Şimdi Ara

Sony Xperia XZ Premium (90. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
8.248
Cevap
36
Favori
334.094
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
10 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 8889909192
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Hocam büyük ihtimal alacağım. Denemekte fayda var.
    Sıkıldım ios tan bu cihaz da güzel beğendim şeklini şemalini. Sony kalitesi de var. Fiyatı biraz daha ucuzlasın düşünüyorum. Fiyat kaybı nasıl bunlarda iphone gibi değildir

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • zx6r kullanıcısına yanıt
    klasik android değer çabuk kaybediyor

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • zx6r kullanıcısına yanıt
    Çabuk değer kaybediyor ama aldığına da değiyor, bunu bozulmadan 3 sene kullanabilirsin mesela bir kısmetsizlik olmazsa. Androidin en sevdiğim yanı özgürlüğü ve batarya ömrü. Hiç yanımda şarj aleti taşımak zorunda kalmadım. Şu anda XZ 2400 gibi fiyatlara alınabiliyor.
  • Wifi direct ile nasil dosya aktarımı yapabilirim. Çözemedim de bir türlü. Yardımcı olursanız sevinirim

• quote:

Orijinalden alıntı: ghostefe

Arkadaşlar aksesuar olarak temperli cam koruma soranlar olmuştu.
    Piyasadaki ürünler ekran kavisli olduğu için ekranı tam kapatmıyor ya da köşeye çok yaklaştığında kavisten dolayı hava boşluğu oluşuyordu.
    Aşağıda linkini paylaştığım ürünü sipariş ettim ve geçtiğimiz günlerde elime ulaştı.
    Hemen ürünü telefona uyguladım ve bire bir oturdu.
    Kavisli kenarlara tam oturuyor ve orjinalindeki gibi elinizle farkedemiyorsunuz. Tüm kavisi ve kıvrımları pürüzsüz hissedebiliyorsunuz.
    Ürün piyasada aksesuar üreten bir firmanın yani isimsiz bir ürün değil.
    Şimdi ürünle ilgili görselleri sizinle paylaşacağım.

Sony Xperia XZ PremiumSony Xperia XZ PremiumSony Xperia XZ Premium

Sony Xperia XZ PremiumSony Xperia XZ PremiumSony Xperia XZ Premium

Görüldüğü gibi kavisli bir temperli cam koruma.
    Şimdi telefonda nasıl duruyor fikir sahibi olmanız için bir kaç fotoğraf daha ekliyorum.

Sony Xperia XZ Premium Sony Xperia XZ Premium Sony Xperia XZ PremiumSony Xperia XZ Premium
    Sony Xperia XZ Premium Sony Xperia XZ Premium

Fotoğraflarda ışıktan dolayı yansıma olabilir , genel olarak böyle görünüyor. Ön kamera, sensörler ve hoparlörlere tam oturuyor. Fotoğrafın birinde ön kamera kayık gibi görülüyor, muhtemelen yansımadan ya da odaklamadan dolayı fotoğraf hatalı çıkmış.
    Dokunmatik hassasiyetini etkilemiyor , gayet güzel oldu. Mutlaka bir temperli cam koruma kullanmak isteyen ve kavisli ekrana göre ürün bulamayanlar için denenmiş bir ürün. Satın almak isteyen aşağıdaki linkten sipariş edebilir 15-20 günde size ulaşıyor. Takipli posta seçeneği olduğundan dolayı PTT üzerinden ürünü takip edebiliyorsunuz.
    Ürün ben aldığımda 8,25 $ fiyat etiketine sahipti. Aşağıdaki bağlantıdan ürüne ulaşabilirsiniz.
    https://www.aliexpress.com/item/For-Xperia-XZ-Protective-film-IMAK-3D-curved-full-screen-Tempered-Glass-For-Sony-Xperia-XZ/32759383579.html?spm=2114.13010608.0.0.uOI8tz

Bu ürünü alayım mı almayım mı diye çok düşündüm hocam almadığıma pişman oldum ama şimdi alıcam şu ilk aldıklarım bi gelsin de.
  • babadol kullanıcısına yanıt
    Yılbaşına doğru biraz daha ucuzlar diye tahmin ediyorum. Cihaz harika uzun yıllar idare eder.

