Şimdi Ara

Sony Xperia XZ Premium (26. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
8.249
Cevap
36
Favori
334.233
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
10 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 2425262728
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    2 haftadır cihazı kullanıyorum merak edilen sorular örnekler falan daha önceki sayfalarsa mevcut.Merak ettiğiniz bir konu bişey varsa yardımcı olmaya çalışalım.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • S_ui_CasT kullanıcısına yanıt
    Hocam sizin kişisel kullanımda paylaştıklarınızı geride olan sayfalarda okudum hatta fotoğraf örneklerini kenarlarında bulanıklaşmasını falan bile inceledim.

Cihazın kronik sorunu eksi sayılacak kötü yönleri varmı?
    Batarya performansı ne durumda stamina modu falan ile çok çılgın işler yaptığını duymuştum z3 ve z5 de ama şu an bu cihaz da nasıl?
    İşletim sistemi stabilite durumları genelde iyi olurdu halen aynı mı?
    Kamera performansı nasıl kenarlara doğru oluşan bulanıklık sorunu fotoğraf kalitesini aşırı etkileyen bozan şekilde sinir bozucu mu? (Açıkçası buna baya sinir oldum.)
    Kasa açıklığı, lens kayması falan vs dış kasa durumları nasıl çizilmeye müsait durumda mı?

Aklıma bunlar geliyor şimdi düşündüğümde ama ekleyeceğin farklı şeyler varsa da yazabilirsin hocam unuttuğum bişeyler varsa..

Baya soru sordum kusura bakma..

Cihaz araştırıyorum S7 Edge falan bu sıralar sanırım üst sıralamada en iyi cihaz gibi duruyor. Iphone 7 plus fiyatı yüksek baya o yüzden onu elemeye çalışıyorum. Sizin genel kullanım için cihaz hakkında yorumlarınız detaylı olarak ne durumda?

Stabil her yönüyle mutlu edecek kamera, batarya üzmeyecek sorun yaşamayacağım kronik dertleri olmayan bir cihaz istiyorum.
    1 haftadır araştırmadan bıktım bir sürü cihaz bakıyorum kafam çorba oldu en sonunda dertsiz olmak için sorunsuz olduğundan bahsedilen ve servisi iyi denilen Iphone 7 plus alıcam yapmak istemiyorum..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Cluptechno -- 20 Ekim 2016; 14:50:17 >

Hocam radyo var mı?

öncelikle hayırlı olsun hocam cihazınız:) ben hali hazırda g5 kullanıyorum. ama daha önce z2 ve z3 kullandım. çokta hoşuma gitmişti tasarımı, kalitesi arayüzü vs.
    size sormak istediğim g5 ten tekrar xz ye geçmeye değer mi:) ikisini de kullanma imkanına sahip olduğunuz için sormak istedim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Cluptechno

Hocam sizin kişisel kullanımda paylaştıklarınızı geride olan sayfalarda okudum hatta fotoğraf örneklerini kenarlarında bulanıklaşmasını falan bile inceledim.

Cihazın kronik sorunu eksi sayılacak kötü yönleri varmı?
    Batarya performansı ne durumda stamina modu falan ile çok çılgın işler yaptığını duymuştum z3 ve z5 de ama şu an bu cihaz da nasıl?
    İşletim sistemi stabilite durumları genelde iyi olurdu halen aynı mı?
    Kamera performansı nasıl kenarlara doğru oluşan bulanıklık sorunu fotoğraf kalitesini aşırı etkileyen bozan şekilde sinir bozucu mu? (Açıkçası buna baya sinir oldum.)
    Kasa açıklığı, lens kayması falan vs dış kasa durumları nasıl çizilmeye müsait durumda mı?

Aklıma bunlar geliyor şimdi düşündüğümde ama ekleyeceğin farklı şeyler varsa da yazabilirsin hocam unuttuğum bişeyler varsa..

Baya soru sordum kusura bakma..

Cihaz araştırıyorum S7 Edge falan bu sıralar sanırım üst sıralamada en iyi cihaz gibi duruyor. Iphone 7 plus fiyatı yüksek baya o yüzden onu elemeye çalışıyorum. Sizin genel kullanım için cihaz hakkında yorumlarınız detaylı olarak ne durumda?

