Şimdi Ara

Sony Xperia XZ Premium (380. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
5 Misafir - 5 Masaüstü
5 sn
8.256
Cevap
36
Favori
334.392
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
10 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 378379380381382
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Şunu iyice anladımki bizim telefonlarda konum açık oldumu şarz su gibi akıp gidiyor

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Orman mavisi kullanıyorum. Rengi bence çok güzel.

• kalamare kullanıcısına yanıt
    Bluetooth açık olduğu zaman da gözle görülür düşüş oluyor hocam. Düz telefon olarak kullanmka lazım sadece demek ki
  • Aynen bluetooth ve konum açık oldumu şarz günün yarısında bitiyor. Kapalı oldumu ertesi gün bile görüyor

• Orman mavisi degilde siyah var elomde renk icin arkadaslar belirtsin lutfen

Ama agirlik konusunda goreceli bir durum diyebilirim

Xa1 e gore hafif kalabilir benim eski m4 aquaya gore de agir kaliyor epeyce ama bundan sonra m4 acua o hafifligiyle ucuz adi bir hissiyat verdi bana kullandikca alisiyorsun yani dert etme zamaninda 3310 lar kullanmadikmi bunlar cok hafif cihazlar aslinda

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Guest-11B71D1D1

telefonun mavi rengi hakkın da kullananlar yorum yapabilir mi? telefonun ağırlığı ve kalınlığı beni düşündürüyor.Lg g2 den geçiş yapacağım daha önce xa1 plus aldım ancak sony nin arayüzü çok hoşuma gitti ama xa1 plus gibi ağır olabileceği beni düşündürüyor.Yorumlarınıza göre xz orman mavisi alacağım.
    ben de 9 ay önce lg g2den buna geçtim, tabi o zaman 2300e almıştım, ve o parayı hak etmedigini düşünüyorum ama şuan 1600e düşmüş. Ayrıca su geçirmemezlik özelligi seni cezbediyorsa telefonu 10 saniye musluk altında yıkadım pert oldu haberin olsun garantiye verdim 2 haftada yapmadılar kızdım geri aldım, üzerine ekranımı bozmuslar yanda ölü pikseller var baya. bilmiyorum açıkcası ben verdigim paranın hakkını alamadım, pubg mobile falan oynıcaksan da kasıyor haberin olsun :D

• quote:

Orijinalden alıntı: ahmet1905_47

Orman mavisi degilde siyah var elomde renk icin arkadaslar belirtsin lutfen

Ama agirlik konusunda goreceli bir durum diyebilirim

Xa1 e gore hafif kalabilir benim eski m4 aquaya gore de agir kaliyor epeyce ama bundan sonra m4 acua o hafifligiyle ucuz adi bir hissiyat verdi bana kullandikca alisiyorsun yani dert etme zamaninda 3310 lar kullanmadikmi bunlar cok hafif cihazlar aslinda
    Ben bir senedir siyah kullanıyorum, gayet memnunum. Uzun süre sert sadece arka ve yanları kaplayan kapak ile kullandım, 2 aydır da kapaksız kullanıyorum hiç bir sıkıntım yok

• quote:

Orijinalden alıntı: Berkayboys

ben de 9 ay önce lg g2den buna geçtim, tabi o zaman 2300e almıştım, ve o parayı hak etmedigini düşünüyorum ama şuan 1600e düşmüş. Ayrıca su geçirmemezlik özelligi seni cezbediyorsa telefonu 10 saniye musluk altında yıkadım pert oldu haberin olsun garantiye verdim 2 haftada yapmadılar kızdım geri aldım, üzerine ekranımı bozmuslar yanda ölü pikseller var baya. bilmiyorum açıkcası ben verdigim paranın hakkını alamadım, pubg mobile falan oynıcaksan da kasıyor haberin olsun :D

Alıntıları Göster
    su geçirmemezlik olayı beni cezbetmiyor hocam suyla işim yok yağmur desen sene de bir yağar buraya oynayacağım bir kaç ufak oyun ancak sony neden kalın ve çerçeveli telefon yapıyor bilmiyorum ama dikdörtgen yapması çok hoşuma gidiyor benim kibrit kutusu gibi telefonları seviyorum ve bu sadece sony de var.Senin ki de baya kötü olmuş.Lg g6 alacak gibiyim , sony nin servisi bile rezalet diyorlar

• Son güncellemeden sonra kamera uygulamasını açınca telefon donuyor tamamen. Çok geç tepki veriyor.

