Şimdi Ara

Sony Xperia XZ Premium (372. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
8.256
Cevap
36
Favori
334.400
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
10 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 370371372373374
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Luke Cage

Hocam teşekkürler ben aktif ettim volte'yi ancak sürekli yukarıda volte ibaresi yer alıyor,şarja etkisi olur mu sizce volte'nin?Ayrıca telefon çekmediğinde devreye giriyor sanıyordum ben ama voltesiz kişileri de ararken hd ses volte açık ibaresi yer alıyor arama ekranında..Bu arada ses cidden çok net

Hocam operatör Turkcell mi? Vodafone mu?
  • quote:

Hocam teşekkürler ben aktif ettim volte'yi ancak sürekli yukarıda volte ibaresi yer alıyor,şarja etkisi olur mu sizce volte'nin?Ayrıca telefon çekmediğinde devreye giriyor sanıyordum ben ama voltesiz kişileri de ararken hd ses volte açık ibaresi yer alıyor arama ekranında..Bu arada ses cidden çok net

şarja bir etkisi olmaz
  • Ulan Sony...
    XZ2 nedir öyle?
    Biz en iyi yerde parmak izi okuyucumuz var diye sevinelim, övünelim gitsinler en kötü yere parmak izi okuyucu koysunlar..
    Ben XZ1 e Snapdragon 845 koysalar da XZ2 diye çıkarsalar o klasik Sony tasarımına razıydım.
    Yazık olmuş cidden...

Bu arada XZ de son güncellemelerden sonra stamina kapalı halde atıyorum %10-20 arasına kadar proglem yok ama şarja takınca stamina çalışıyormuş gibi kasıyor telefon.
    Sizde de oluyor mu bu durum?

Nerelerden nasıl düşürdüm defalarca bir bilseniz telefonu, maşallahı var vallaha. Z2 taş gibi diyordum ama XZ tahminimden çok daha dayanıklı çıktı üstelik ilk günden beri denemelik taktığım bir kaç kılıftan sonra tamamen çıplak kullandım.
    Üst hoparlörde Z3 de olduğu gibi hafifi cızırtı var servise göndereyim bi (:

Xperia S, Xperia Z-Z2-Z3 dönemlerinde foruma vakit çoktu şimdi işten güçten uğrayamıyorum (:
    Herkese iyi forumlar...

• ghostefe kullanıcısına yanıt
    hocam bugün ilk izlenimleri takip ettim, hayretler içerisindeyim oturup ağlayasım geldi. bir şirket kendine ve kullanıcılarına böylesine nasıl eziyet ederin cevabıdır "sony". xz2'yi görmeye dahi katlanamıyorum o derece doluyum şu an. xz almayı düşünüyordum şu şebeke çekimi ve wifi sorunu yüzünden kararsızım. yoksa tasarım ve sağlamlık olarak xz2'yi katlar diye düşünüyorum.
  • zayim334 kullanıcısına yanıt
    XZ fiyatları yeterince uygun aslında alınabilir de XZ1 çok daha iyi XZ ye göre 2299₺ hepsiburada da...
    Varsa bütçe alın XZ1 😉
    Beklerim derseniz şu XZ2 bozuntusu çıksın bi XZ1 1999₺ hepsiburadadan alınır sanırım ama Mayıs ayının bulur o fiyatları görmek... 😊

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • ghostefe kullanıcısına yanıt
    İlk birkaç saniye oluyor ama taktığımda hep şarjım düşük ve stamina açık oluyordu, onunla ilgili bir şey sanıyordum ama kronik sorun sanırım bu da

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Kronik sorun demeyelimde yazılımsal bir şey gibi.
    O stamina modundaki kasılma stamina kapalı olsa bile şarja taktığımda oluyor, garip bir durum.
    Yine de seviyorum telefonu, yeni tasarımlarda hayal kırıklığı olunca bir kez daha anladım kıymetini (:
  • Arkadaşlar cihaza root atmak istiyorum,bootloader kilidini açtıktan sonra,tekrar kapatırsak,cihazı garantiye sokabiliyor muyuz?
  • quote:

Orijinalden alıntı: svs

quote:

Hocam operatör Turkcell mi? Vodafone mu?