• Sony Xperia cihazların aşağı yukarı hepsinde var o özellik, dolum esnasında yüzde 0-29 arası kırmızı, 30-89 arası turuncu, 90-100 arası yeşil led ışık yanar.

• quote:

Orijinalden alıntı: babadol

Sony Xperia cihazların aşağı yukarı hepsinde var o özellik, dolum esnasında yüzde 0-29 arası kırmızı, 30-89 arası turuncu, 90-100 arası yeşil led ışık yanar.

Sagolun hocam bu yararlı bilgi için :)

• T.GhostNetwork kullanıcısına yanıt
    Üründen bir adet açılmamış kutulu olarak elimde mevcut.
    Bir kullanıcı sormuştu ona yazdım almak isterse öncelik onun. İstemezse isteyene satabilirim ürünü.
    Normalde sipariş en az 20 günde geliyor isteyene iki günde ulaştırırım. PM

Edit: Şuan ürün boşta , satın almak isteyen olursa PM atabilir.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ghostefe -- 8 Aralık 2016; 12:55:44 >
  • Fotoğrafta Seri çekim hangi tuşla nasıl yapılıyor ?
  • Dostlar Selamlar büyük bir sorunum var lutfen yardımcı olun. Turkcell hat kullandığım halde telefonun cekim gücü konusunda sıkıntılar yaşıyorum. Baska telefonlarin full çektiği yerde benimki tek ya da iki dis çekiyor.

Bunun sebebi nedir? Telefon mu sorunlu?

Sony Xperia XZ Premium

Lütfen yardımcı olun.
  • Tercih edilen ağ türünü 3g/GSM yapın hocam
  • quote:

Orijinalden alıntı: tansel

Tercih edilen ağ türünü 3g/GSM yapın hocam

Hocam sorunum 4.5 g mi alakali 4.5 g telefonun cekim gücünü etkiler mi? Sizde yaşadınız mi aynı sorunu?

• quote:

Orijinalden alıntı: jiraiya06

quote:

Orijinalden alıntı: tansel

Tercih edilen ağ türünü 3g/GSM yapın hocam

Hocam sorunum 4.5 g mi alakali 4.5 g telefonun cekim gücünü etkiler mi? Sizde yaşadınız mi aynı sorunu?

valla bende yaşadım sonra bıyerde bu sekılde okumuştum ve bu sekılde yaptım su an cekım gucu sorunsuz
  • Hocam eğer telefon kaynakliysa büyük sıkıntı. Bugün karsilastirdik, 4.5 g de benim telefon yanimda dandik samsung telefonu olan arkadasin full cekerken bunun 2 dis çekiyordu.
    Yarin tekrar okulda 3g de deneyeceğim bakalım.

• Bir de önceki telefonuma çay dökülmüştu zaten bu yüzden değiştirdim, cay acaba hatta bir zarar vermis olabilir mi sanmıyorum ama
  • Sim kartınız sonradan kırdırılmışsa eğer yenileyin.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • kardeş aynı sorun z5'de de var 4g 2 diş zor çekiyor.bende 3g kullanıyorum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Night Rain

Sim kartınız sonradan kırdırılmışsa eğer yenileyin.

Kirma değil de hocam turkcell simlerinde slot slot oluyor yani kendimiz micro sim den nano yapıyoruz. Bu kirdirma sayılır mi?

• quote:

Orijinalden alıntı: se_runtome

kardeş aynı sorun z5'de de var 4g 2 diş zor çekiyor.bende 3g kullanıyorum.

Sagolun hocam içim ferahladi biraz

• 
Sayfa: önceki 8889909192
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.