Şimdi Ara

Sony Xperia XZ Premium (18. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
8.249
Cevap
36
Favori
334.239
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
10 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1617181920
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Belki ön kamere okdr iy değildir sony ekranı renkleri süper gösterdiğinden bana öyle geliyodur.Pc ue atıp bakmadım ama yakınlastırınca veya tam ekran bakınca cok güzel görünüyor. Zaten günümüzde artık pc den cook fotograf açılmıyor :)

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Şöyle bişeyde var.Lg g5 in kamera xz dende iyi evde ön kamerayı arkdsın s7 ile denemiştim baya baya fark vardı g5 coşuodu. Hele o çift kamera olayı harika bi özellşk okdr güzel fotograflae zevkli fotograflar cekiyorki anlatamam yani.xz de o yok. O olmamasına ragmen sırf tasarım renkten dolayı düşünmeden aldım. Huawei p9 lg g5 arasında gittim geldim 1 ay arastırdım sonunda lg aldım.anneme alcgm zaman 1 ay araştırıp aldım kendime alırken hiç bakmadan direk xz yi aldım :) memnunum :) heleki mavi rengini eline alınca aklı kaymayacak insan azdır bence :) ama geniş açılı kamera olaydııı efsane olcakmış. Tekm içimi burkan şey o.

• quote:

Orijinalden alıntı: S_ui_CasT

Şöyle bişeyde var.Lg g5 in kamera xz dende iyi evde ön kamerayı arkdsın s7 ile denemiştim baya baya fark vardı g5 coşuodu. Hele o çift kamera olayı harika bi özellşk okdr güzel fotograflae zevkli fotograflar cekiyorki anlatamam yani.xz de o yok. O olmamasına ragmen sırf tasarım renkten dolayı düşünmeden aldım. Huawei p9 lg g5 arasında gittim geldim 1 ay arastırdım sonunda lg aldım.anneme alcgm zaman 1 ay araştırıp aldım kendime alırken hiç bakmadan direk xz yi aldım :) memnunum :) heleki mavi rengini eline alınca aklı kaymayacak insan azdır bence :) ama geniş açılı kamera olaydııı efsane olcakmış. Tekm içimi burkan şey o.

aynen hocam ya lg g5 ile fotoğraf çekmek aşırı zevkli bir şey oturur 1 saat kamerasıyla uğraşırım çekerim ederim ama simdi bunu benim z5 ile s7 ile yapamıyorum bu konuda lg en iyisi bence
    tek kamera zevki de değil sadece telefonu elde tutarken bile menülerde gezerken bile zevk veriyor telefon artık nasıl yaptılarsa eğer bu lg sorunlu olmasa şarjı kötü olmasa diğer telefonum lg olurdu ama maalesef yine sony olacak galiba

• Şarjında ne gibi sorun varmış bilmiyorum ama incelemelrde falan şarj süresi için çok iyi diyorlardı.xz mesela hızlı şarj olmuyor.1200 mah ile şarj ediypr orjnlle.samsungun 1,5 mtrelik quick chargerı var onunla 1700 falan oluyor.z2 de 3 saatte şarj oluyor lg g5 ise 2 saatte tam doluyor diyolardı.deneme fırsatım kıyaslama fırsatım olmamıştı.Ama sony şu telefona usby typce 3.0 ve çift kamera getirirse dehşet olur.3 gb ramde önemli değil. :) geniş açılı fotoyu görünce diğerleri keyif vermiyor zaten.örneğin yandan araba da bi foto cekilip bütün arabanjn içi konsol falan belli.normal kamerada o foto için camdancıkıp cekmek gerek :)

• khankam K kullanıcısına yanıt
    Xz de radyo nerde hocam uygulama olarak ben göremedim de

• S_ui_CasT kullanıcısına yanıt
    Hocam kullanma klavuzunda yazıyor mu
    internette nereye baksam radyo var diyor
    ya da tüm uygulamalar bölümünde yok mu

• Hocam ben şuan ilk gsmarenaya baktım orda yok dyor.Ki yok yani telefonda göremedim ben 1 haftadır radio madio :)

Hocam merhaba.Sizce orman mavisi rengi nasıl?Platinum veya orman mavisi arasında kaldım da.

Saygılarımla....

• Hocam orman mavisi rengi varken bu metalikk renk alınmaz. Kılıfsız kullanılacaksa mavi bence.Farklı bi renk sıradan değil.ben sırf bu renk için aldım desem yeridir.Yoksa bi sonraki sony yi bekleyeblrdim :)

Eğitim de inceleme fırsatım oldu fakat siyah gibi duruyordu renk. Bi kaç fotoğraf atar mısınız acaba telefonun hem ışık altında hemde karanlık bi ortamda görünümünü?

