Şimdi Ara

Sony Xperia XZ Premium (162. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
8.248
Cevap
36
Favori
334.210
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
10 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 160161162163164
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Anladım hocam,teşekkürler.
  • Ömerayhan kullanıcısına yanıt
    Çünkü şimdiki stamina eski bildiğiniz stamina ile aynı mantıkta çalışmıyor
  • Acaba verus,spigen neden bu telefona kılıf yapmamış?
  • BRC_KHAN kullanıcısına yanıt
    Onu farkettim de, değişik yani. Bende sony vardı geçen sene tüm gün stamina açık kullandığımı oluyordu. Anlaşılan bunun önüne geçmek istemiş Sony sadece gerçekten lazım olduğunda kullanalım istiyor.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • BoccAcio B kullanıcısına yanıt
    Herşey silinir, programlar falan yeniden yüklemen gerek. Sd karta bişey olmaz. Silinmez o

Hocam doze geldikten sonra Sony'nin orjinal staminasının bir esprisi kalmadığı için şimdi google'ın kendi düşük pil modunu stamina olarak lanse etmişler

• BRC_KHAN kullanıcısına yanıt
    Hee şimdi anlaşıldı. Vay vay vay.

Sony Android in İphone udur ya İos udur. Bende şuan SE var buna geçeceğim galiba. 6S'e mi geçsem buna mı karar veremedim henüz.

• Dostlar selam. Benden baska twitch uygulamasında sorun yasayan var mi? karanlık video hic oynamıyor hicbir kanalda, uygulamada mi sorun yoksa verileri de temizledim düzelmedi.

stamianın seviyeleri var , ben en hafifini kullanıyorum telefonda hiçbir yavaşlama olmuyor sadece HQ ekran performansını etkiliyor sanırım. Ha bir fark var mı onu daha anlayamadım... Diğer üstteki 2 seçeneği pek seçmiyorum.
    Sadık Android kullanıcı olarak düşüncem; Uzun süre Iphone kullanan birisi Iphone ile devam etmeli. Alışkanlıklar kolay kolay terk edilmiyor.
  • oddmen O kullanıcısına yanıt
    Uzun süre değil ki ben hep android kullandım 4 aydır da İphone kullanıyorum.

Her iki sistem de çok iyi bence. İphone un kendine has özellikleri ve inanılmaz hızlı geri tepkimeleri var.

Ama kısıtlayıcı. Dışardan veri yükleyememek canımı sıkıyor.

Şuan bu telefonda beni daraltan bunaltan bir şey var. 4 inç olması mı yoksa sistemin kısıtlayıcılığı mı anlayamadım. Belki de ikisidir

Xperia XZ her halükarda derdime derman olacak gibi

• quote:

Orijinalden alıntı: jiraiya06

Dostlar selam. Benden baska twitch uygulamasında sorun yasayan var mi? karanlık video hic oynamıyor hicbir kanalda, uygulamada mi sorun yoksa verileri de temizledim düzelmedi.

hocam o sorun bendede oluyo kanala girdiğinizde ayar işaretinden kalite seçeneğini kendiniz seçin otomatikte olmasın yani o zaman çalışıyor bende sanırım uygulama biraz sıkıntılı
  • note 5 mi XZ mi ? genel olarak performanstan ziyade kamera ve birkaç yıl kullanım süresi odakli düşünürsek veya zenfone 3 veya p9 veya mi5s

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi High_ToweR -- 14 Şubat 2017; 22:26:41 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: HLLBN

Acaba verus,spigen neden bu telefona kılıf yapmamış?

Verus bilemem ama Spigen ve Ringke sordum ikiside şuan ülkeye giriş gözükmüyor dediler.Bende AliExpressten aldım.
  • Her zaman güncel cihazlar daha öndedir, diğerlerini bilemem ama note 5 mi xz mi dersen tabi ki xz.
  • Hocam burası pek yeri değil lakin ana kriterin kamera ise kesinlikle Note 5 alınabilir bir tercih, babalar gibi de 2 sene kullanırsın. Ha pil ömrü, performans ve stabilite odaklıysan tabii ki de XZ...
  • quote:

Orijinalden alıntı: babadol

Her zaman güncel cihazlar daha öndedir, diğerlerini bilemem ama note 5 mi xz mi dersen tabi ki xz.

Hocam şimdi biz 7.0 güncellemesini yükledik,güncelleme geri çekilmiş şimdi tekrar yeni bir güncelleme mi gelecek ?
  • Arkadaşlar bi sorum var. Xz de bi özellik vardı. Ekran kapalıyken bile kamera tuşuna uzun basınca hemen görüntü alıyordu. Bu bende olmuyor. Özellik mi kapalı ki, nereden açmak gerekiyor?

• ibrahimgs88 İ kullanıcısına yanıt
    Kameraya gir, ayarlar, diğer, en alta in hızlı başlatma var oradan seçerek yapabilirsin

• Teşekkürler :)

• 
Sayfa: önceki 160161162163164
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.