Şimdi Ara

Sony Xperia XZ Premium (84. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
5 Misafir - 5 Masaüstü
5 sn
8.256
Cevap
36
Favori
334.398
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
10 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 8283848586
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    z5 in işlemcisi ve rami nasıl daha iyi? z5 te snapdragon810 var xz de snapdragon820 var. Her iksinde de 3GB ram var.
  • Merhaba arkadaşlar,
    Sony, xz compact çıkarır mı? Böyle bir düşüncesi var mıdır?

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: salvatore18

Hayır değil sony 6.0 dan itibaren ses artırırken sesi kıstı dışarıda müsait olmayan bir ortamda ses açıp kapatırken ortama rahatsızlık vermemesi açısından.
    Antutu kaide ye alınacak bir test değildir. Günlük kullanım da problem yok sa sıkıntı yoktur.

120 bin olmuş 140 bin olmuş ne farkı var?

Hocam ne bileyin antutu ve cpu z de islemciyi 1.6 ghz de görüyor. Sorun var falan sandim

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bu 8.90 tl ye satilan kilif var onu mu alsam seffaf.
    Yoksa siyah renkli silikon var onu mu alsam 12.90 a kalite farkeder mi acaba
    @st_emx

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi erwinsmith06 -- 4 Aralık 2016; 12:14:07 >
  • Snappiermnappier kullanıcısına yanıt
    Aynı sey z5compactım içinde geçerli nedenini bulamadım

• Dostlar şarj kablosu çok kısa değil mi sizde de böyle mi?
    1 metreden bile kisa sanırsam ipadimin kablosu bile daha uzun, kullanissiz

• Kısa ama Xz'ye mahsus bir olay değil bu hocam. Tüm Xperia'larda böyle.

• quote:

Orijinalden alıntı: gscafecrown

Kısa ama Xz'ye mahsus bir olay değil bu hocam. Tüm Xperia'larda böyle.

Hocam bir de kılıf ne kullanıyor bu millet ya yok mu uygun fiyata düzgün bir kılıf

• 10 20tl arası şeffaf silikon kılıf yeterli oluyor alış veriş sitelerinde var daha kalın bir kılıf önermem çünkü malum telefonumuz oldukça kalın

• quote:

Orijinalden alıntı: jiraiya06

quote:

Orijinalden alıntı: gscafecrown

Kısa ama Xz'ye mahsus bir olay değil bu hocam. Tüm Xperia'larda böyle.

Hocam bir de kılıf ne kullanıyor bu millet ya yok mu uygun fiyata düzgün bir kılıf

Ben şimdilik şeffaf aldım hocam yurt dışından hem kenarlık hem ön koruma hem de arka koruma camı aldım hocam

https://www.aliexpress.com/snapshot/8487977737.html?orderId=80549555020012&productId=32762006593

Bunda hem koruma var hem de ön ve arka için cam var.

• arkadaşlar selamlar bu telefonda qi şarj özelliği birde mirror link var mı? şu an z3c kullanıyorum ekran kalkması sorunu vardı, xz de bu sorun var mıdır, Saygılar...
  • Tamam anladım hocam.
    Dostlar bu arada bir soru soracağım beyaz renkleri sizde de örneğin lg lere göre biraz sarimsi mi veriyor ekran? Yani biraz fark var beyaz renkte

• Arkadaşlar sizde fark etmişsinizdir Android 7 ile yoğun kullanımda bile şarj harika gidiyor.. Daha öncede z1 kullandım 3 yıl.. Böyle ekran süresi almadım (3 saat 40dk ekran süresi ve daha batarya % 49 da) .. Nazar değmesin inşallah 😁

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • kemal019 K kullanıcısına yanıt
    7.0 la sonynin bataryayı tekrar toparlayacağı söyleniyordu ama bu süre fazla iyi yani parlaklık çok mu kısık ya da internet hep kapalı mı
  • slord236 S kullanıcısına yanıt
    bende de aynı şekilde. parlaklık ortalama ve mobil veri sürekli açık.
  • elgango E kullanıcısına yanıt
    Çok iyi o zaman

• Xperia z2 kullanıyorum şarj neredeyse 3 gün dayanıyor benim kullanımımla. Xperia xz almayı düşünüyorum kaç gün dayanır sizce

• Dostlar telefonda bie şey var dün yoktu. Öndeki sony yazisinin sag tarafinda cok küçük kirmizi bir led yanıyor telefon açılınca bu led nedir? Bilen yardımcı olsun

• quote:

Dostlar telefonda bie şey var dün yoktu. Öndeki sony yazisinin sag tarafinda cok küçük kirmizi bir led yanıyor telefon açılınca bu led nedir? Bilen yardımcı olsun

Galiba otomatik ışık parlaklığı sensörü bu ama durmadan yanması normal mi arkadaslar? Biraz rahatsiz edici sag ustte kırmızı bir nokta görmek, başka bir cihazı otomatik parlaklığa aldigimda böyle bir ışık yok. Sizde de böyle mi?

• quote:

Tamam anladım hocam.
    Dostlar bu arada bir soru soracağım beyaz renkleri sizde de örneğin lg lere göre biraz sarimsi mi veriyor ekran? Yani biraz fark var beyaz renkte

Ekran ayarlarında ben beyaz dengesini yeşil 13, mavi 99 yapıyorum beyazlar bana göre daha güzel oluyor. Bide süper canlı modda kullanıyorum ekranı. Dene istersen verdiğim ayarları belki istediğini bulursun...

• 
Sayfa: önceki 8283848586
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.