• Berkayboys B kullanıcısına yanıt
    Daha önce M4 aqua ile benzer bir olay yaşadım, birinci mikrofon bozuldu onun için gönderdim ekranı bozdular. Onu bir kaç kere düzeltemediler, servise gönderme sayım 5 olunca bu kez de kronik sorun olan USB ile pcnin görmemesini bahane edip 2 kere daha yolladım 7 etti. 6 sefer herhangi sebepten garantiye gönderilirse telefon, tüketici haklarına göre sana fatura tutarını iade etmek zorundalar. Ben de birkaç ay uğraşmış oldum ama o lanet telefondan servisin kötülüğü sayesinde kurtuldum. Zamanın ve yedek telefonun varsa uğraşmaya değer

• Arkadaşlar bizim telefonda gece modu veya okuma modu gibi geceleri göz yormayacak bir özellik var mı acaba? Yok ise dışarıdan müdahale ile yapılma imkanı var mı? İyi geceler

• xperia assist de var bu özellikler
  • Merhaba iyi günler benim bir sorunum var güneş ışığında iken ışık sensörü takılı kalıyor nasıl desem arama yapiyorum telefonu kulağıma götürüyorum sonra arama esnasında ekrana bakmak istiyorum fakat ekran gelmiyor bazen ışık sensörünün önünden elimi bir kaç kez geçirince geliyor fakat çoğu zaman arama bitmeden ekranı açamıyorum tuş kilidini aç kapa yapınca da ekran açılıyor bazen sondan 3. Güncellemeden sonra olmaya başladı bu yanlış hatırlamıyorsam
  • quote:

Orijinalden alıntı: skdmrr

Merhaba iyi günler benim bir sorunum var güneş ışığında iken ışık sensörü takılı kalıyor nasıl desem arama yapiyorum telefonu kulağıma götürüyorum sonra arama esnasında ekrana bakmak istiyorum fakat ekran gelmiyor bazen ışık sensörünün önünden elimi bir kaç kez geçirince geliyor fakat çoğu zaman arama bitmeden ekranı açamıyorum tuş kilidini aç kapa yapınca da ekran açılıyor bazen sondan 3. Güncellemeden sonra olmaya başladı bu yanlış hatırlamıyorsam
    en son güncellemeden sonra ben kendi telefonumda bir sürü sorun yaşamaya başladım. bu gün telefonu yeniden başlattığımda duvar kağıdı geldi sadece ne menü ne ana ekran hiçbir şey gelmedi. kapatıp tekrar açtım yine aynı. 3. de düzeldi. telefon sürekli donuyor. haritalara giriyorum çok geç tepkiler veriyor. kameraya giriyorum fotoğrafı 5 saniyede anca çekiyor. yani son güncelleme benim telefonumu mahvetti. sizinki de güncelleme kaynaklı olabilir.

• Bende de bir sorun baş gösterdi geçen gün. Telefon bazen şarj olmuyor veya fast charge'a geçmiyor.Başına gelen veya çözüm bulan var mı?
  • quote:

Orijinalden alıntı: star_lord

Bende de bir sorun baş gösterdi geçen gün. Telefon bazen şarj olmuyor veya fast charge'a geçmiyor.Başına gelen veya çözüm bulan var mı?
    Farklı bir şarj cihazı kullandıysanız sadece sony değil farklı markalarda da görülebiliyor, zaman zaman şahit oldum.
    Telefon açıkken power + ses arttırma tuşlarına uzun süre basılı tutun bir kaç kere titreyip kapanacak telefon. Bu işlem bataryayı söküp takmak ile eşdeğerdir.
    Statik elektriklenme gibi düşünün bazen bir şeyler ters gidebiliyor onu ortadan kaldırıyor ve akabinde her şey normale dönüyor. Büyük ihtimalle sorununuzu çözecektir ;)
  • Arkadaşlar benim de telefonum uzun süre geçmesine rağmen şarj olmuyor ve bariz bir şekilde yavaşladı :(
    Çözüm önerisi olan var mı ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: artanistarsonis

Arkadaşlar benim de telefonum uzun süre geçmesine rağmen şarj olmuyor ve bariz bir şekilde yavaşladı :(
    Çözüm önerisi olan var mı ?
    Şarj olmama sorunu soketten kaynaklanıyor olabilir hocam. Usb ile bilgisayara bağlamayı bir deneyin.
  • 4.5g veyasebke sounu yasayan varmi acaba taksimde yer yer sebekeden kopma veya 3.5g ye dusme oluyor. 3g neysede sebeke komple gitmese iyi opacak

• lg g7 yerine g6 için yeni renkler çıkarmış diye duydum özellikle şu moroccon blue çok hoş duruyor siz ce türkiye ye gelir mi?
    http://www.lg.com/uk/mobile-phones/lg-H870-blue
  • 
Sayfa: önceki 378379380381382
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.