Saygılarımla...

• Şöyle resimler cektim
    Bu mesaja eklenen görseller:

Sony Xperia XZ PremiumSony Xperia XZ PremiumSony Xperia XZ Premium

• c.arda C kullanıcısına yanıt
    Aslında tam rengi yansıtmıo gibi gündüz güneşte en cok belli edio kendi rengini.loş ışıkta falan siyah gibi de görünüo bukalemun gibi telefon :):):):) aama gündüz siyahlıkla bi alakası yok cok güzel bi mavi

Enson rengini sevdgiim telefon xperia Neo ydu.alacakaranlık mavisiydi oda cok hoş.hala duruyor karşımda :)
    Bu mesaja eklenen görseller:

Sony Xperia XZ PremiumSony Xperia XZ PremiumSony Xperia XZ Premium

• bide xz nin kutudan cıkan normal şarj ile UCH10 ile yani ,1450 mah şarj oluyor.quick charger değil.samsungun quick chargerı var onunla 2170 Mah ile doluyor.

ayrıca kutudan da skandal bi kulaklık cıkıyor.Kulakiçi kulaklık olmayan dandik bişey.ön siparişte MDR xb950bt verdıler bedavaya diye kutudan kısmışlar :) z2 nin kulaklıgından devam ediyoruz yine...insan bi ekran koruyucu bari koyar o da yok.TR paketlerinde nasıl olur bilmem ama.kutudan cıkan Kulaklıgı görünce hayal kırıklıgı yaşadım

ön sipariş kulaklıgını vermeyip adam gibi kulak içi kulaklık bide quickchargerı koysalar iyi olcakmıs.Gerçi kulaklık media markette 177 euro ydu 150 euro cıvarında bulunabiliyor.

samsung quick charger ile 10 dakikada %25 ten %38 e cıktı

30 dk de %25 ten %62 e cıktı.Baya iyimişşş

Sonrasında 30 dk de ise %62 den %82 ye cıktı.Justin gatlin gibi çokk iyi start aldı ama sonlara dogru dağılıyor :):):) buna da şükür
    1 saatte %25 ten %82 ye Wireless we konum açıkmış.ama hat takılı değil telefona.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi S_ui_CasT -- 15 Ekim 2016; 12:26:44 >

• Herkese selamlar.. Xperia XZ Türkiye lansmanında yaptığım ön inceleme videosuna bu linkten erişebilirsiniz

https://youtu.be/TyPiWCnzVjs

• Shutter hızı ayarlanıo demiinşiniz ama şöyle bi sorun varmış bende forumdaki arkadaslar sayesinde farkettim.8 mp üzerinde yani 23-20 mp shutter ayarlanınca iso otomatik oluyor 2 si birden ayarlanamıyor 23 mp de

Edit: 8 mp de de olmuyormuşş

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi S_ui_CasT -- 15 Ekim 2016; 15:31:59 >
    8de peki ikisi birden ayarlanıyor mu

• :))) yok onda da olmuyormuşş. Ben neden oluo die hatırlamışssam.Arkadaslar kusura bakmasın :)) yani telefonda ayar var ama aynı anda kullanılamıyor.saçma olmuş

Hocam rica etsem verdiğim linkteki uygulamayı kurup 23 mp de ya da 8 mpde ayarların beraber çalışığ çalışmadığını kontrol edebilir misiniz. Ben z5 kurdum bütün manuel ayarlar çalışıyor yalnız 8 mp ve shutter için 1/10s sınırlaması var. Onun dışında bu uygulamada kenarlarda bozulma da olmuyor bende çok garip bi şekilde cidden şaşırtıcı bir durum biraz daha deneyim olmadı bunu kullanırım hep

https://cloud.mail.ru/public/AbKf/fHFsXFmGs

• Hocam kusura bakmayın 3. Ye rica ediosunuz bunu :) onu bunu yapmaktan unutmuşum. İndirip deniyorum en kısa sürede

Bide telefona Sandisk micro sd extreme 90mb/s UHS-I U3 V30 alcam 128 gb. Başka tavsiyesi önerisi olan var mı acaba?

• slord236 S kullanıcısına yanıt
    hocam 8 mp de calısıyor ayarlar birlikte ama 8 mp den yukarı bi secenek yok zaten 23 mp falan göstermıyor telefon. en cok 8mp ayarlanabılıyor
  • 
Sayfa: önceki 1617181920
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.