Şimdi Ara

Sony Xperia XZ Premium (273. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
8.255
Cevap
36
Favori
334.376
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
10 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 271272273274275
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Resimde ne kadar belli oluyor bilmiyorum lakin dıştaki parlak katmanla içteki mat katman arasındaki fark bariz ortada bence, bu da platin kullanıcılarının daha dikkatli olması gerektiği anlamına geliyor ;)
  • BRC_KHAN kullanıcısına yanıt
    Yok canım bildiğin kazınmış bu. Alıp törpülemek lazım. Abartı olmuş bence.

Edit : Hatta bu şunu demek gibi olmuş. Bakın S7 edgenin alt rengi ile kasa rengi tutmuyor. Dikkatli kullanın demek gibi.

http://i-cdn.phonearena.com/images/article/80019-image/Galaxy-S7-edge-screen-replacement-is-270-are-you-currently-paying-phone-insurance.jpg

E kazırsan tabi böyle olur.

Hatta aynı şey araba için de söylenir.

Arkadaş boya atması oluyor mu diye sormuş. Kazırsak ne çıkıyor diye değil.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ctrl-alt-delete -- 7 Mayıs 2017; 16:34:57 >
    < Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• Bu arada cihazın mono ve stereo desibelleri aynı. Mantıklı olanı stereo kullanmaya devam etmek bu durumda.

Teşekkürler hocam :) Platin rengini hiç düşünmedim. Mineral Black ile forest blue arasında baya bi gel git yaşadım ama siyahtan yana karar kıldım. Standlarda falan forest blue çok çekici geliyordu fakat alıcı gözüyle işe girişince siyahtan vazgeçemedim. :)

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Hocam zaten videodan aldığım kesit bu, evet soyuyor doğru lakin adamın videodaki açıklaması üstteki parlak boya katmanının çok ince olduğu ve olası bir çizilmeye veya düşmeye karşın alttaki boyanın kendini belli edeceği yönündeydi, bu yüzden dikkatli olmalarında her türlü fayda var bence.
    Yani tabi düştü mü zaten hepsi aynı mok :) Ne alırsan al düşünmeyecek ya da kılıfla kullanacaksınız. Yoksa XZ genel anlamda çok da dayanıklı bir cihaz değil bence. Hele bi video izledim güç tuşundan hemen ikiye bölünüyor cihaz. Böylece iki tane yarım telefonunuz oluyor. :D

• Bundan 2 sene öncesine kadar markalar sağlamlığa gayet de önem veren adımlar atarken son zamanlarda gene malzeme kalitelerinden ödün vermeye başladılar. Maşallah 2 buçuk senelik Z2 maceramda defalarca düşürmeme ve cihazı sürtmeme rağmen gayet de sağlam çıktı, lakin ben yeni çıkacak cihazların onun kadar sağlam kalabileceklerini düşünmüyorum, özellikle de 2.5 D ekranların hayatımıza komple girdiği şu zamanlarda daha da zor...
  • Merhaba yaklaşık 20 gündür bu cihaza sahibim ancak bazı problemlerim var,cihazım bana ısınıyormuş gibi geliyor genelde ısı değerleri 35-45 arasında oyuna girdiğim zamanda 57'ye bile çıkabiliyor. Diğer sorunum ise pil konusunda, günlük 4.5-5 saat ekran süresi zar zor alıyorum ve çok hızlı şarj oluyor (20 dakikada %20 doldu) bunlar normal mi acaba?
  • Parasaido P kullanıcısına yanıt
    Normal değil gibi duruyor onarım yapmayı deneyin eğer çok oyun oynuyorsanız bu süreler gayet normal ama cihazın aşırı ısınma durumu olmaması gerekir

• Arkadaşlar merhaba,xz nin kutusundan çıkan şarj adaptörü ile kablosu qualcomm quickcharge 3.0 ile uyumlu mu?
  • Arkadaşlar selamlar, telefon için SD Kart almayı düşünüyorum. Telefon UHS 3 destekliyor değil mi?

Bu arada 64 GB bir kart öneriniz var mı? 4K videolarda yazarken kare atlatmasını istemiyorum pek.

Şimdiden teşekkürler.
  • Teşekkürler yorumlarınız için, yakın zamanda kararımı vericem sanırım :)
    Sıcaklık olayı bildiğim kadarıyla normal hocam.

Ek olarak yazmak istedim. 70 derece ve üstü olursa anormal bir durum var demektir hocam.

• Sony Xperia XZ Premium

• Bu hafta XZ alacağım ben de. Bazı ilanlarda cihazın isminin yanında F8331 diye bir kod yazıyor. Bu kodun olumlu veya olumsuz yönde bir bilinirliği var mıdır?
  • fkfk F kullanıcısına yanıt
    Hocam geçmiş olsun. Bu boya atma olayı kronik mi acaba? Daha önce de z3 Plus kullanmıştım onda da benzer sorun vardı. Şimdi XZ alma aşamasındayım yine malum durum..

• Kronik mi bilmem ama bende gördüğünüz üzere boya attı. Orman mavisi veya siyah alırsanız benimki kadar belli olmaz. Diğer konularda telefondan cok memnunum.

• fkfk F kullanıcısına yanıt
    Sağolun hocam. Bende mineral black için niyetliyim. Kapora falan verdim. Haftaya alacağım bir aksilik olmazsa. İnşallah onda da buna benzer bi durumla karşılaşmam.

• kronik bir sorunu var mı?
  • 
Sayfa: önceki 271272273274275
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.