Şimdi Ara

Sony Xperia XZ Premium (322. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
8.255
Cevap
36
Favori
334.407
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
10 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 320321322323324
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Evet genelde videoları telefondan izlerim mobil derken ne demek istediniz? Tarayıcı'dan değil yani direkt YouTube uygulamasından izliyorum, çok nadir PC'den izlediğim oluyor. Bu arada sabit bir değer gördünüz mü acaba bms'de? Pek bilmiyorum bms ne kadar önemlidir ama ilk oraya bakarak sonuç alıyorum.. Umarım doğru yapıyorumdur... Ben bir ara YouTube'da baya bir video izlemiştim sabit 43 derecede kaldı değer, alttaki değerler oynuyordu ama bms sabit idi.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Sondoron -- 16 Ağustos 2017; 21:6:59 >
  • Sondoron S kullanıcısına yanıt
    sabit pek kalmıyor bende mobil dediğim wifi bağlanmadan tarifeniz üzerinden bağlanmayı kastetmiştim çünkü 3G/4G özellikle 4G telefonu xzleri fazla yoruyor ama bence sıcaklık değerleriniz normal kasmalar dediğim gibi bağlantı 3G den olabilir he birde bir yerde denk geldim hafta da bir falan telefonu yeniden başlatmak daha verimli hale getiriyormuş
  • cakirbrk C kullanıcısına yanıt
    Hayır, her zaman Wi-Fi'de kullanıyorum genelde elektrik gidince 4.5G açıyorum onun dışında genelde Wi-Fi açık.
  • Sondoron S kullanıcısına yanıt
    O zaman xperia companion üzerinden onarım yapmanı tavsiye ediyorum kardeşim sorun büyük ihtimal yazılkmsal

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • cakirbrk C kullanıcısına yanıt
    Servisteydi telefonum onlar gerekeni yapmıştır diye düşünüyorum, bakalım sorun devam ederse onu deneyeceğim. Sağol dostum..
  • Arkadaşlar ne olur bana yardım edin ya tuş takımı olan t9desteği olan bi klavye istiyorum bu çok mu zor ya ne lanet bi telefon bu ya xperia nın klavye sini apk indirdim yinede kabul etmedi yazamıyorum hiç ya lütfen yardımcı olun sıyırcam valla =(

• quote:

Orijinalden alıntı: Msavaşusa

Arkadaşlar ne olur bana yardım edin ya tuş takımı olan t9desteği olan bi klavye istiyorum bu çok mu zor ya ne lanet bi telefon bu ya xperia nın klavye sini apk indirdim yinede kabul etmedi yazamıyorum hiç ya lütfen yardımcı olun sıyırcam valla =(

Swiftkey zaten desteği olması lazım.T9 kalmadı hem bildiğim kadarı ile otomatik düzelt seçeneği olması lazım
  • Merhabalar, şu anda Z3 Compact kullanıyorum ancak hafıza doluluğundan ve kamera performansından şikayetçiyim. Acaba XZ almaya değer mi bu saatten sonra yoksa daha yeni bir model mi önerirsiniz? Tek beklentim iyi kamera, uzun şarj süresi ve daha fazla hafıza. Z3c'yi aratmasın yani

• Xc veya 2 ay bekleyip XZ1c en iyileri

• Sonyxperiaailesi.com kullanıcısına yanıt
    s.a. yeni çıkan xperia home apk indirdim ama yüklemiyor. 10.2.A.3.25 olanı
    aynı adda uygulama ile çakışıyor diyo
  • Güncellemeyi companion değil de telefon üzerinden direkt yapsak fabrika ayarlarına almadan sıkıntı olur mu? Yoksa her güncellemede telefonu sıfırlamak mı gerekiyor?
  • se_runtome kullanıcısına yanıt
    Biz grup ve sayfa da öyle bir sürüm numarasına sahip apk paylaşmadık. Yeni sürüm henüz hazır değil şu an beta final yayınlandığında paylaşılacaktır. Başka yerlerden yüklenen sürüm numaraları hakkında birşey demek yanlış olur

• se_runtome kullanıcısına yanıt
    Hocam Xperia Home uygulaması Apk Mirrorde 2 sayfadan oluşuyor, yanlış anlamadıysam 1.Si sadece Sony telefonlar, 2.si ise diğer telefonlarda çalışabilmesi için gereken apklar. Orjinal sayfasındaki son sürüm 10.2.A.3.24 dür.

Link:https://www.apkmirror.com/apk/sony-mobile-communications/xperia-home/
  • Sonyxperiaailesi.com kullanıcısına yanıt
    teşşekkür edrim ben gruptan en son sonu 3.0 olanı indirmiştim dünde apkmirror da 25 sürümü görünce onu kuramayınca şaşırmıştım.şimdi sonu 3.24 olanı kurdum. saygılar.faceden takipe devam
  • BRC_KHAN kullanıcısına yanıt
    teşekkür derim kardeşim ben de 25'i görünce onu indirdim ule kurulmuyor dedim ne oluyor. 24 olanı taaa temmuzda çıkmış kaçırmışım.şimdi onu yükledim saygılar
  • Merhaba

Telefonum hiç düşmedi veya darbe almadı.

Bugün farkettim ki kameralar yuvalarında tam ortada durmuyor.

Bu durum normal midir?

Öneriniz veya görüşleriniz nedir?

Sony Xperia XZ Premium

Sony Xperia XZ Premium

• keyifdoktoru kullanıcısına yanıt
    Merhaba,
    İlk aldığımda hemen dikkatimi çekmişti benim de ama sanırım kasa ile kamera arasındaki boşluktan dolayı oraya gölge düşüyor ve sanki lens tam ortalı değil gibi bir görüntü oluşturuyor, göz yanılması diyelim.
    Kameralarla ilgili bir sıkıntım olmadı ama bugüne kadar benim, ocak ayında aldım telefonu .
  • ons O kullanıcısına yanıt
    Valla ışık nedeniyle göz aldatmacası aklıma gelmedi değil. Bu sebeple de telefonu 45, 90 ve 180 derece çevirerek aynı ışık altında tekrar tekrar baktım ve aynı yöne doğru kaymış duruyor.

Benzer bir şey de güç düğmesinde var.

Onu da ekledim.

Fonksiyonel hiç bir sorunları yok fakat bir kere farkettim ya artık sinirimi bozar...

Sony Xperia XZ Premium

• keyifdoktoru kullanıcısına yanıt
    kardeş takılacak bir durum değil.genel olarak tüm z serilerinde vardır .fotoğraf çekimine bir dezavantajı yoktur.için rahat olsun.
  • Teşekkür ederim bilgi için içim rahatladı

• 
Sayfa: önceki 320321322323324
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.