Stabil her yönüyle mutlu edecek kamera, batarya üzmeyecek sorun yaşamayacağım kronik dertleri olmayan bir cihaz istiyorum.
    1 haftadır araştırmadan bıktım bir sürü cihaz bakıyorum kafam çorba oldu en sonunda dertsiz olmak için sorunsuz olduğundan bahsedilen ve servisi iyi denilen Iphone 7 plus alıcam yapmak istemiyorum..

Hocam sorun varmı yok mu kronik mi daha cok erken.o kenarlarda bulanıklaşma sorun olabilir.Bazende ön kamera fotolarda renkler cok felaket patlıyor süper otomatikte de nasir oluyor o.renkler guaj boya gibi oluyor oda dışarıda 2 defa oldu yani

Stamina modunda vok kullanmıyorım sadece yatarken staminaya alıyorum.Cünkü stamina da ekran perfırmandından kısıyor sanki onboard ekran kartıyla pc kullanıyormuş gibi hiç akıcı olmuyor.Eskiden 4.4.2 Z2 imde stamina da verileri arkaya alıyordu sorun olmuyordu.Bu staminayı sevmedim.akıcılık 0 oluyor telefondan soguyor insan.hiç beğenmedim. En azından bi ayarlama yeri olmalıymıs ekran performansını kısmasın diye.belki de vardır ben bulamadım.

Kamera için valla pc de dandik Laptop ekranında bakınca hiç güzel değil ama telefonın kendi hd ekranında bakınca güzel gorunuyor o yandakı bulanıklık olayını da arkdaslar söyleyince farkettim.benim için cok sorun değildi.

Kasa acıklıgı yok kaymada yok.çizilmrue sanki müsait. Ben hemen netten arkaya bi şeffaf silikon kılıf koydum :) kıyamadım :) çizilir herhalde bilmiyorum iş geregi cizilmesi tozu torpagı eksik olmadgnfan riske edemedim :)

İşte gecende gece vatsapfa konsurılen ekran parlaklgı baya düşükkrn. Ertsi gün öğelene kdr ilte toplam 7 bck saat ekran gördüm %100 pille. Ama her zaman öylr değil.Şimdilik evde sürekli kurcaladıgımdan dolayı günde 2 kere şarj ediyorum. Çok öyle ahım şahım bir pil performansı göremedim.ama sürekli elimde telefon gümdüz bide ekran parlakılgı acılıyor ondan baya bi gidiyor yani.

Ama genel olarak telefon cok stabil ne takılma ne kasma yaağ gibi akıyor 3 gb rame takılmalık bi drum yok.Sony yi ondan sevıyorum zaten.Stabil telefon sve tasarımı güzel.Genel olarak memnunum hocam telefondan keyfli şık telefon

• Radyo göremedim hocam ben uygulamalarda.

• Qonrul kullanıcısına yanıt
    Hocam g5 in kamerası o geniş açı olayı xz de olsa değer derdim ama şuan değmez.G5 oval olmasaydı bnde onu alırdım.ikisini yan yana kullanmadım Ama xz tutus olatak daha keyfli ama g5 tr foto cekerken daha keyifli. Bence değmez hocam değişime. Ben rengini sevdgmden almıstım orman mavisi rengi cok güzel değişik

• Demekki radyo yok
    Benim için kötü oldu
    X alacağım

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi run...rabbt -- 20 Ekim 2016; 15:38:59 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: S_ui_CasT

Hocam g5 in kamerası o geniş açı olayı xz de olsa değer derdim ama şuan değmez.G5 oval olmasaydı bnde onu alırdım.ikisini yan yana kullanmadım Ama xz tutus olatak daha keyfli ama g5 tr foto cekerken daha keyifli. Bence değmez hocam değişime. Ben rengini sevdgmden almıstım orman mavisi rengi cok güzel değişik

çok sağ ol hocam. g5 ten her yönüyle memnunum. zaten sony i kamerasından dolayı bırakmıştım. ama işte sony nin kullanışı, tasarımı, kalitesi, rengi, duruşu cezbediyor sadece:)
  • 5 eksenli görüntülü sabitleme teknolojisi Xperia z5 serisine gelir mi? Yazılımsal sonuçta ve sensör eksiği de yok bu cihazların.