Turkcell hocam
  • Bu arada kablodan mı şarj soketi ile ilgili mi çözemedim ama bu son güvenlik güncellemesinden sonra şarja takarken cihaz geç alıyor şarjı,hani normalde bildirim ışığı yanıyor ya kabloyu taktığımızda..bu öyle olmuyor 4-5 saniye sonra yanıyor ve aşırı yavaş şarj ediyor cihazı.Ayrıca kontrol ettiğimde full şarj süresi için kalan zaman 5 saat gösteriyordu.Telefonu kapatıp açıyorum,birkaç kere kabloyu çıkarıp takıyorum düzeliyor.Çok tuhaf sizde var mı böyle bir sorun?
  • Öyle bir sorun yaşamadım ama kablo ve şarj cihazını değiştirerek deneme yapabilirsin.

Birde böyle bir sorunu şu şekilde çözmüşlüğüm var başka xperia modelleri için.
    Güç ve Ses(+) basılı tutarak bekleyin cihaz bataryayı söküp takmış gibi kapatıp açacak kendini o zaman düzeliyor. Ne oluyor bilmiyorum ama batarya kendi içinde tıkanıyor mu ne oluyorsa artık diğer xperia modellerinde bu şekilde bir kaç kez çözüm üretmiştim.
    Eğer bu çözmezse sırayla kablo ve adaptörü değiştirerek deneme yanılma ile sonuca ulaşmak lazım.
    Siz deneyin bunu muhtemelen çözülecek ;)
  • Aranızda xz için pil değişimi yaptıran var mı?Maliyeti nedir? Yaptırsam faydası olur mu? Telefonum güncel ama şarj su gibi gidiyor 7 saat ekran süresi aldığım günlere bakıyorumda halen aynı uygulamaları kullanıyorum 3-4 saat anca alıyor telefonu kullanmıyorum kendi kendine bitiyor şarjı

• Arkadaşlar merhaba, telefonunuz şarjda iken yüzde yüz dolu gözüktüğünde sizlerde de "ödeme alındı" yazısı çıkıyor mu? Belki basit bi çeviri hatası ama ilginç geldiği için paylaşmak istedim.

Sony Xperia XZ Premium

• syd-i S kullanıcısına yanıt
    Oreo ilk verildiğinde vardı o sorun Ocak güncellemesiyle düzeldi bende.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Ö1f1 -- 2 Mart 2018; 12:35:6 >
    < Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
    Açıkçası ben ilk defa sizde görmüş oldum.
    Sanırım ben de gördüm birkaç kez ben de çeviri hatası olduğunu düşündüm

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Telefonu da mümkün olduğunca güncel tutuyorum ama gördüğümde ne diyo burda diye bi afallamadım değil. Bi daha ki güncelleme de düzelir sanırım.

• Xz2 yeşil tema

https://www.apkmirror.com/apk/sony-mobile-communications/green-2/green-2-1-0-a-1-4-release/green-1-0-a-1-4-android-apk-download/

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi se_runtome -- 3 Mart 2018; 12:57:57 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: se_runtome

Xz2 yeşil tema

https://www.apkmirror.com/apk/sony-mobile-communications/green-2/green-2-1-0-a-1-4-release/green-1-0-a-1-4-android-apk

Hocam sizin link ölmüş ben güncelleyeyim.

Xz2 canlı duvar kağıdı: Tıkla indir !!

• ouzqan kullanıcısına yanıt
    çok tuhaf şuan aktif ,ben dün gece yanlış mı kopyala yaptım acaba
  • 
Sayfa: önceki 370371372373374
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.