Şimdi Ara

Sony Xperia XZ Premium (277. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
8.256
Cevap
36
Favori
334.404
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
10 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 275276277278279
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Oo çok ağır konuştun be htc ciler görmesin:) telefon konusunda iyi değilim ama htc de güncelleme konusunda iyi diye biliyorum yanlış mı biliyorum?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • walter61 W kullanıcısına yanıt
    :) Iyiydi diyelim. Güncelleme konusunda şu an vasat HTC.

• Anldım hocam. Ozaman xz nin ucuzlamasını bekliyorum pusudayım:)

• Bir kaç sayfa önce birisi yazmıştı maalesef Post'u bulamadığım için böyle yazmak zorunda kaldım.. Siyah XZ modelinde boya atmalar oluyor diye ondan öncede biri fotoğraf atmıştı Platinyum renginde boya atmalar olduğu gözlemleniyordu, Yani merak ettiğim sadece Orman Mavisi'nde mi boya atmıyor bu telefon?
  • Sondoron S kullanıcısına yanıt
    Önceki Sony telefonum z3 Plus idi. Titiz kullanmama rağmen onda nokta şeklinde boya atması olmuştu. Soruyu soran kişi benim, mineral black renginde de benzer olay var mı diye? Şu ana kadar sadece bir kişi de görülmüş, yurt dışında da benzer bir sorunla karşılaşılmamis. Burada ise bir arkadaşın platin rengi telefonunda benzer olay var maalesef. Pazartesi günü Allah nasip ederse bende mineral black rengini alacağım. İnşallah yaşamam böyle bir şey. Blue forest renginde ise şu ana kadar olumsuz bir geri bildirim yok.

• walter61 W kullanıcısına yanıt
    Hadi hayırlısı hocam. ;)

• Bende almayı düşünüyorum Şimdi ki telefon'um Sony Xperia Z5 Graphite Black, 4 aydır kullanıyorum şimdiye kadar boya atma gibi birşey söz konusu bile olmadı.. Kılıfsız Ekran koruyucu'suz kullanmama rağmen bana mısın demiyor telefon ama aşırı ısınma sorunu yüzünden kendinden soğuttu bende XZ modeline yöneldim al işte yine Sony'den vazgeçemiyorum.
  • Sondoron S kullanıcısına yanıt
    Benzer durum benim içinde söz konusu hocam. :) Gayet iyi anlıyorum sizi. :)

• sony e bu kadar bağlanmanızın sebepleri neler 😀😬

• Tasarım, kalite, özgünlük. Etrafımda lg, Samsung kullananlar var. Oyuncak gibi geliyor nedense. Bide japon hayranlığı vardır bende. Çocukluğumdan kalan japon animelerinin etkisi galiba 😄

• alpi_16 A kullanıcısına yanıt
    Eskiden gelen bir algı var Sony ise iyidir Sony ise sağlamdır.. Bunun etkileri hala günümüzde yaşanıyor diyelim

• alpi_16 A kullanıcısına yanıt
    Genel olarak hiçbir markaya bir hayranlığım yok lakin küçüklüğümden beridir Sony markası ile haşır neşirim bu walkmandan tutun da Playstation'a kadar süren bir macera. Odamdaki ilk tüplü televizton bile Sony idi, 10 seneden fazladır paşa paşa da kullandım, ahan da budur;
    https://www.sahibinden.com/ilan/ikinci-el-ve-sifir-alisveris-ev-elektronigi-televizyon-37-ekran-temiz-sony-tv-376353887/detay

Kısacası, Sony belli kriterler çerçevesinde kendini kanıtlamış bir markadır gözümde. Ha telefon cephesinde bence halan alması gereken yol var Sony'nin, daha zirveye ulaşabilmiş değil o konuda lakin Nokia 3310'dan sonra kullandığım en istikrarlı ve en dayanıklı telefon gene Sony cephesinden oldu, S3 kullanmıştım Sony'e geçmeden önce ve lanet okuyordum, zaten 1 yıl bile durmadı yanımda...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi BRC_KHAN -- 12 Mayıs 2017; 17:51:54 >

• Arkadaşlar stamina modu kullanıyor musunuz, çok fark ediyor mu süre olarak. Ben de sürekli açık da

• BRC_KHAN kullanıcısına yanıt
    Aynı televizyondan bizim de vardı. Vay be. Görünce sevindim.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • mrb arkadaşlar xperia xz de kasa soyulması kronik bir sorun mu telefonu alalı daha 3 ay olmadı fakat kasanın köşelerinde soyulmalar meydana geldi telefon platinum rengi
  • yaman17 Y kullanıcısına yanıt
    Platin renginde 1 kişide oldu sanırım resim var mı acaba nasıl bir soyulma darbeye bağlı mı yoksa kılıf yüzünden mi

• quote:

Orijinalden alıntı: Midnightmrt

Platin renginde 1 kişide oldu sanırım resim var mı acaba nasıl bir soyulma darbeye bağlı mı yoksa kılıf yüzünden mi

kılıf kullanmadım herhangi bir darbe de yok sadece cebimde taşıyorum telefonu bu yüzden oldu sanırım servise gönderdim kullanıcı kaynaklı olduğunu istenirse ücretli olarak kasa değişimi olabileceğini yazmışlar
    Bende kılıf sız kullanıyorum ama 6 7 ay oldu boya atması belirtisi bile yok platin de olması ilginç koyu renklerde olurdu halbuki resim olursa aslında daha iyi yorum yapılabilir

• quote:

Orijinalden alıntı: Midnightmrt

Bende kılıf sız kullanıyorum ama 6 7 ay oldu boya atması belirtisi bile yok platin de olması ilginç koyu renklerde olurdu halbuki resim olursa aslında daha iyi yorum yapılabilir

Sony Xperia XZ PremiumSony Xperia XZ Premium

resimleri attı herhangi bir darbe mevcut değil köşelerde soyulma oluştu ve daha da artıyor

Sürtünmeden dolayı aşınmış gibi duruyor anlaşılan platin rengi kılıf sız kullanmamak gerekiyor

• 
Sayfa: önceki 275276277278279
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.