Hocam öncelikle oldukça detaylı yazmışsınız çok teşekkürler..

Anladığım kadarıyla sizinde dediğiniz gibi cihaz çok yeni bekleyip detaylıca kullanıcılardan gelecek olan geri dönüşleri takip etmek gerekiyor.
    Riske atmak istemiyorum hiç bişeyi baya kıl biriyim bu titizlikten dolayı takip edip beklemem daha mantıklı olacaktır.

Aklımda yer eden cihazlar S7 edge-ıphone 7 plus ve Xperia Xz şu an için ama Google pixel XL da çıktı çıkacak deniyordu onu da merak edip takibe aldım.

• Cihazı bugün aldım. Açıkçası 1-2 aydır Moto Z'yi bekliyordum ancak hem satış tarihi için sürekli farklı tarih verilmesi hem de Lenovo servisinin çok kötü olduğuna dair yorumlar okuduğum için HTC 10, XZ ve S7 arasında kalmıştım ve tercihi XZ'den yana yaptım. Daha pek kullanmadım ama tasarımı, elde tutuşu gayet iyi. Platinum ve Maden Siyahı rengi vardı. Siyah olanını aldım ama tam bir siyah değil. Hoş bir rengi var. Kullandıkça iyi, kötü yönlerini yazarım. Ancak ekranı çok hoşuma gitti. Eski Sonylerde olduğu gibi soluk bir ekranı yok, parlaklık seviyesi çok iyi.
  • outside O kullanıcısına yanıt
    Hayırlı olsun, güle güle kullanın.

Kullandıkça yorumlarınızı paylaşmanızı bekliyoruz.

• Ekrana uygun koruyucu bulan alan varsa link paylaşırsa seviniriz... Birde kullandığınız kılıf ve var sa

• Arkadaşlar bacanağım xz sini satıyor ekran ufak gelmiş

Merhabalar dün teknosadan iki adet xperia xz aldık ben. Çok memnunum kullanıyorum bacanağa mate 8 den sonra ekran ufak geldi satıyoruz...

Dün 2799 a teknosadan alındı. 1 gün kullandı bildiğin sıfır.

2500 TL istiyor.

Pm den ulaşabilirsiniz Antalya elden teslim

0506 507 27 04. Gsm

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi hakangündüz -- 20 Ekim 2016; 23:28:50 >
  • Cluptechno kullanıcısına yanıt
    Teşekkürler. Şimdilik en büyük sıkıntı kılıf işi. :) Pek seçenek yok.

• quote:

Orijinalden alıntı: khankam

Dostum,konuyu güncellemeyip güncel tutmayacaksan konuyla ilgilenecek, bilgili birine devretmelisin bence. Böyle bir telefona böyle bir ana konu yakışmıyor

konu güncellendi..
  • outside O kullanıcısına yanıt
    Haklısın hocam cihazlar yeni çıktığı zaman kılıf ekran koruyucu falan aksesuarları yayılması zaman alıyor.

Yurtdışı sitelere bakabilirsin yada Spigen, Ttec gibi büyük firma tarzı satıcıların sitelerinde olabilir.
    Yada bir ihtimal mobilcadde diye bir site var orasıda olabilir.

• Ben İnternetten dandik bi silikon kılıf ve cam aldım spigen bekliyorum.

• Şarj süresi de gündüz çok tatmin etmiyor yogun kullanımda 4 saat falan oluyor.

Pil kullnm süresinde google maps 5 dk kullanınca 750 mah pil yedi die görünüypr ki yalnıstır.Bugün gerci 3.5 saat ekranla konum acık net paylaşımı da 1 saat acıktı ondan baya cnk gitti.tel btn gün elimde.

Ama dediğim gibi cok dehşet bi pil yok

Fakat geçen gece konsmaya baslayop sabah kalkınca yine devam ettgm vasap konusmasıyla 7 saat ekran gördüm.ama gece ekran parlaklıgı en düşüpe geciyor otomatik olarak ondan okdr saat gördüm

• 
Sayfa: önceki 2425262728
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.