Şimdi Ara

Sony Xperia XZ Premium (395. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
8.248
Cevap
36
Favori
334.210
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
10 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 393394395396397
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Dün telefonu onardım ilginçtir ki bugün VoLTE çalışır oldu Turkcell ile. Yazın denediğimde bana XZ için desteğimiz yok denmişti. Denemedim daha ne kadar farkediyor bilmiyorum ama yukarıya ikonu geldi

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: ouzqan

Bende XZ yok hocam yardımcı olmaya çalışıyorum.
    Ne kadar şanslı bir insansınız hocam.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: dış kapının iç mandalı

Hocam aktif olarak xz ile navigasyon kullanıyor musunuz siz? Hangi navigasyonu kullanıyorsunuz?

Alıntıları Göster
    Maps kullanıyorum sorunsuz, Tüm yaz İstanbul'da ve Doğu Karadeniz de onun sayesinde her yere gittim.

• dış kapının iç mandalı kullanıcısına yanıt
    Konumu kapatıp açtığımda bir süre ben de böyle bir şey yaşadım, bir süre sonra düzelmişti. Arada bir navigasyon her günse otobüs Kentkart uygulaması kullanıyorum

• dış kapının iç mandalı kullanıcısına yanıt
    hoxam valla XZ yi kullanmıştım 64 gb lık versiyonu gayet de memnumdum açıkcası.
  • XZ VoLTE destekliyor ama bizim operatörler XZ'yi desteklemiyor Bir hata olmuş olmalı.

• android 8.0.0 ile son güncellemeyle pil ömrü skandal oluyor.güncellemeyen varsa güncellemesin.êvde wirelesle şarjdan cıkartalı telefonu 13 saat oldu %30 şarj kaldı ekran 1 saat 47 dk...Ybancı forumlarda herkes bundan şikayetçi.rezil oldu telefon valla
  • S_ui_CasT kullanıcısına yanıt
    Merhaba, ben de telefonumu güncelledim. 2 aylık bir cihaz olduğu için pil performansında ciddi bir düşüş yaşamadım. Ancak pilin 7.1.1 kadar verimli olmadığı bir gerçek. Geri dönme imkanı varsa düşünülebilir.
  • quote:

Orijinalden alıntı: iron_maiden_levent

Merhaba, ben de telefonumu güncelledim. 2 aylık bir cihaz olduğu için pil performansında ciddi bir düşüş yaşamadım. Ancak pilin 7.1.1 kadar verimli olmadığı bir gerçek. Geri dönme imkanı varsa düşünülebilir.
    Flashtool ile 7.1.1 sürümü bulup yükleyebilirsiniz.
  • pil değişimi yapıp 7.1.1 e döndümmü telefon fişek olacak
  • Arkadaşlar başıma şöyle bi olay geldi,

Xz'yi yere düşürdüm ve şuan telefondan hiçbir ses çıkmıyor. Tüm ses aygıtları öldü muhtemelen. Video falan da izleyemiyorum ses aygıtları çalışmadığı için, müzik player'a açtığımda bile telefon çıldırıyor. Muhtemelen yeni hoparlör ve mikrofon taktırmam gerekecek. Bana maliyet olarak ne kadara patlar bir bilgisi olan var mı acaba?
  • quote:

servis menüsünden bataryanın durumuna bakabilir misin?
    Buna nasıl bakıyoruz Hocam?

• fcsrn kullanıcısına yanıt
    https://www.youtube.com/watch?v=0iSpqdDpDx8

test menüsüne girin battery durumu yazacaktır. yada ekran görüntüsü atın bilgilendirelim
  • quote:

https://www.youtube.com/watch?v=0iSpqdDpDx8

test menüsüne girin battery durumu yazacaktır. yada ekran görüntüsü atın bilgilendirelim
    Haziranda 2 yıl dolacak, garanti bitmeden servise gönderirim zaten de. Şuan 2 el pubg mobile ve haricinde instgramda gezinme ile 2 saat 44 dk ekran süresi alabiliyorum. Pubg oynamasam da bir şey şarjı sömürüyor ama ne olduğunu bulamadım

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi fcsrn -- 8 Aralık 2018; 12:51:43 >

• fcsrn kullanıcısına yanıt
    Batarya da %20 ye yakın kayıp var hıcam değişmesi lazım üstüne biride yazılım sıfırlayın rahatlayacaktır telefon.

• quote:

Batarya da %20 ye yakın kayıp var hıcam değişmesi lazım üstüne biride yazılım sıfırlayın rahatlayacaktır telefon.
    Teşekkürler Hocam

• batarya değişimi ne kadar serviste yada başka yerde? şimdiye kadar değiştiren oldu mu?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi zamir84 -- 8 Aralık 2018; 21:55:43 >
  • ouzqan kullanıcısına yanıt
    Hocam benimki ne durumda sizce?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • rica ederim hocam.

@zamir84 hocam batarya ihtiyacı başladı madem şimdiden isiz uyarayım sony dışarıya yedek parça satışı yapmadığı için Kvk veya teleservice dışında hiçbir yerden orjinal bataryayı çıkma olmadığı sürece alamazsınız.

@Ö1f1 %3 kayıp var hocam. Ya yeni telefon ya da batarya değişmiş büyük ihtimalle bir ihtimal çok zorlanmamış da olabilir tabi ama bu bataryaya daha çok yeni diyebiliriz.
  • ouzqan kullanıcısına yanıt
    Hocam 2017 Kasım'da sıfır olarak aldım telefonu. Daha batarya değişimi yapmadım.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 393394395396397
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.