Şimdi Ara

Sony Xperia XZ Premium (283. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
8.256
Cevap
36
Favori
334.403
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
10 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 281282283284285
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Şu telefonun piyasaya çıkışının üzerinden 7 ay geçti, halan anlayamadım kamerası iyi mi kötü mü, bataryası iyi mi kötü mü, kiminin ekranı daha sarımtırak sıcak tonlar verirken kiminin ki daha soluk ve soğuk renklere sahip. En azıdan kasa tasarımı ve malzeme konusunda artık kılıfsız kullanılamayacağına hemfikiriz sanırım...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi BRC_KHAN -- 22 Mayıs 2017; 1:22:42 >
  • BRC_KHAN kullanıcısına yanıt
    bütün konuyu okuyamadım ama renk atma çizilme falan mı yaşadınız?
  • Ben değil fakat platinium kullanıcılarından bir kısmı yaşamış. Ben sadece fiyatından ötürü alma arefesindeyim. Z2'yi yarın servise verecem pilinden ötürü de bakalım bu saatten sonra o cihazın garantiden sağlam gelmeme potansiyeli yüksek... XZ cephesine gelirsek pil süreleri çok değişken. Kimileri dehşet netlikte fotoğraflar çekerken kimilerinin attığı örnekler çamur gibi, hani genel anlamda akıcı olmasına karşın pek bir standart göremedim cihazlar arasında, biraz şansa bala durumu var gibi...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi BRC_KHAN -- 22 Mayıs 2017; 1:45:51 >
    Z2'nin zaten bu zamana kadar yaşadığına şükretmek lazım :)

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
    bende 2 haftadır arıyorum telefon 2000-2800.

piyasada cidden düzgün telefon yok. kulaklık ve hoparlör çıkışı iyi kronik sorunu olmayan kamerası iyi bir cihaz arıyorum.

şu an elde bir tek mate 9 kaldı o da biraz pahalı. hTc 10 da sıkıntılar var Sony hala kamerayı halledemedi hoparlör çıkışı biraz kısıkmış. mate 9 da da kulaklık çıkışı standart o sıkıntı suya ve toza dayanıklılık yok. sorunsuz telefon kalmamış.
  • Hocam Z2'ye bir şey olmaz kolay kolay, tank gibi telefon yapmışlar zamanında, anca ya pilini tüketeceksin ya da kullanıcı hatasına kurban gidecek, öteki türlü bozulması zor
    Benim vakti zamanındaki HTC One M7 de öyleydi. Şimdi o kalite yok cihazlarda. Ya boyası dökülür ya camı çatlar. İş arkadaşım bir hanım var. Red iPhone 7'sinin çantaya konulup çıkarılmaktan kenar boyası dökülmüş durumda. Gördüm içim acıdı. Telefona maksimum 2000 TL verilir. Dahası israf artık.

• Hocam dediğim gibi servisten sağlam çıkarsa o telefon 1 sene daha kullanır sonra da emekliye ayırırım yedeğe. Mate 9 güzel fakat bir telefona cidden 2000'den fazla vermem, hani 100 lira 200 lira istisnai daha fazla verilir de 2500 ve üzeri para vermem için hakikaten Note serisi gibi işlevli bir özelliği olması lazım.
  • quote:

Orijinalden alıntı: BullCock

Benim vakti zamanındaki HTC One M7 de öyleydi. Şimdi o kalite yok cihazlarda. Ya boyası dökülür ya camı çatlar. İş arkadaşım bir hanım var. Red iPhone 7'sinin çantaya konulup çıkarılmaktan kenar boyası dökülmüş durumda. Gördüm içim acıdı. Telefona maksimum 2000 TL verilir. Dahası israf artık.

Hocam Kasım 2014ten beri kullanıyorum Z2 yi hala canavar gibi.5 saati geçen ekran süresi alıyorum.Bozulduğunda XZ ye geçeceğim.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • bence kullanıma bağlı benim kullandığım cihaz platin rengi 4ay oldu çizilmedi. Kötü kullanılınca her telefon çizilir. Gayet de dayanıklı cihaz.

• Konuya beklerim Sony Xperia XZ 1 Compact IFA 2017'de tanıtılacakmış

https://forum.donanimhaber.com/sony-xperia-xz1-compact-meteor-4-6inc-19-13mp-720p-snap835-2800mah-ana-konu--124596411-2

• http://www.teknoburada.net/2017/05/22/xperia-xz-fiyatinda-buyuk-indirim/

• arkadaşlar kızacaksınız ama xz yi satıp iphone 7 alasım var
  • Generation Y kullanıcısına yanıt
    Kızmayızda çok para 7, yazık.

Al hocam, niye kızsınlar? :)

Neden! Niye satıyorsunuz ki? iPhone'da olup da XZ de olmayan ne var? Şakası bir kenara niye kızalım ki kullanıcı olarak en doğal hakkınız dilediğiniz cihaza yönelmek, ha Sony bana para ödese o zaman tutumum daha farklı olabilirdi :P

Üç adet iphone 7 bir adet 7 plus kullanıp en son XZ alan biri olarak söylüyorum. İphone kullanmaya alışıksanız vazgeçmeyin, bir çok insan diğer tüm cihazlarda mutlu olmuyor. 4 serisinden beri iphone kullanıyorum ama o kadar verdiğim paraya rağmen eski stabilitesini göremiyorum. Gün geçtikçe androidvari görsel ve özelliklerle ios eski ios değil. Yine de android den daha stabil bu da bir gerçek. Ama özellikle 7 serisinin parasını haketmediğini düşünüyorum, illa iphone diyorsanız 6s alın yoksa XZ sizi üzmeyen ve üzmeyecek bir cihaz.
  • Merhaba. Alarm işaretinin sağındaki sembol hakkında bilgisi olan varmı.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi f.emre -- 23 Mayıs 2017; 15:51:46 >
  • f.emre F kullanıcısına yanıt
    Telefonda hat olmadığını gösteriyor hocam!..

Gün içinde bir kaç kez yapıyor ve sonra şebeke telefonu açıp kapatana kadar gelmiyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi f.emre -- 23 Mayıs 2017; 16:10:20 >
  • 
Sayfa: önceki 281282283284285
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.