterince iyi çalışmıyor, kapatırken gayet güzel kapatıyor ama. Bende kalın bir temperli cam var onun etkisi de olabilir.

Bazı forumlarda ve xda'daki kullanıcılar üst hoparlörün biraz daha fazla ses verdiğini yazmışlar, ben de birkaç farklı videoyla denedim, evet biraz daha fazla ses veriyor, ama defalarca video izledim telefonda, hiçbirinde bir fark hissetmedim, kullanırken o ufak fark anlaşılmıyor. @jiraiya06

İkisi birlikte anlaşılmıyor hocam ama bir üstteki bi elinizle kapatın sarki çalarken bir de alttakinu bana çok fark var gibi geldi tek tek dinleyince

• Bugün Sony Center'da Açıkta Duran Xz'yi Test Ettim Kesinlikle Xz'lerin Ekranında Sıkıntı Var. Aynı Şekilde Ondada Gölgelenme Oluyor. Film İzlerken, Oyun Oynarken Farkına Varılmıyor Fakat Tarayıcıda Bir Sitede Sayfayı Hızlıca Aşağı Kaydırın yada Ana Launcherda Geçişlerde Simgelerin Arkasında Bile Farkediliyor. Benim Anlamadığım İncelemeye Gönderilen Sitelere Ya Farklı Seri Gönderdiler Yada Söylemek İstemediler.

Yabancı Forumlarda Araştırdım Biraz Fakat Pek Sıkıntı Çeken Görmedim. Türkiye'de Satılan Bir Seride Sıkıntı Var Diyeceğim Fakat Arkadaşın Değişimden Gelen Cihazında da Aynı Sıkıntı Görülüyormuş.

Kullanan Arkadaşlardan Ricam Lütfen Ekrana Dikkatlice Bakın. Şuana Kadar Farketmemeniz Çok Zor Çünkü.
  • AktasEntertainment kullanıcısına yanıt
    bende öyle bir sorun yok hocam. defalarca baktım. şimdi yine denedim. yok yani. dediğiniz gibi yalnız bir seride olabilir
  • Hocam sizden ricam servise bizzat götürüp kendiniz gösterin bakalım ne söyleyecekler bize mi denk geldi diye düşünüyorum fakat teşhir ürünlere de baktım aynı sorun var

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Midnightmrt -- 9 Aralık 2016; 17:11:49 >
  • Midnightmrt M kullanıcısına yanıt
    Aynen Hocam Teşhir Ürününde de Aynı Sıkıntı Vardı Sony Center'da. Servislede Uğraşmak İstemiyorum Yedek Telefonum Yok. 1900'e Geldi Bana. Aldığım Fiyattan veya 100 Tl Aşağı Zaten Hemen Satabilirim fakat Sergiledikleri Telefonda Bile Bu Sıkıntı Olması Aklımı Kurcaladı.
  • quote:

Orijinalden alıntı: AktasEntertainment

Bugün Sony Center'da Açıkta Duran Xz'yi Test Ettim Kesinlikle Xz'lerin Ekranında Sıkıntı Var. Aynı Şekilde Ondada Gölgelenme Oluyor. Film İzlerken, Oyun Oynarken Farkına Varılmıyor Fakat Tarayıcıda Bir Sitede Sayfayı Hızlıca Aşağı Kaydırın yada Ana Launcherda Geçişlerde Simgelerin Arkasında Bile Farkediliyor. Benim Anlamadığım İncelemeye Gönderilen Sitelere Ya Farklı Seri Gönderdiler Yada Söylemek İstemediler.

Yabancı Forumlarda Araştırdım Biraz Fakat Pek Sıkıntı Çeken Görmedim. Türkiye'de Satılan Bir Seride Sıkıntı Var Diyeceğim Fakat Arkadaşın Değişimden Gelen Cihazında da Aynı Sıkıntı Görülüyormuş.

