Şimdi Ara

Sony Xperia XZ Premium (23. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
8.248
Cevap
36
Favori
334.210
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
10 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 2122232425
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: hakangündüz

quote:

Orijinalden alıntı: merdembjk

mediamarkta bugün satışa başlamış 2799 tl fiyat etiketiyle ayrıca n11 ,hepsiburada, gittigitiyordada satılıyor şuan n11 de 111tl tık hızında indirim var almak isteyenlerin bilgisine

Bizde yok öyle bir indirim

kampanyalar tık hızında ındırım 1500 tl ustune 125 tl imiş buraya tıklayarak kuponu yukleyebılırsınız

• kupon 11 kasımda kullanılıyormuş yalnız bilginiz olsun
  • quote:

quote:

quote:

mediamarkta bugün satışa başlamış 2799 tl fiyat etiketiyle ayrıca n11 ,hepsiburada, gittigitiyordada satılıyor şuan n11 de 111tl tık hızında indirim var almak isteyenlerin bilgisine

kampanyalar tık hızında ındırım 1500 tl ustune 125 tl imiş buraya tıklayarak kuponu yukleyebılırsınız

Kullanım tarihi 11 Kasım diyor farkında mısınız

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• İzmirde ne teknosa ne mediamarkt ne de sonu center da var telefon. Bildiği yer olan var mı?

• Xperia xz nin ekranı gorilla glass mi ?

• quote:

quote:

quote:

quote:

Kullanım tarihi 11 Kasım diyor farkında mısınız

ben farkındayımda bır ust msjı okusaydınız sızde farkında olacaktınız

• epey com da Corning Gorilla Glass 4 var diyor teknoseyırın ıncelemesı var aklınıza takılanları ordan ogrenebılırsınız
  • güzel bi kampanyayla 11 kasıma kalmadan aldık aldık alamadık 11 kasım bekle bizi
  • Ben de 2200 civarı telefon bakarken bir anda XZ ye yöneldim 2500 2600 civarlarına düşer de kısa süre de inşallah alırız. Bu arada ön kamerası nasıldır ? diğer amiral gemisi telefonlarla kıyaslarsanız sevinirim
  • ClydeShelton kullanıcısına yanıt
    ön kamera mükemmel olmuş gsm arenada da örnekleri var gerçekten müthiş olmuş shiftdelete net de doğruluyor ayrıca arka kamerasına da bu sefer olmuş çok iyi yapmışlar dediler

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: khankam

ön kamera mükemmel olmuş gsm arenada da örnekleri var gerçekten müthiş olmuş shiftdelete net de doğruluyor ayrıca arka kamerasına da bu sefer olmuş çok iyi yapmışlar dediler

Örnek fotoğraf atabilir misiniz ben bulamadım
    edit:buldum harika çekiyor

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ClydeShelton -- 19 Ekim 2016; 14:22:27 >
  • Sevgilime tek taş alacaktım, vazgeçtim, bu teli alacam kendime. Yıllardır Xperia s ile idare ediyorum

• Teknosa Bursa Kent Meydanı'nda her rengi vardı. Siyahı çok hoşuma gitti, maviye nazaran, beyazı kutudaydı bakamadım.
    Telefon elde çok şık duruyor ve ekranı harika.. Ön kamerayı çok iyi yapmışlar, arka kamera baya geliştirilmiş. İnşallah alacağız en kısa zamanda...
  • Umarım ekranı z5 de xa ultra da oldugu gibi çizilmeye dayanıksız değildir veya dragon trail denen olayı sony bırakmıştır

• quote:

Orijinalden alıntı: ibrahimgs88

Sevgilime tek taş alacaktım, vazgeçtim, bu teli alacam kendime. Yıllardır Xperia s ile idare ediyorum

Adamlık level 100

• Bu telefonun ön ve arka kameralarının OIS dışında xperia x'den farkı var mı?
  • quote:

Orijinalden alıntı: ibrahimgs88

Sevgilime tek taş alacaktım, vazgeçtim, bu teli alacam kendime. Yıllardır Xperia s ile idare ediyorum

Adam gibi adam.

• bu telefon tutar rekor kırmasa da sonyi bayağı toparlar

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Fazla abartı değil mi? Bi yalnışlıkmı var acaba?
    Bu mesaja eklenen görseller:

• Sony alırken insan ister istemez , ne hatası var acaba diyorsunuz . Teknoseyir'in çektiği videolarda videonun çok akıcı olmadığı gözüme çarptı , takılıyor sanki . Bu genel bir sorun mudur ,yani her telefonda mevcut mudur böyle bir sorun ?
  • 
Sayfa: önceki 2122232425
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.