Şimdi Ara

Sony Xperia XZ Premium (165. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
8.256
Cevap
36
Favori
334.398
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
10 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 163164165166167
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    23mp 4:3 flaşlı
    Sony Xperia XZ Premium
    23mp 4:3 flaş kapalı
    Sony Xperia XZ Premium

• ghostefe kullanıcısına yanıt
    eyvallah kardeşim.
    sizin gibi dostlar olsun tek.saygılar.
  • quote:

Orijinalden alıntı: grolof

quote:

Orijinalden alıntı: BullCock

Grolof hocam S7 Edge'yi satıp XZ alsan keşke :)

XZ yi hiç incelemedim nasıl memnun musunuz

Gürol abi;

XZ kronik sorunu olmayan,
    Isınmayan,
    Son güncelleştirmeleri en önce alan hatta şubat ayı güvenlik güncelleştirmesini google cihazlarından bile önce aldı,
    Ekran parlaklığı ve kalitesi çok iyi olan,
    Bildiğiniz üzere hafif sony arayüzünü kullanan,
    Ön ve arka kamerası gayet başarılı olan,
    Usb Type-C ve Quick Charge 3.0 ile hızlı şarja sahip,
    Su geçirmezlik ve stereo hoparlörleri ile kesinlikle alınası bir cihaz.
    Batarya konusunda gerçekten çok başarılı...
    Ayrıca piyasada uygun fiyata ve sony eurasia garantisi ile bulunuyor.

Kısaca cihaz böyle, Z den Z5 e kadar neyi görmek istediysek iyileştirip bu cihazda toplamışlar.

• se_runtome kullanıcısına yanıt
    Kamerada gece çekimlerinde manuel modda bazı ayarlar ile gerçekten çok iyi sonuçlar alınıyor...
  • ghostefe kullanıcısına yanıt
    Evet bende sizi biliyorum xperia konularından:) gürol abi eğer yine değiştirmediyse s7 edge kullanıyor... Şimdilik htc 10 kullanıyorum ama gözüm devamlı burada, günün birinde yine bir sony alacağım onu biliyorum
    Gürol abi cevap vermiş zaten :) iyi günler dilerim...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi 44 plaka -- 17 Şubat 2017; 14:45:36 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • hocam bunu nasıl yüklediniz , rica etsem açıklar mısınız?
  • Bu onarma ile 7 ye yükseltmek istedim telefonu fakat %30 civarında hata verdi... Şarjının %80den fazla olmaması mı sebep merak ediyorum... Denilen şubat güncellemesi felan gelmedi bana daha :/ Akşama bir daha deneyeyim ! Onarım yaparken bir şeyleri bozarım diye korkuyorum :)
  • küçük uygulamarı göremedim xz de. hesap makinası falan pratik oluyordu kaldırmışlar mı gizlemişler mi acaba

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • mobilephone M kullanıcısına yanıt
    Hiç sorma yaa , kanayan yaramız.
    Küçük uygulamalar ve ekran video kaydı yok artık.
    Küçük uygulamaları çok fazla kullanıyordum...
  • BoccAcio B kullanıcısına yanıt
    kardeşim benim cihazda 7 olmuyordu .her taktığımda cihaz güncel yazısı çıkıyordu. bende bu sabah onarma yaptım
    Sony Xperia XZ Premium
    resimdeki yerden sarj kesinlikle 80 olsun.harika temiz bi 7 oldu.
    Şu verdiğim apk'yı yükleyin. Uygulamayı açın, izinleri verin. Sonra uygulamadan istediğiniz BlackBerry uygulanmasını kurun. Kullananlar bilir. BlackBerry keyboard üzerine klavye yoktur. Ben sadece BlackBerry keyboard kullanıyorum ve vaz geçemiyorum.

Buyrun link

https://www.dropbox.com/s/fzjh1ttnn9xwxkk/blackberrymanager.apk?dl=0

Edit: Hatta BlackBerry Hub, takvim, ve not uygulamasını da severek bütün Android cıhazlarımda kullanıyorum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ctrl-alt-delete -- 17 Şubat 2017; 16:59:41 >
  • Gayet güzel

• grolof kullanıcısına yanıt
    Aslm Gürol abi, benim eski nick hadesperado, hatırlarsın Z forumundan

Bak daha on gün önce kulağını çınlatmıştık, unutulmuyorsun

https://forum.donanimhaber.com/fb.asp?fromMobile=yes&fromZero=yes&m=123871413

G4 kullanıyorum şu an, kamerası harika ama kronik sorunları var işte. Ederinde elden çıkartırsam, uygun bi XZ bulup buraya geçiş yapmayı düşünüyorum ben de...

• Arkadaşlar hepinize selamlar. 2015 den beri xperia z3 kullanıcısıyım. Şu sıralar telefonum serviste fakat telefondan da artık iyice soğuduğum için yeni telefon bakmaya başladım. Aslında iphone 6s almaya karar vermiştim ama sony'nin bu telefonunu duydum. Z3'ten sonra cidden bu firmadan soğumuştum ama kamerası gerçekten olmuş, sesi çok efsane vs gibi şeyler duydukça merakım arttı. Telefonu kullanan biri kamera(özellikle ön kamera) ve ses performansı konusunda gerçekçi bir şekilde aydılantabilir mi? Lütfen kamera konusunda z3 ile karşılaştırmayın zira hesap makineleri bile z3'ten daha iyi çekim yapıyor.
  • Önerinizden sonra biraz inceledim fena değil ama gece çekimlerinde S7 kadar iyi değil. Uygun bir telefon bulursam her an yanınıza gelebilirim.

Root yapılıyormu

• quote:

Orijinalden alıntı: andaluz

Aslm Gürol abi, benim eski nick hadesperado, hatırlarsın Z forumundan

Bak daha on gün önce kulağını çınlatmıştık, unutulmuyorsun

https://forum.donanimhaber.com/fb.asp?fromMobile=yes&fromZero=yes&m=123871413

G4 kullanıyorum şu an, kamerası harika ama kronik sorunları var işte. Ederinde elden çıkartırsam, uygun bi XZ bulup buraya geçiş yapmayı düşünüyorum ben de...

Hatırlamaz olur muyum Tabii ki hatırlıyorum. Evet G4 bende kullanmıştım problem yaşamadan hemen elden çıkardım. Şu anda s7 edge kullanıyorum. Telefondan çok memnunum ama benim için konuda bulunan arkadaşlar da çok önemli. Birden bir Sürpriz yapıp yanınıza gelebilirim tüm arkadaşlarıma Selam ve sevgilerimi gönderiyorum

• OnlyJ kullanıcısına yanıt
    Telefonun gündüz çekimleri süper. Ön kamera zaten testlerde en iyisi çıkıyor. Arka kamerada çok iyi. Fakat yakınlaştırdığın zaman çok fazla kumlanma oluyor. İkinci bi husus. Gece çekimleri okadar iyi değil. Karanlık ortamlarda fazla bulaşma :) performans süper. Pil süper. Tasarım bence süper. Ben iki haftadır kullanıyorum teli. Etrafımda samsungu olan dolu kişi var. Ama bi kere dahi keşke bunu almasaydım demedim.çok memnunum.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Hocam eline koluna sağlık hemen deniyorum :)
  • se_runtome kullanıcısına yanıt
    Eyv hocam şimdi şarjı doldurup deneyeceğim. teşekkürler
    Rica ederim güzel günlerde sağlıkla kullanın :)

• 
Sayfa: önceki 163164165166167
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.