Kullanan Arkadaşlardan Ricam Lütfen Ekrana Dikkatlice Bakın. Şuana Kadar Farketmemeniz Çok Zor Çünkü.

Bende de xz var gölgelenme sorunu ne anlayamadım var mi örnek video vs

• quote:

Orijinalden alıntı: jiraiya06

quote:

Orijinalden alıntı: babadol

quote:

İkisi birlikte anlaşılmıyor hocam ama bir üstteki bi elinizle kapatın sarki çalarken bir de alttakinu bana çok fark var gibi geldi tek tek dinleyince

Bence siz kafayı çok takmışsınız ufak bir fark görünce, yoksa ben de farkındayım üst ve altın aynı olmadığının ama o fark çok az, ben normal kullanımda özellikle dikkat etsem bile farkedilmiyor, özellikle test edince anlaşılıyor.

Hocam bu yaşadığınız ekran problemini sizden başka 1-2 kişide daha okudum, ancak bahsettiğiniz çok istisnai bir problem, sizin şansınıza denk gelmiş, yabancı forumlarda hiç rastlamadım, o zaman ya üretim bandından ya da taşıma kaynaklı bir problem, ama rahatsızlığınızı le getirip hakkınızı arayın mutlaka.

• Akşam Xa Ultra İle Yanyana Videosunu Çekmeye Çalışacağım Hocam. Yavaş Çekimde Umarım Belli Olur Anlatmaya Çalıştığım.
  • quote:

Orijinalden alıntı: AktasEntertainment

Aynen Hocam Teşhir Ürününde de Aynı Sıkıntı Vardı Sony Center'da. Servislede Uğraşmak İstemiyorum Yedek Telefonum Yok. 1900'e Geldi Bana. Aldığım Fiyattan veya 100 Tl Aşağı Zaten Hemen Satabilirim fakat Sergiledikleri Telefonda Bile Bu Sıkıntı Olması Aklımı Kurcaladı.

İyi fiyat olmuş hocam nasıl geldi 1900 e bende 2090 a almıştım fakat satmayı düşünmüyorum telefon çok güzel şu ekran sorunu da olmasa uzun yıllar kullanacağım

• Midnightmrt M kullanıcısına yanıt
    Ankara Kızılayda Telefon Borsası Var. Orada Kapalı Kutu Faturası 1 Hafta Önce Kesilmiş Şans Eseri Gördüm. 2050'den Açtı 1900'e Anlaştık Hocam Nakit Hayır Satsam Alacak Telefon Yok. Lg Telefonlar Kronik Sorunlu. Samsung'da Tek Alınacak Telefon S7 Edge. Onunda Kulaklık Çıkış Gücü Çok Zayıf. Htc 10'u 2 Hafta Kullandım Hiç Sevmedim (Sadece Arka Tarafı Şahaser :) ) Note 7'i Patlamadan Dolayı İade Ettik. Şans Yok Bende. Sonunda Iphone'a Geçirecekler ya Bakalım Hayırlısı. Şu Ekranı Gözüme Çok Batmaya Başladı. Photoshop'ta Blur Efekti Veririz ya Aynen Öyle Ekran Hızlı Geçişlerde. Yoksa Şuan Paket Olarak En Alınası Telefon Bence de XZ.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi AktasEntertainment -- 9 Aralık 2016; 17:37:44 >
  • Anladım hocam hayırlı olsun inşallah hallederiz bu sorunları da bence de alınabilecek en güzel tekefon bu eğer zamanınız varsa olursa bizzat kvk ya gidin gösterin

• Yok benim dediğim çift tıkla uyanma degil o konuda haklısınız lg kadar işlevsel değil her ne kadar çok kolay bi şekilde çift tıkla uyutuyor olsa da. Benim dediğim kılıf kapağını açınca ekranı otomatik açma. Linklediğim kılıfların birinde awake yazıyor birinde yazmıyor.

• 
Sayfa: önceki 9192939495
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.